Да се оплачем...

  • 7 257 162
  • 65 224
  •   3
Отговори
# 38 460
  • Мнения: 2 193
За някакъв лицев нерв спомена, не помня кой. Мен още ме наболява, де. Това ЛЛ ме диагностицира, не съм ходила на невролог. Даде ми направление за друг специалист и щеше да е нагло да искам второ.

# 38 461
  • Мнения: 18 469
Цял ден всяка една свободна минута, докато бебето беше на кеф или спеше, приготвях първо, второ и трето за вечерта, плюс украса, за да изненадам ММ и голямата щерка, че малко ги пренебрегвам напоследък. Чудна изненада стана, дори и че закъсняха половин час не ми повлия на настроението. Нито че на никой не му се занимаваше да оправя след това. Обаче изведнъж голямата я втресе и вдигна температура и ми идва да изчезна безследно. Беше болна преди 10 дни, до онзи ден бях аз болна и сега отново...Хайде пак маски, проветряване по 100 пъти на ден, всички накуп вкъщи, изнервено бебе, 2 пъти повече манджи и миялни. Уф, много тъпо звучи последното, знам, та само да сме здрави.

# 38 462
  • Мнения: 4 518
Тета, важното е да не пълним темата с болежки и здравословни проблеми.
Преди време имах много силно главоболие и когато натисках слепоочието (вдлъбнатината отстрани на главата, не съм сигурна, ще така се казва) цялата страна на главата ми изтръпваше. Буквално го усещах от челюстта до слепоочието. Според очния ми лекар, нервите от зъбите тръгват нагоре и се събират с някакви други нерви и минават точно през слепоочието. Затова причини за главоболие има много и не е лесно да се открие причината.
Тъпо го обясних, съжалявам. Не съм сигурна, че е така, не е и ясно до колко съм го разбрала...като се сетя в какво състояние бях тогава.
Оплаквам се, че ме мързи, а трябва да уча, защото утре сутринта имам гаден изпит (не е по медицина, не се притеснявайте Simple Smile), а трябва и да се къпя.

# 38 463
  • Мнения: 3 787
Мъжът ми метна една роза сутринта за празника с оправданието,че били много скъпи и затова толкова скромно.
И подаръка се повтори-същия като за рожденния ми ден,Коледа,годишнината и осми март-едно голямо нищо,но от сърце.

# 38 464
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Мъжът ми метна една роза сутринта за празника с оправданието,че били много скъпи и затова толкова скромно.
И подаръка се повтори-същия като за рожденния ми ден,Коледа,годишнината и осми март-едно голямо нищо,но от сърце.

Съжалявам! Не се тормози. И аз не съм получила нищо, дори цвете, но ние сме темерути...Валентин не го признаваме.

# 38 465
  • Мнения: 11 351
За някакъв лицев нерв спомена, не помня кой. Мен още ме наболява, де. Това ЛЛ ме диагностицира, не съм ходила на невролог. Даде ми направление за друг специалист и щеше да е нагло да искам второ.

Би било добре да отидеш на невролог. Защото този нерв ако не се доизлекува добре ще стане хроничен проблем или даже може да стане по-зле натрупвайки възпалението с времето. Топличко иска цяла зима, качулка, масажи с топло олио, никакъв вятър в лицето /през прозореца на колата например, от климатика/. Но дори и на частно е добре да се видиш с невролог  Peace

# 38 466
  • София
  • Мнения: 14 687
Аниии😂😂😂😂 и у нас така - утре щял шоколад да ни купи с щерката. 😆 Ние пък си сготвихме огромна тенджера фантастични спагети, натъпкахме се яко и сега пуфтим тежко и не му обръщаме внимание.

# 38 467
  • Мнения: 3 846
Св Валентин дори не е ортодоксален празник.
Аз не разбирам защо е това прехласване по този ден.
Не го празнувам и не очаквам подаръци
Не се тормозете, важно е мъжете ви през останалото време да показват любовта си, пък сега, че не се е сетил да вземе нещо на деня - голяма работа

# 38 468
  • Мнения: 7 690
И аз не го празнувам, ако се напъна малко повече бих го намерила дори и за обиден.

# 38 469
  • София
  • Мнения: 22 750
Не се терзайте, че не сте получили подаръци за св. Валентин. За мен това не е български празник. Аа преди малко повече от час се прибрах от работа и изпихме по чаша вино, но ще си направим хубав празник в неделя. Тогава всички от семсйството сме у дома. И неделя е ден, нали?

# 38 470
  • София
  • Мнения: 38 515
Наздраве! Никакви подаръци не съм получавала, само раздавам.

Иначе аз говорех за лицев нерв, да. Яко ме стрелкаше преди - челото, челюстта или цялата глава. Пу, пу, ужас.
Може би защото тази зима т не е падала под нулата почти, съм ок.

# 38 471
  • Мнения: 2 290
И  аз не смятам Св.Валентин за "мой " празник, Но съпружеското тяло се прибра с букет и хубав парфюм, което направо си ме изненада сериозно Satisfied
Оплаквам се: Половин час след сериозната изненада малките решиха да видят парфюма и сега кухнята ми си има най-прекрасния ароматизатор, който сигурно ще ухае няколко дни.
Е, парфюм вече си нямам - счупиха го в плочките.

# 38 472
  • Мнения: 13 082
Аз също никога ме съм го празнувала, абсолютно безразличен празник ми е, но ММ ми подарява по нещо символично всяка година. Като го видя с роза обаче ми става лошо като знам, че е дал 10 кинта сигурно. По-добре да ми купи шоколади за 10 лева, никога не са излишни. 😆 Не се ядосвайте, повечето мъже според мен дори напълно забравят за този празник. 🤗🌺 Бъдете щастливи с половинките си!

# 38 473
  • София
  • Мнения: 22 750
Очаквай нов парфюм.  Grinning

# 38 474
  • Мнения: 5 998
Тази вечер пред очите ми човек беше на косъм от смъртта. А бях в чудесно настроение, имахме повод за празнуване и изведнъж това.. Много се уплаших.

Общи условия

Активация на акаунт