Да се оплачем...

  • 7 271 420
  • 65 224
  •   3
Отговори
# 33 480
  • Мнения: 12 492
Рибозом - течности на по 2-3 глътки (вода с лимон, колкото да не е неприятно кисело) през 10-15 минути, за да не се обезводниш и да не дразниш стомаха. Знам какво ти е, пипне ли ме стомашният откачам - и с диария и повръщане. Но пък казват, че така организмът изхвърля вируса и било по-добре отколкото комбинацията от лекарства за стопиране наи повръщане и разстройство. Утре ще ти просветне. Пий пробиотик и никакво мляко следващите дни - нито прясно, нито кисело.

# 33 481
  • Мнения: 18 639
Офф, Рибозом, егати и хората!

ММ се прибра, болен мъж - чудо вкъщи, само че с бебе този път не е познал. Получи кана вода и пакет солети и може да се самосъжалява в другата стая, докато оздравее. Ако ми мине ядът може и чай да му направя.

# 33 482
  • Мнения: 2 533
Дами, аз ви обещах, че след защитата на презентациите, ако помните, ще ви кажа как е минало. Беше за предишния вторник, но поради непредвидени обстоятелства професорът премести защитата за днес.
Мина много добре за мен. Чак професорът пляска, каза, че е на професионално ниво и определено му е фаворит, много му била харесала. А на другото момиче - катастрофа с една дума. Половината й неща не тръгнаха, накрая професорът се отказа да я гледа до края понеже се бави много. В крайна сметка всичко се разви добре, вече ще ми е обеца на ухото и ви благодаря за подкрепата. Heart

# 33 483
  • Мнения: X
С., видя ли, че няма нужда да се притесняваш? Радвам се, че е минало добре и си била блестяща на защитата. Друг път внимавай, а с тази - колкото по-далеч, толкова по-добре.

# 33 484
  • Мнения: 2 533
С., видя ли, че няма нужда да се притесняваш? Радвам се, че е минало добре и си била блестяща на защитата. Друг път внимавай, а с тази - колкото по-далеч, толкова по-добре.
Благодаря!
Мина, да, но с нея проблемите явно не понеже помолих другите да мина малко по - рано понеже има нещо, което ме притеснява, тя се припознала в това притеснение, обвини ме, че съм я била злепоставяла и т.н. Както и да е, де, мина вече...

# 33 485
  • Мнения: X
Гузен - негонен бяга. Абе, нали е минало...

# 33 486
  • Мнения: 69 180
Тя пък и с претенции..боже, боже. Каква наглост направо от нейна страна.
А професорът забеляза ли приликата - нали за това ти беше притеснението?
Радвам се, че е минало гладко. Отдъхни си сега...

# 33 487
  • Мнения: 6 697
Абе, те такива са крайно безочливи! #2gunfire
С., БРАВО момиче! Hug Контактувай само служебно с такива и имай не 1, ами 101 наум.Аз на такива не им ща ни меда, ни жилото... Crossing Arms

# 33 488
  • Мнения: 2 533
Ами той не стигна до края професорът, за да види основните прилики. А и тя в началото още реши да се направи на интересна и пред курса обяви, че сама го била направила, но преди това била гледала моя презентация, според нея нямало прилика, но искала да каже. На професорът му стана неудобно, попита ме да не би някаква ревност да имало между нас двете.

# 33 489
  • Мнения: 13 089
Ей, тя била много нагла. Чак си я била злепоставила. Ужас! Много се радвам, че е минало добре. Бях сигурна, че ще възтържествува справедливостта. 🎉🎉

Оплаквам се, че разсипах една купичка супа докато я вадех от микровълновата. Стана мазало. 🙁

# 33 490
  • Мнения: 69 180
Е сама де, ама откраднала идеята от теб преди това....това става ясно и от думите й, тоест - тя сама се е закопала.
Направо се нахефих, че всичко е завършило добре... Laughing

# 33 491
  • Варна
  • Мнения: 36 778
И аз се накефих. Явно професорът не пасе трева. Според мен ясно му е станало ама си е премълчал.

# 33 492
  • от Луната
  • Мнения: 1 753
Браво на теб С.

Хлапето почва да кашля, а тази седмица е забранено да се разболява. Дано задържи  Praynig

# 33 493
  • Мнения: 48 061
Много се радвам за презентацията!

Ние пък минахме кръвни и хематолог, ехомамограф и съм малко по-спокойна, не всички кръвни излязоха, но като цяло  тези лекари смятат, че няма нищо обезпокоително за момента
Мисля обаче да посетим паразитолог, защото 7 години артритни болки, сега и лимфни възпаления...ок, може би не е от котката, но ми се ще да минем изследване за токсоплазмоза и ако паразитолог предложи друго. Гастро също, макар че ако се установи хеликобакетр пилори, или паразит, ще трябва всички да се лекуваме. Търся сега специалисти, чета кое се лови на изследвания и кое не... поне понижих степента на спешност, и тревожността малко намаля.
Излишно е да казвам, че всичко това се случва без ЛЛ да участва изобщо...всеки път след посещаване на този бацилоразвъдник, дори да е за банална бележка, се натръшкваме сериозно болни. И без това нищо не разбира, не смятам за нужно да я посещавам.

Само искам да ви кажа, че ви благодаря за положителната енергия и споделеното по темата! И също за това, че има място, където да си излея притесненията, оплаквания и страховете и да намеря разбиране! На мен много ми помага и още веднъж благодаря!

# 33 494
  • София
  • Мнения: 14 793
Това се казва добра новина. Браво Хепи!

Общи условия

Активация на акаунт