Да се оплачем...

  • 7 257 006
  • 65 224
  •   1
Отговори
# 54 420
  • Мнения: 68 648
И аз не готвя през седмицата. Евентуално уикенда и както е сега по празници - просто имам повече свободно време, не че е празник.
Двамата ходим на работа. Мога и аз да кажа, че ММ е мързелив, защото не готви всяка вечер Wink
И той има две ръце като мен. Знае къде е и печката...така че...

Трябва да се боядисвам, а ме мързи. Много 😆

# 54 421
  • Мнения: X
Аз пък готвя. И ни личи.
Оплаквам се, че трябва да чистя аспиратора, а съм забравила да купя ръкавици. Ще трябва да отскоча първо до Кауфланд или Лидъл, защото днес в квартала са затворени магазинчетата, в които има.

Последна редакция: нд, 23 сеп 2018, 11:44 от Анонимен

# 54 422
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Хайде пак. Вече са сдобрени. Пак живеят щастливо.
Аз за това не се оплаквам от милото. Щото знам, че ще ни мине и пак ще се обичаме. Sunglasses

За готвенето - обичам да готвя, но през работната седмица нямам енергия за тенджери, тигани и подобни.

# 54 423
  • Мнения: 18 503
О, ама вие едното неготвене го изкарахте мързел.
Моят мързел е мноого по-мащабен )))
Ето, сега вместо да се развъртя из къщи, ще заведа детето да си играе някъде. Следобед ще сме се наспали и пак ще измислим някакво излизане, където да има и деца. Утре - същото. Докато е хубаво времето се прибираме само, за да спим.

# 54 424
  • Мнения: 47 982
А аз закусих и полегнах...даже ме мързи да описвам колко съм мързелива Simple Smile

# 54 425
  • Мнения: 10 993
Eма точно това имам предвид. А като пораснат и почнат да излизат самостоятелно става още по-хубаво,защото не се налага да ставам от леглото изобщо.

# 54 426
  • Мнения: 4 872
Само 4 дни на училище и детето е с хрема и кашлица Weary

Аз т.е ние с моят мъж готвим през ден. Да, обичам да готвя и да хапваме прясно приготвена храна, но и винаги съм се чудила , какво хапват тези, които не готвят редовно. Дайте някой жокер , та да разредим и ние готвенето през работните дни.

# 54 427
  • София
  • Мнения: 28 571
Аз ям основно салати, синът ми яде готвено в училище, мъжът ми не знам – не съм му детегледачка. През почивните дни обикновено излизаме и ядем навън.

# 54 428
  • Мнения: 68 648
Яйца, скара...

# 54 429
  • София
  • Мнения: 38 498
Всъщност тази седмица правих супи с цел уж да стигнат за по-дълго. Обаче хапват по веднъж и това е. Още една тенджера метнах /в тоалетната/. Обичайното ни готвене/неготвене е таратор/🥗 и нещо бързо във фурната - крилца, наденички, месо.

# 54 430
  • Мнения: 47 982
Гледайки рецепти за мултикукъри, преоткрих фурната и тенджерата под налягане. Във фурната всякакви месца, или зеленчук, например сега ще пека карфиол. В тенджерата леща, боб, месо с картофи зареждаш и след 30 минути са готови. Също открих хляба лаваш. Децата си пекат пици, или си правят сандвичи и дюнери с него. Един тиган също ти трябва за яйца или пиле, и седмицата минала. Като нарежеш по един два домата...
Не готвенето не е проблем. Ама да има кой да ми прибере сега летните дрехи и обувки....бррр...не ми се става...

# 54 431
  • Мнения: 39 312
Отиваме на Сапарева баня- ще ядем по кръчмите. Но пък детето ще е сто пъти по щастливо

# 54 432
  • Мнения: 4 872
Като изключа хапването навън на milenaka, всичко друго ми е в графа готвено на мен Trollface Такива неща правя и аз през седмицата и понякога купувам супи или нещо друго готово от един магазин,но го доискусурявам задължително .
На мен проблем ми е миенето на съдовете. Мъжът ми дълго време ме разубеждаваше за закупуването на съдомиялна, защото кухнята ни е ремонтирана и няма къде да я монтира. Стигнахме обаче до решение и поръчах . Сега иска неиска ще й търси място Satisfied

Последна редакция: нд, 23 сеп 2018, 09:45 от Marsia_K

# 54 433
  • Мнения: 18 462
А аз наскоро открих лазанята от Лидл. Махаш капачето, печеш 35 минути и voilà.

# 54 434
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Темата е за готварския вече, да се оплача.

Общи условия

Активация на акаунт