Да се оплачем...

  • 7 257 428
  • 65 224
  •   1
Отговори
# 57 240
  • Мнения: 3 732
Хепи,  тогава защо си с него?

Или и ти като една потребителка назад само ще помрънкаш за да ти олекне? В това няма нищо лошо, разбираемо е.

# 57 241
  • София
  • Мнения: 24 839
От нагъл човек се оплаквам. Живее в съседния блок под наем. Паркирал е на алеята пред входа ни.  Едва успяхме да се промушим да си влезем. ММ отиде да го помоли да помести колата на паркинга, където има място за 3 коли. Оня вика "Е, все пак можете да заобиколите колата, на мен такъв ми е манталитета 🙄" Направо онемях!

Вместо да онемяваш, изпусни му гумите и ако пита защо- обясни го с манталитета си.... Joy

# 57 242
  • ново
  • Мнения: 5 966
Той ММ му рече, че и той има манталитет, и вероятно ще го усети. Ама той продължи да се репчи. В крайна сметка си е махнал колата де, ама що трябваше да се ръби толкоз не разбрах.

# 57 243
  • Мнения: X
Те такива от спадане на гуми не разбират. Една комшийска баба ги лекуваше с тигана. Олиото от пържените кюфтета по стъклата, и по предното, и по задното. Как бързо се отучиха да ѝ спират под терасата само. Бабичката се спомина преди година и нещо, младите ѝ продадоха апартамента, но до ден днешен там никой не спира. Гуми се помпат, но с това чудо, намазано по стъклата няма потегляне.

# 57 244
  • ново
  • Мнения: 5 966
Абе то гадости може много да измисля, но ми се искаше да се разберем. Млади хора са и от пролетта живеят в квартала, да не се представяме като негостоприемни, но....

# 57 245
  • София
  • Мнения: 24 839
В едни години назад, лютеницата вършеше перфектно същото- като метнат отгоре отвореното бурканче, няма изчистване.
директно пребоядисване на цялата кола.

# 57 246
  • София
  • Мнения: 10 332
А защо не трябва да се спира под нечии прозорци, а под други може? Разбирам да се започва вход, пътека или нещо такова, ама под прозорци...

# 57 247
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 841
Имахме съседка, живееше в приземен етаж, прозорците й на нивото на улицата. Колко пъти  се ядосваше, като спрат пред прозорците й колите, върху тротоара. И после спряха да го правят. Питах я как така е станало, а тя се хили и ми вика: "Като спре някой, отивам при него и му казвам: "Момче, махни си колата, щото ще ти спукам гумите/счупа стъклото"." Аз я гледам и се чудя - не реагират ли, а тя продължава: "Плашат ме, че ще ме съдят, пък аз им отговарям: "Съди ме, бе, аз съм регистрирана, имам жълта книжка".

# 57 248
  • Мнения: X
В моя случай, спирайки, директно запушваха вратата а входа. Колчета слагаха поне десетина пъти, без ефект. Но тигана на бабата беше безотказен. Някои се бъзикаха, че като види някой да паркира и хуква към магазина за кайма. Теорията беше, че само от олио ефект нямало. Трябвало мръвка да е пържена в него.

# 57 249
  • ново
  • Мнения: 5 966
Тони, аз не пържа, но имам скара ☺️ Ще започна да събирам съдържимото от контейнерчето в буркан за всеки случай.

# 57 250
  • Мнения: X
Stuck Out Tongue Winking Eye Добра идея! Stuck Out Tongue Winking Eye
Може даже да го оставиш на слънце, леко да граняса. Ще има ефект и върху сетивата.

# 57 251
  • Сф
  • Мнения: 10 668
Stuck Out Tongue Winking Eye Добра идея! Stuck Out Tongue Winking Eye
Може даже да го оставиш на слънце, леко да граняса. Ще има ефект и върху сетивата.
Ако няма нарушители-  на сапун ! Sunglasses

# 57 252
  • Мнения: 35 115
В едни години назад, лютеницата вършеше перфектно същото- като метнат отгоре отвореното бурканче, няма изчистване.
директно пребоядисване на цялата кола.
Ма то тогава какви домати имаше..лютеница да ти видат очите..сега дори и доматите не са толкова червени Simple Smile

# 57 253
  • Бургас
  • Мнения: 16 180
Значиии, ,,любимата,, ми комшийка от три часа явно си цъка с някой и телефонът й е на вибрация и се чува у нас!
Може да ви се струва странно,но е така!
Преди 3-4 години правиха ГРАНДИОЗЕН основен ремонт,на двустаен апартамент с кухня. Това бяха цели 3 МЕСЕЦА непрестанно къртене от 8 до 17 ч Дори в началото се опитваха и в режима от 14-16 да къртят,но ги скастрих от раз,понеже и децата бяха малки и спяха на обяд. Та,мисълта ми беше,че такова къртене къртиха,че не само,че вече имам чувството,ами съм 100 % сигурна,че са махнали част от дебелината на панела ли,незнами аз как да го напиша...знам,че звучи абсурдно,но е така!
Преустройваха стаи,от кухня на спалня,от спалня на кухня,махаха тераси и незнам какво си..... Та,в момента нейната кухня-всекидневна е над мойта,реално действаща спалня! По  реален и първоначален проект!
Та,свикнах на какво ли не! На суркането и местенето на ден по 100 пъти на маса и столове,на караниците им,на пускането на пералнята по никое време - в 5.30 сутринта или в 24ч вечерта. Аз,моята пералня не чувам,а нейната все едно ми е в стаята!
Куче взеха,та сега и на кучешкия лай или по-скоро квичене трябва да се напасвам.И това е при всяко хлопване на околните или звънене на домофоните,дори и в комшиите им. И капака е,...вибрацията на телефона й!
Чува се все едно е моя телефон до мен, В началото гледах всички телефони и таблети у дома,докато след време не разбрах от къде идва тази вибрация!
Странно,но факт!
Е,писна ми!
Ще й дърпам плитките на тая Пипилота!
Оплаках се! Ха,сега и да ми олекне,поне!

# 57 254
  • Сф
  • Мнения: 10 668
Оставам с впечатление , че е над вас. Няма как да махне основния панел, а само носещи стени, което не ви бърка.Чува се много и при нас.Въпроса е в съобразяването.
То и тухла да е, като ти се разхождат по токчета по плочките по нощите и не само, пак се чува.Говорете човешки с нея, да сложи някакъв килим, щом спалнята ви е под кухнята им, да не пуска перални по нощите.Телевизорите също се чуват, та така.Не вярвам да е вибрация от тел.Нещо друго е.Говорете.По принцип от 22ч до 8 се пази тишина.
Отгоре са ми две деца, едното хиперактивно:), тича нон стоп , ама не сме се изпокарали, горе долу към 22.30 утихват.А нашата спалня с мм е под техния хол където са вечер.Да не говорим, че сме с огромни коридори- рай за децата.Моята играе хокей и футбол( с електонна топка) , ама под нас няма никой де.
Разбираме се за тупане, скари, гости и тн.Смисъл предупреждаваме се.
Малкото на 2 пък нон стоп плаче, майката снове, та понякога щерката си пуска тихичко тв да заспи и да не чува.Една голяма общност е панелката, трябва с разбиране да се подхожда.Най лесно е да се изпокарате и да си правите напук.
Но пък тоя който е отдолу е по уязвим откъм номера- хаха.
Айде няма да се оплаквам днес, освен че се събудих в 5.30. и съм като ударена с мокър парцал.Искам и на кафене, ама имам дом.задължения.

Общи условия

Активация на акаунт