Да се оплачем...

  • 7 257 198
  • 65 224
  •   1
Отговори
# 43 665
  • Мнения: 17 987
Имам много голяма нужда от стиснати палци. Отивам спешно на лекар и съм страшно притеснена.

Стискам! Да пишете после и двечките!

# 43 666
  • Мнения: 4 872
I.Hr, от обиждащи деца се оплаквам и аз. Просто вече съм шашната , където и да отидем или да пусна детето да играе има по някое обиждащо без причина. Какво става с тези деца? Каква е тази нужда да агресират физически и психически- не мога да си обясня. На тренировката по футбол и на самия мач детето се оплаква от един съотборник , че му говорил обиди при всеки удобен случай Flushed Вчера пред блока си играеха със съседското дете и при тях дошло някакво момче и започнало да ги обижда и двамата Rolling Eyes Предишния ден ме помоли да го заведа на едно спортно игрище. Щях да го оставя там с приятели и да го взема след час време. Но като видях как се отнасят един с друг присъстващите деца , не посмях да го оставя сам и поседях с него. Това са примери от последните 4 дни. Worried Предупредила съм го да не обръща внимание, но виждам , че го нараняват грозните думи.

ПП: Стискам палци на нуждаещите се! Късмет и нека всичко да е наред!

# 43 667
  • Сф
  • Мнения: 4 766
Вермилиън, късмет! Всичко ще е наред! Heart

# 43 668
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Получих призовка от следственото във Варна. 

Не бях стъпвал никога.  Бях шокиран от призовката.  Отидох - влязох в стаята на следователя и бум - изненада!   Г-н ХХХ - вие сте собственик на  30 дка земя и 30 дка широколистни гори в Русе.....продали сте ги 2017г!  - Бау - викам....чакайте бе!  - сега чувам че съм собственик пък че и съм ги продал.....следователя - дам....ясно - ми е....цъка 15 минути на компютъра и подпишете тук и тук и тук и айде чао!  Ще ви привикаме когато сте ни нужен....егати.....чудя се какво да правя - в потрес съм от всичко случващо се.

# 43 669
  • Варна
  • Мнения: 36 605
Върви при адвокат.

# 43 670
  • Мнения: 4 872
Обвиняват ли те в нещо или си привикан като свидетел по дело? Няма как да те разпитват без да ти кажат за какво става на въпрос.

# 43 671
  • Мнения: 3 542
Прочете ли какво подписваш?

# 43 672
  • Мнения: X
Сега, като си подписал, върви доказвай, че нямаш сестра.

# 43 673
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Прочетох всичко.  Изрично ми нареди следователя да изчета всичко и след това да подписвам.   Пишише на листа кои са роднините ми  от към баба ми и имотите и които съм наследил - за които беше разпита и че не поддържам връзка от 15 години с тях и че 2017 не съм подписвал нищо с тях и въобще нищо по имотите.


- Нотариусът в Русе е подал сигнал до прокаратурата във Варна че се върши измама с мойте данни и собственост.    Шантава работа....ама явно все още има съвестни хора на държавна власт които си вършат задълженията.

# 43 674
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Момичета благодаря. За сега отхвърлят това, от което се притеснявам. Чакам резултатите от изследванията в следващите дни.
Ще се оплача че така ми взеха кръв, че вената ми стана тройна.

# 43 675
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Момичета благодаря. За сега отхвърлят това, от което се притеснявам. Чакам резултатите от изследванията в следващите дни.
Ще се оплача че така ми взеха кръв, че вената ми стана тройна.

това да ти е най-страшното. Simple Smile
от тук нататък само хубави новини. Simple Smile

# 43 676
  • София
  • Мнения: 4 052
Какъв ти е телефона?
Досега винаги ми е звъняла алармата при изключени звуци. Виж си настройките.

Samsung Galaxy S4
Може би трябва да разгледам по-обстойно настройките.

Телефонът може да е на безшумен, без вибрация, за да не те буди, но алармата ще си звънне. Всяка вечер ми е така телефонът.
Моите телефони (Самсунг и Айфон) ги слагам на "Режим полет", изключва картата и нета, но алармата звъни. На Самсунга се активира се с бутона за изключване/включване/рестарт/самолетен режим. Peace

# 43 677
  • Мнения: 5 340
Вермилиън,стискам палци!

# 43 678
  • Мнения: 1 416
Some-one-zero, а някой задържа ли те при баба ти? Доколкото разбирам, не се е натресла в твоето жилище.
Ами,може би нямам къде другаде да отида?Представи си,не всички имат късмета да се уредят със свое жилище.
И това е тема за оплаквания,не за друго.Тук хората се оплакват,предполагаемо без да бъдат съдени.
Аз те разбирам. И за килата те разбирам.
Но! Повечето от нас нямат твоята причина на оплакване (баба), аз нямам и майка на която да се издразня Sad
Не се ядосвай на жената.  Ще дойде време и ще ти липсва ужасно много. Радвайте си се сега.
Съжалявам,че ще ви разочаровам,но невинаги сме близки с хората,с които имаме биологична връзка.За липсването,може би,хипотетично някога далече в бъдещето,но точно в настоящето положението е такова.Точно сега си имам предостатъчно проблеми,за да мисля някой ден какво ще е,когато баба ми си отиде. Всъщност,въпреки дрязгите ни,не искам да мисля за това.Както казах,имам предостатъчно товар на раменете си,като отношенията с баба ми са само малка част от него.Ще прощавате,но едва ли наистина ме разбирате.

# 43 679
  • Мнения: 3 732
Оплаквам се от зверско главоболие, причина - нерви. Яд ме е че преди години сбърках и сега си плащам - финансово и не само.

Оплаквам се, че прогледнах колко много от хората около мен за нищо не стават, а съм принудена да ги търпя всеки ден на работа.
Помощ дойде от няколко колеги, а останалите - вече ми е трудно да контактувам с тях.

Оплаквам се, че прескачащия ми цикъл е решил да идва, но ме мъчи трети ден и го няма.

Оплаквам се, че днес реших да се изправя срещу един от страховете си. Повторих ситуацията и се справих. Всичко беше 1:1, но успях.
Сега съм кашкавал от нерви и притеснения, вече минали, но още ме държи.

Общи условия

Активация на акаунт