Да се оплачем...

  • 7 257 250
  • 65 224
  •   2
Отговори
# 54 135
  • Мнения: 18 473
Doris, на хормонална основа ли се е появило или си е свързано с нарастването на гърдите? Да знам какво може да ме чака с щерките.

# 54 136
  • Мнения: 11 358
Doris, на хормонална основа ли се е появило или си е свързано с нарастването на гърдите? Да знам какво може да ме чака с щерките.

Мисля, че да.

# 54 137
  • Мнения: 13 082
Пийкок, моята щерка в първа група беше постоянно в досег с деца с варицела. Цялата група я изкара, само тя и още едно момиченце не успяха да се разболеят. А пък и да я лепне не е задължително да е с много пъпки. Със сестра ми я карахме заедно, тя имаше общо 5 пъпки на корема и ни една на лицето.

Мър Мяу, видя ли в оная тема как са ни цитирали лукаМката 😆 Казвам ти аз, че сигурно ние не сме в час. 😂

# 54 138
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Тъй се ама не ме радва тая идея първия му рожден ден да е пъпчасъл
Ей голяма трагедия.

# 54 139
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
Дорис,радвам се и аз,че всичко е наред!

# 54 140
  • Мнения: 35 112
След като малкия днес от сутринта е наопаки , баща му най- накрая го взе да го изведе. Аз трябва да се приготвям за театър, с нямам грам сила в тялото си.

Тъй се ама не ме радва тая идея първия му рожден ден да е пъпчасъл
Ей голяма трагедия.
За мен е трагедия!
Отделно съм му бясна, че не е съобразил това и не си е тръгнал.

# 54 141
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Тази седмица имам твърде много поводи да се чувствам тъпанарски, а последния е буквално от минути. Не е готино, хич не е готино.

# 54 142
  • ново
  • Мнения: 5 964
Боли ме зъб, пия антибиотик. Утре вечер сме канени на юбилей, в събота вечер също. Не ми е комфортно, дано до утре вечер имам подобрение.

# 54 143
  • Варна
  • Мнения: 25 242
това дете с варицелата сигурно ли е, че е било заразно?

# 54 144
  • Мнения: 35 112
това дете с варицелата сигурно ли е, че е било заразно?
Нищо не знам, само гадая

# 54 145
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
С Варицела ще се сблъсква още много пъти. При положение, че няма ваксина за нея в БГ е хубаво да я изкара като дете. Макар, че не е от най-приятните болести.
Моето след Варицелата, както и другарчетата му от групата, бяха поне две седмици със следи от нея след излекуването.

# 54 146
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Варицела и аз не съм карала, направо не знам. Етърва ми я кара бременна и всичко беше ок. Обаче се втрисам как едва ли не "старите" душа берат..

# 54 147
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Аз съжалявам, че не ги ваксинирах моите, преди да я изкарат. Всички изкарали я, носят вируса латентен и могат винаги да се тръшнат от херпес зостер. А това вече си е кошмар.

# 54 148
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Ами аз боледувах от варицела на 22-23 години някъде и я изкарах сравнително леко. Прихванах я от мой колега, който зарази и дъщеря си (на 4-5 години, тогава). Той също я изкара нормално, а при нея протече доста тежко. Така че това, че непременно при децата минава леко, а възрастните непременно "берат душа" не е вярно. Индивидуално си е за всеки човек.

# 54 149
  • Мнения: 1 738
Аз я карах на 40г. наравно с половината първокласници. Толкова зле не съм се чувствала през живота си. Търпя на болка и не съм мрънкало, но тогава се чувствах като пред умиране. Отделно психическия шок, че въобще я карам - цял живот съм си мислела че съм я карала. Майка ми и до днес е убедена, че съм я карала като дете.
Оплаквам се, че половината клас на детето се е натръшкал с някакъв вирус. 4 клас са. Уж имат вече имунитет. Сега съм под напрежение, ще го тръшне ли и моят или ще го пропусне.

Общи условия

Активация на акаунт