Да се оплачем...

  • 7 290 423
  • 65 224
  •   1
Отговори
# 59 835
  • Мнения: 1 578
Всъщност не знам как е при на другите сушилните им, но моята определено е за мокро помещение (моята е комбинирана, както написах по-напред). Не мога да си представя, ако сушилнята ми е в спално помещение, тъй като докато суши изпуща топлина и от там се получава влага (мисля от топлината или пък защото си е в мокро помещение и всичко е плочки). Не съм сигурна, но мисля че и когато я ползвам като сушилня си и трябва канализация - място от където да се изхвърля влагата от сушенето на дрехите. Не знам, може да бъркам.

# 59 836
  • Мнения: 69 276
Има и такива, които НЕ се свързват с канал...имат си тавичка ли, съдче, в което се събира водата. За това може да се сложи навсякъде....

# 59 837
  • Мнения: 5 435
Трябва ми тиган, но от най-големите! Пред нервна криза съм. Само се караме, тази година е много тежка, откъдето и да го погледнеш.
Сега мм нова песен, малко пари взимам, да искам увеличение, хубаво споменах на няколко пъти, казаха ми до няколко месеца. Е какво да направя повече, от джоба ли да им ги изкарам. Споделям поне малка част, дано ми олекне поне малко.

Последна редакция: вт, 13 ное 2018, 14:34 от zveti81

# 59 838
  • Мнения: 1 883
Трябва ми тиган, но от най-големите! Пред нервна криза съм. Само се караме, тази година е много тежка, откъдето и да го погледнеш.
Сега мм нова песен, малко пари взимам, да искам увеличение, хубаво споменах на няколко пъти, казаха ми до няколко месеца. Е какво да направя повече, от джоба ли да им ги изкарам. Споделям поне малка част, дано ми олекне поне малко.

С какво се занимаваш? Имате ли деца, от кой град сте?

# 59 839
  • Мнения: 18 709
Без значение дали уредът е отделен или комбиниран, ако не се извадят дрехите веднага след приключването на програмата, се мачкат. А като са топли и се опънат по закачалки или се сгънат внимателно, са си ок. И да, вече комбинираните не са като едно време. Не знам обаче дали комбинираните уреди са стигнали нивото на отделните уреди в защитата против свиване.

Оплаквам се от голямата щерка. Тъкмо от втория срок на предната учебна година започна да се справя да учи самостоятелно и хоп, сега за нула време нареди четворки, а днес и един скрит тест с тройка открих. Разстроих се от мисли как ще ѝ връча метлата да се упражнява, защото с този успех, нали, какво друго. Ще се успокоя до довечера и ще си прехапя езика за тези мисли, ама следващите няколко месеца пак цялото ми свободно време ще замине да я уча да учи.

# 59 840
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239

Оплаквам се от голямата щерка. Тъкмо от втория срок на предната учебна година започна да се справя да учи самостоятелно и хоп, сега за нула време нареди четворки, а днес и един скрит тест с тройка открих. Разстроих се от мисли как ще ѝ връча метлата да се упражнява, защото с този успех, нали, какво друго. Ще се успокоя до довечера и ще си прехапя езика за тези мисли, ама следващите няколко месеца пак цялото ми свободно време ще замине да я уча да учи.
Съчувствам ти. Кой клас е?

# 59 841
  • Мнения: 4 872
 Не е сигурно. Може да стане като в лаф-а 'Тази година сбирката на класа ще е на яхтата на Пешо Двойкаджията ' Trollface

Това за повдигане на настроението, иначе и аз много се притеснявам за всичко свързано с училище. Днес, например, ми звъня учителката по КМ , за да ме информира ,че вчера бил закъснял за час. И на всичко отгоре имал оправдание, че не бил чул звънеца Pensive

# 59 842
  • Мнения: 69 276
Много си е верен даже лафа.
Не разбирам защо се втелявате за такива дреболии - закъснял за час, праз голям.

# 59 843
  • Мнения: 18 709
Кафе, четвърти е. И нищо сложно няма в момента.

Там е работата, че не се втелясвам за оценки, а че не може да учи сама. За това се боря, знам как се учи за оценки и с няколко съвместни урока ще ѝ повиша успеха. Ама не ме грее особено, защото до кога ш’му се не знае, ще уча и аз.

Марсиа, разхили ме. Grinning

# 59 844
  • Мнения: 5 435
Трябва ми тиган, но от най-големите! Пред нервна криза съм. Само се караме, тази година е много тежка, откъдето и да го погледнеш.
Сега мм нова песен, малко пари взимам, да искам увеличение, хубаво споменах на няколко пъти, казаха ми до няколко месеца. Е какво да направя повече, от джоба ли да им ги изкарам. Споделям поне малка част, дано ми олекне поне малко.

С какво се занимаваш? Имате ли деца, от кой град сте?

От провинцията, имам едно детенце, в частна фирма работя, строителна!

# 59 845
  • София
  • Мнения: 8 348
Като ви чета и се чуствам пенсионерка.

# 59 846
  • София
  • Мнения: 9 850
Занимавам се с кучешки истории наоколо и това ми е много приятно. Неприятно ми е, че по темата наистина имам какво да кажа за цени на продукти и т.н., а никой не взима мнението ми на сериозно.

Оплаквам се, че много ме боли дясната ръка, а съм намислила да правя сладки за РД...

# 59 847
  • Мнения: 3 025
Имам ечемик под горния десен клепач Head Band Ужасно е!

Натъркай го с златен пръстен.

# 59 848
  • Мнения: 35 195
Оплаквам се, че се разболявам и ми е студено постоянно Sad днес извеждаха малкото два пъти, уж ми се стори топло на вън ама нещо..  замръзнах Sad

# 59 849
  • София
  • Мнения: 9 850
В офиса пак стана 28 градуса, климатикът е включен на 20, но не охлажда... с тази амплитуда как да не се разболее човек? Поддръжката не ги интересува, те са изключили охладителите и толкова. Къде да подам сигнал, така не може да се работи?

Общи условия

Активация на акаунт