Да се оплачем...

  • 7 290 376
  • 65 224
  •   3
Отговори
# 36 630
  • Мнения: 23
Студено ми е и съм демотивирана. Ето, оплаках се.  Disappointed

# 36 631
  • Варна
  • Мнения: 25 333
Изкарах вирус и ми е ужасно отпаднало, спи ми се, вие ми се свят. Не бях яла няколко дни нищо, сега и апетит нямам. Ще мине ли това нещо, как да си върна апетита и да се освестя малко? На работа съм, а заспивам права, дето се вика.

# 36 632
  • Варна
  • Мнения: 2 269
Изключих ги за уикенда, защото такова е нареждането, но довечера ще ги оставя да работят, хич не ми дреме.

# 36 633
  • Мнения: 23
И аз да се оплача- след като се разведох не мога да срещна една нормална жена, какво се случва?! Angry

# 36 634
  • Мнения: X
Малката е болна ,а мен ме боли главата отново.
В тази връзка скоро гледах реклата на хапчета,които се разтварят върху езика,но не помня името,някой ако се сеща да сподели  Hug


За хапчета не знам, аз имам Парацетамол на прахче което се изсипва директно в устата. Нося си по едно в чантата.


И аз да се оплача- след като се разведох не мога да срещна една нормална жена, какво се случва?! Angry

Не знам преди колко време е бил развода, но не бързай и не търси на всяка цена. Ще ве случат нещата когато най малко очакваш.



# 36 635
  • Варна
  • Мнения: 36 841
Месечинке, мини и си вземи една бутилка фреш, от портокал примерно. После от ябълка. Карай на тях, докато ти дойде апетита. Тия Фреш енд гоу ги има из целия град. Хубави са им нещата и цените според мен са нормални.

# 36 636
  • София
  • Мнения: 3 050
Две три денонощия бебето плаче почти постоянно. Нищо не помага. Пеене, гушкане, тръскане, возене в количка, капки, затоплени кърпи на коремчето, май опитах всичко. Направо ми се къса сърцето. Дори и да се унесе се буди с плач. Сега се поунесе малко, та да се оплача в паузата.

# 36 637
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Две три денонощия бебето плаче почти постоянно. Нищо не помага. Пеене, гушкане, тръскане, возене в количка, капки, затоплени кърпи на коремчето, май опитах всичко. Направо ми се къса сърцето. Дори и да се унесе се буди с плач. Сега се поунесе малко, та да се оплача в паузата.
Да не е гладно?

# 36 638
  • София
  • Мнения: 3 050
Две три денонощия бебето плаче почти постоянно. Нищо не помага. Пеене, гушкане, тръскане, возене в количка, капки, затоплени кърпи на коремчето, май опитах всичко. Направо ми се къса сърцето. Дори и да се унесе се буди с плач. Сега се поунесе малко, та да се оплача в паузата.
Да не е гладно?

Надали, яде та чак повръща понякога.

# 36 639
  • Мнения: X
На кърма ли е?

# 36 640
# 36 641
  • Мнения: 23

И аз да се оплача- след като се разведох не мога да срещна една нормална жена, какво се случва?! Angry

Не знам преди колко време е бил развода, но не бързай и не търси на всяка цена. Ще ве случат нещата когато най малко очакваш.


Преди почти 3 години се разведохме Disappointed

# 36 642
  • Мнения: X
Не знам на каква възраст е бебето, но замисляла ли се се дали му стига кърмата. Моя приятелка имаше този проблем, оказа се, че кърмата не стига на бебето и започнаха да дохранват с АМ. Спря да реве. А почти цяла седмица се бяха изтормозили.

# 36 643
  • Мнения: 3 547
Две три денонощия бебето плаче почти постоянно. Нищо не помага. Пеене, гушкане, тръскане, возене в количка, капки, затоплени кърпи на коремчето, май опитах всичко. Направо ми се къса сърцето. Дори и да се унесе се буди с плач. Сега се поунесе малко, та да се оплача в паузата.

Много време е това, мисля че трябва да го види лекар.
И да, да не намаляла кърмата?

# 36 644
  • Мнения: X

По колко пъти суче на ден и колко наакани памперса има? Извинявай, че те разпитвам, но виждам, че е малко бебенцето и наистина е добре да се изключи недохранването като причина.

Общи условия

Активация на акаунт