Да се оплачем...

  • 7 290 384
  • 65 224
  •   2
Отговори
# 62 670
  • София
  • Мнения: 39 921
tonynette, картичка ти подготвя детето.
В момента моят син правят картички за базар в у-ще. И понеже учителката не харесва неговите ми ги подарява на мен Simple Smile

Вчера ми звънят от един сайт, че ми е готова поръчката. Човекът коригира начинът на доставка (т.е. до адрес) и ми каза, че се бавели поръчките. "Вторник или четвъртък ще е при вас". "Чудесно".
Да ама от Спиди ми пратили съобщение, че пратката е у тях и ще ме посетят. Пратили са ми съобщение в 8:43 сутринта, което видях в 11:30 Simple Smile Хуквам към банкомат. Тъкмо излизам и ми звъни куриера. Обяснявам. Момъкът каза, че ще обикаля адреси в района.
В квартала имаме 3 банкомата и първият, който навестих естествено не работеше.
Взех си поръчката. Куриерът ме чакаше.

С ръкавици бях и пак не си чувствам ръцете.

Добри, в събота сутрин всичко омеква - панели, паваж, дърва...

# 62 671
  • Мнения: X
На Спиди може да се плаща с карта.

# 62 672
  • София
  • Мнения: 20 217
О, снощи бях в спешното заради цистита, и докато ме оглеждаха, ми откриха хемангиом на черния дроб. Децата веднага крякнаха, че е от виното, дето го пия Joy
И на мен ММ онзи ден ми направи подобен ПР - бяхме излезли по работа в най-гадния вятър и изнедоволствах, че е спрял колата много далече, а ми е студено. И той като викна на висок глас - "Ами нищо ти няма, да ти се зачервят малко бузките не само от виното".  Laughing А аз изобщо не пия, мнооого рядко минимални количества и по повод само, колкото да се чукна.  Laughing

# 62 673
  • Пловдив
  • Мнения: 5 156
Снощи шефът ни поздрави с песента "И ето идва най-щастливият ден, когато ти ще си далече от мен..." Сега всички се чудим дали е било намек. Grinning Grinning Grinning

# 62 674
  • Мнения: 18 813
Щом не е било "Развод ми дай" или "Сбогом, любима"...

# 62 675
  • София
  • Мнения: 20 217
От Спийди и аз се оплаквам. Вчера ми звънна куриерът да ме пита дали съм си вкъщи, че е пред блока. Ми не бях, така ли се прави? Преди изпращаха съобщения, че ще дойдат еди-кога си. Изобщо не си направи устата да мине втори път, каза ми да си избера от кой офис ще ми е най-удобно да си я взема и ходих да си я прибера.

# 62 676
  • София
  • Мнения: 39 921
На Спиди може да се плаща с карта.
Ами тоз що не ми каза?! Както и да е.

Обади ми се една приятелка по телефона и разбрах, че сме ергени до 5 Simple Smile Децата ни са на детски РД.
Голямата е по гаджета.
Сега ще хвана ММ да свърши малко работа по къщата. Ама кат знам колко го мързи...

# 62 677
  • Мнения: 18 813
На мен от Спиди изобщо не ми изпращат час, когато ще минат. Само ден и до 17 ч.
Затова обикновено поръчвам с наложен платеж до офис. Последната поръчка беше някаква одисея - обиколила цяла България, по някое време получавам смс, че ще ми я доставят до адрес с Рапидо (при положение, че не съм давала частен адрес, и не съм поръчвала с Рапидо), после обикаляла пак до Пловдив и Бургас, накрая стигнала до офиса на Спиди у наше село, изпращам мм да я вземе и служителката се опитала да го метне с 10 лв. при плащането. Направо коледна приказка.

# 62 678
  • Мнения: X
Рапидо чух, че били фалирали. Трябваше да ми дойде пратката с тях, но я донесоха от Спиди.
Поръчвам до служебния ми адрес, с уговорката да е в работно време, но ми се е случвало в събота да ми звънят. Нямам удобен офис на Спиди. Еконт са ми за предпочитане, но не винаги има избор.

# 62 679
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 922
Рапидо са дъщерна фирма на Спиди.

... и разбрах, че сме ергени до 5 Simple Smile
Сега ще хвана ММ да свърши малко работа по къщата. Ама кат знам колко го мързи...
Ееее, че щом сте ергени, баш пък къщна работа ли... Wink

# 62 680
  • Мнения: 35 195
Егати, днес влязох само в един магазин, а ме излъгаха с 3 лв отгоре по сметката ми... Хем си бях направила сметката и пак си платих като поп.. Който е слаб в главата..

# 62 681
  • Мнения: 1 229
Не ми се получи боба,а вече ме мързи да готвя,май ще поръчвам.

# 62 682
  • Мнения: 8 002
На един осмомартенски банкет преди много години диджейчето поздрави всички дами с песента "Остаряваме бавно"

# 62 683
  • София
  • Мнения: 20 217
На мен от Спиди изобщо не ми изпращат час, когато ще минат. Само ден и до 17 ч.
Затова обикновено поръчвам с наложен платеж до офис.
Отдавна не бях поръчвала с тях, но сега просто се наложи. Преди пращаха известие, че имам пратка, после второ - че куриерът ще дойде на следващия ден в интервал от два часа, примерно между 14.00 и 16.00 часа, а на самия ден се обаждаше преди посочения часови интервал, за да пита дали има някого на адреса.
Те сега много са се увъртели покрай Коледа, но това не е извинение.

# 62 684
  • Мнения: X
Ти пак само 3,мене оня ден 20 и то редовно пазарувам от този магазин.Чак в асансьора се усетих.Имам чувството, че без акъл съм останала,толкова съм развеяна,как ще изкарам още 3 месеца не знам.

Общи условия

Активация на акаунт