Да се оплачем...

  • 7 257 099
  • 65 224
  •   1
Отговори
# 50 655
  • Мнения: 1 081
Отново получих паник атака
Каква е причината?

Причината е много глупава както винаги. Заради някакво лайф въдео в инстаграм. Още ми е зле. Цялата се изпотих. Много съм притеснена за утре и може и това да ми влияе допълнително
Дори не мога да се съсредоточа върху едно четиво
Аз за какво подминавам неща в социалните мрежи, които са трагедии, просто не мога да приемам всичко при сърце. Малко са ми моите проблеми, че да се товаря с други неща. Може егоистично да е, но човек трябва да се съхранява...

# 50 656
  • Мнения: 1 081
... Реално го правя през три месеца и цял живот съм все с дълга коса. Расте като троскот. Последно, преди четири години мисля беше я скъсих драстично, за да я даря и точно след половин година беше пак дълга и на конска опашка...
Е, това вече си е даденост. Няма лошо, радвай се, че не ти създват проблеми цъфтящи краища. Моята, ако не я подрязвам всеки месец е адски зле. Просто имам гъста, но тънка коса.

# 50 657
  • Мнения: 11 568
От месеци не съм ставала по това време за работа, а и се събудих в 4 и няма заспиване. Добре че този месец не ми се пада смяна от 6, че с моето късно заспиване хич не трябва да лягам.
Хубав уикенд на почиващите!

# 50 658
  • Мнения: 11 344
Ей ма на облещена оъ 6 часа в почивния ми ден! Дори не мога да обвиня кучето, защото сама си се събудих. И като почнах да мисля за разни проблеми и се утече ....

# 50 659
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
А аз мога ли да обвиня Чудо, че ми изкара акъла в 4:30, защото дишаше като куче. Скачам аз, то ме поглежда и се хили. Обърна се и си заспа. После котката ми вдигна кръвното, ама мъжът ми го спаси. Добро утро.

# 50 660
  • Мнения: 35 110
Аз също в училище като бях си къдеих косата, изрусявах, какво ли не. Имах много дълга и гъста коса. Тъкмо придоби някакъв вид и айде..с машинката.
И като порасна една къдрава, малии Wink
После почна да се поизправя от тежестта. Сега, след като родих и опада доста ми расте отново къдрава коса Wink
За паник атаките- аз започнах да получавам такива на предната ми работа. Всяка сутрин, на един и същ завой на път за работа коремът ми ставаше на топка и почвай да треперя. Това беше знак, че трябваше да сменя работата. Просто не бях адекватна и в кондиция да дам най-доброто доброто от себе си от страх...

# 50 661
  • Мнения: 5 435
Голями сме караконджули. В почивен ден в 7 да станеш, събудих се още по рано, чудя се откъде да я захвана, от прозорците, от кухнята ли или да зарежа всичко и да изляза с детето?

# 50 662
  • sf
  • Мнения: 10 149
Последното 😁
Оплаквам се,че трябва да набия едни бая пари при зъболекаря и понеже не е суперспешно все отлагам.

# 50 663
  • Мнения: 47 986
И аз станах
Още от вчера се обажда астмата, а я бях овладяла горе долу. Явно след боледуването имунитета ми е кръгла нула. Всички хронични болежки се активизираха накуп и ме морят зверски

# 50 664
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
А да бе, само ще излизам. Вдигам къщата след 15 мин и ги разкарвам да си полешперя малко на спокойствие, а довечера вече може да се занеса за едни мидички с винце... примерно.😆

# 50 665
  • Мнения: 68 650
Аз не мога да спя до късно, не мога да се натискам...главата ми се размътва и става по-зле. Затуй отворя ли очи, и скачам......после къмно 13ч.леееекинко се кълдупвам за една кратка следобедна дрямка Stuck Out Tongue

# 50 666
  • Мнения: X
Вече цяла седмица съм на почивка и няма ден, в който да съм се събудила след 6,30. Сигурно другата седмица няма да мога да ставам в 7 за работа.
Детето по цял ден си играе със сополиви и кашлящи дечурлига и снощи и на нея ѝ текна петмеза. Дано устиска още два дни и не се тръшне, точно като се приберем.

# 50 667
  • Мнения: 1 081
Оплаквам се! Поредна безсънна нощ, дивачето ревна в 1:00 снощи, за мляко, в 5:30 пак за мляко... Оттогава станах. Боже до кога на девет месеца е... Мрън...

# 50 668
  • Мнения: 3 786
Да не те плаша..но моето както спря с млякото и почна да се буди и реве без причина просто ей така ..и така си откара до към 2,5-3 години някъде.Сега пък говори на сън,рита,мести се по цялото легло..ужас някакъв.Най-любимото ми е да се изправи в цял ръст в леглото и да се стовари с 20-те си килограма върху теб като спиш.
Днешното ми оплакване,че откакто минах 40 и тялото ми малко по малко сдава багажа както излекувам едно идва второ и трето и тн.

# 50 669
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
И аз да не те плаша, ама чудото отказа нощното хранене около 4-5 месец, обаче все още не спим и е на 2,5год. 😆
Едно свършва, друго започва и така... животът е радост и тъга.😂 Кураж.

Общи условия

Активация на акаунт