Да се оплачем...

  • 7 259 329
  • 65 224
  •   2
Отговори
# 36 615
  • Мнения: X
Моят син иска да го вземам последен, но не искам да карам по тъмно, та ходя компромисно в 17:30. Понякога, когато вали сняг го взема баща му в 18-18:20 и е най-щастлив.

Като сте отворили дума да се оплача, че скоро почвам работа и ще се налага да си вземам бебето (условно казано) от градина най-рано в 17:40. Хич не вярвам да е доволно като брат си, че майка му идва късно, но това е положението. Дано свикне бързо и да се стопля времето да дивее навън, че да не се сеща за мен!

# 36 616
  • Мнения: 1 565
Колегата дошъл болен на работа. За пореден път. И седи и ми обяснява какъв антибиотик пиел и кое ухо го боляло...Тия хора малоумни ли са? Изпъдих го от моята стая, ама още час вися при колегите.

# 36 617
  • Мнения: 1 225
Нещо ми се вие свят.  Head Band

# 36 618
  • sf
  • Мнения: 10 206
Зверски ме боли главата.Чакам да подейства хапчето, че следобяд почвам курс по испански /тук се хваля, не се оплаквам/ 😂

# 36 619
  • Мнения: 21 282
Малката е болна ,а мен ме боли главата отново.
В тази връзка скоро гледах реклата на хапчета,които се разтварят върху езика,но не помня името,някой ако се сеща да сподели  Hug

# 36 620
  • Мнения: 5 435
И аз се присъединявам към болните, всичко покрай мен е болно. Пфуу кога ли ще свърши тази серия?  ooooh!

# 36 621
  • Мнения: 3 819
И мъжът ми е болен, но щом усети, че се разболява, отиде у техните.
Аз пък не мога да спя без него. Тази нощ даже сънувах някакви гадории и мислех да му звъня да си идва, но като видях, че е 2:30 и ми стана жал да го вдигам.
Станах към 6:30 и към 8:00 започнаха да режат една липа под нас.
Първо ме е яд, че ми режат липата - видимо нищо му няма дървото.
Второ - надуха ми главата вече.
Да бях отишла на работа по-добре май  Whistling

# 36 622
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 182
огледай пъна след като свършат с рязането.
липата е много меко дърво, лесно гние, лесно се чупи...
по-добре да я махнат, ако има индикации, отколкото да падне на главата на някого.

# 36 623
  • Варна
  • Мнения: 36 751
Топло ми е на работа ама краката ми са лед студени. Открай време съм така, аман вече. Тоя под смуче яко топлината.

# 36 624
  • Мнения: 21 282
Топло ми е на работа ама краката ми са лед студени. Открай време съм така, аман вече. Тоя под смуче яко топлината.
И аз съм така.

# 36 625
  • Варна
  • Мнения: 2 268
И при мен в офиса е кучи студ. Единият климатик едва духа и съм само с един. Мускулна треска получих от треперене, още съм с якето. Егати!

# 36 626
  • София
  • Мнения: 22 940
Ако климатикът е бил изключен през почивните дни, затова сега бавно затопля.

# 36 627
  • Мнения: 5 435
И при мен същата история, добре че имам един конвектор в краката та ми ги топли и пак ми е студено.

# 36 628
  • Мнения: X
Ние оставяме климатика почивните дни на 19 градуса, сега за половин час навакса до нормална температура. Колегите, които бяха изключили напълно, в момента са с обледени климатици и няма затопляне. В стаите им под 16 градуса. Ужас.

# 36 629
  • Варна
  • Мнения: 36 751
Моят климатик си стопля нормално. В стаята температурата е ок, ръцете ми са топли. Но подът е ужасен, защото е първи етаж.

Общи условия

Активация на акаунт