Да се оплачем...

  • 7 271 849
  • 65 224
  •   4
Отговори
# 65 145
  • София
  • Мнения: 2 256
Вече се изморих, а до довечера не знам. Хич не ми се виси до 00 даже, ама няма как. Старост Joy

# 65 146
  • Мнения: 13 091
poopy, не си ли се примирила, че партита ще видим чак когато децата тръгнат по партита. 😆 Аз някак си започвам да свиквам с тая мисъл.

Утре ме чакайте с гранде оплавания. Ще сме в нас, с приятелско семейство и децата. Те са големи мрънкалници, преди карахме всяка Нова година заедно, сега имаме пауза от 2 години и ми беше много спокойно. Кофтито е, че не мога и да пийна като човек. 😒

# 65 147
  • Мнения: 1 700
Блондорка, не разбрах защо се ядосваш. Трябвало е да пазарувате, а той е в пицария, или вече е трябвало да сте у тях?

# 65 148
  • Мнения: 18 669
Aria, Joy . Знаех си, че трябваше още началото на ноември да зазимя социалния живот. От тогава вкъщи сме с 4 хреми и 2 ларингита напред, разделени по равно между двете деца. Без да броя днешния гърлобол. Ама аз, не, та не. Че и планове за 10.01 съм направила. Готова съм да се обзаложа, че тогава дребната ще е на ред.

# 65 149
  • София
  • Мнения: 18 764
О аз не планирам,решава се и се тръгва.Иначе каквото може да се обърка то се обърква.Grinning

# 65 150
  • София
  • Мнения: 1 907
Блондорка, не разбрах защо се ядосваш. Трябвало е да пазарувате, а той е в пицария, или вече е трябвало да сте у тях?
Трябваше още вчера да пазаруваме, той се напил предишната вечер, цял ден ни разиграва. Оставихме го за днес. В 14ч. трябваше да сме у тях, мъжете да напазаруват, той отишъл в някаква пицария в 13:55. Е да седя и да го чакам пред тях с децата ли? Най-вече се ядосах, че ни разиграва. Сега ще отида да на пазарувам, ще сготвя и ще си останем у дома.

# 65 151
  • Мнения: X
Блонди, тоя е пълен олигофрен.

Аз се оплаквам от Уишмастъров. В момента спринтира до офиса, защото е зарязал там торбата с луканките и филетата, а у дома довлече торба с папки. Ще му сервирам да яде папки довечера!  Crossing Arms

# 65 152
  • София
  • Мнения: 39 886
Снощи щях да се гътна.
Задавих се с лепкава гъста течност, от бонбони (Simple Smile) Започнах да кашлям, напъни за повръщане. Тичам в банята, прегърнах тоалетната чиния. И не мога да си поема въздух. А моят пън седнал на компа да си играе и само пита "какво ти стане". Аз ако мога да дишам, ще мога и да отговоря.
Казах му преди време на шега, че ще умра до него и той няма да разбере.

# 65 153
  • Мнения: 2 822
Блонди, обади се на приятеля на ТМ така и така е наблизо да дойде да ви върне парите за прасето. После го изгони по живо и здраво.

# 65 154
  • Мнения: 13 820
Бясна съм, след като от 11ч. звъни приятеля на ММ, току що се тагва от пицария близо до нас. А уговорката беше сега да сме у тях. А кажете какво е това? Най-тъпото е, че нямам нищо у дома. Сега тепърва трябва да пазарувам и да готвя. Направо много се ядосах. А на всичкото отгоре сме и облечени вече, направени и т.н.
Ми отидете и вие в пицарията, какъв е проблемът! Когато евентуалният домакин се надигне да си ходи, тогава и вие с него. Ще си приготвите нещо набързо за вечерта. Вино нали имате! Шунка, луканка и кашкавал от магазина и посрещането е готово.
Сама си усложняваш живота!

ПП. Сега видях, че и прасе сте си имали... Ти си ненормална да се ядосваш Simple Smile Давай го малко по-спокойно и по-малко контролиращо, по-добре ще ти е!

# 65 155
  • Мнения: 6 304
Ами може да са напазарували, да сготвят и вие само да се тупнете довечера. Аз така бих направила Mr. Green

# 65 156
  • Мнения: 69 215
Ние ще ходим у нашите...аз като видна мързелана ще седна на готово. Не че ми се сяда...не съм по яденето. Повече от 10 мин.на маса не мога да клеча...
Планувам да си легна най-късно в 22ч.
Дреме ми на шлифера че било НГ някаква....кака е празнувалааааа...кога е трябвало да празнува Joy...напразнувала се е....

# 65 157
  • София
  • Мнения: 8 348
Отдавна не се нервирам за провалени планове.
Когато други са организаторите се пускам по течението и Квот, таково... Ма закъснели, подранили, негатови, не е мой проблем.
А когато ми е важно нещо да се случи си се организирам сама и ако на някой не му се получава следването на плана, ще се наложи или да се напъне или да се съобрази с крайния резултат постигнат без него.

Празниците са за добро прекарване, излежаване и лежерно прекарване на времето, а не на напъване и сложни изнервящи планове.

Иначе майка ми и една приятелка са така. Като понат едни сложни организации, готвене от зори, планове, драми. Ми не е моето..

# 65 158
  • Мнения: 6 702
Зле ми е още от болестта, а довечера сме на гости. Децата също се оправиха и днеска бяха лиготии, скъсаха ми нервите.Като са болни се притеснявам, като са здрави не се издържат. Искам да ударя едно,  ама не мога заради антибиотика. 😖

# 65 159
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Посс, същата съм като тебе. Ако нещо ми е важно, организирам си го сама от начало до край, раздавам точни и ясни заповеди, ако има други желаещи и това е. Ако не зависи от мен - каквото, такова, хич не ми е зор. Да се изнервям, заради готвеници и слугинаж - никога. Нито пък чакам на  някакви хора за нещо.

Общи условия

Активация на акаунт