Да се оплачем...

  • 7 259 383
  • 65 224
  •   3
Отговори
# 59 850
  • София
  • Мнения: 8 940
В офиса пак стана 28 градуса, климатикът е включен на 20, но не охлажда... с тази амплитуда как да не се разболее човек? Поддръжката не ги интересува, те са изключили охладителите и толкова. Къде да подам сигнал, така не може да се работи?
Няма как при тези външни температури климатикът да охлажда. За да прави студ му трябва топлина и обратно. За това лятото каквото и да направиш, не можеш да се грееш на климатик. Има само едни много скъпи машини, които го правят това, използват се за сървърни помещения, за да охлаждат дори когато навън е студено, но не вярвам вашите да са такива.

# 59 851
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Не мога да се оправя с уиндоус 10 и тъпата икона за известията до часовника....няма махане и това си е....отвратително.
Хем деактивирах известяването - но иконата си остана баш до часовника.

# 59 852
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 797
Най-добрият е Win 7. Аз си карам още с него.

# 59 853
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Добър преди 9 години.

# 59 854
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 797
Че новите версии по-добри ли са? Работил съм с 8-ца-наблъскан с излишни приложения, дизайна изобщо не е хубав. Виждал съм 10-ка-все едно гледах 8-ца.

# 59 855
  • София
  • Мнения: 9 850
Имаме сървърни помещения, освен да ида там да работя... докато се нормализират температурите. На 28 градуса няма как да се работи нормално...

# 59 856
  • Мнения: 69 089
Прозорци няма ли ? Отваряш или го открехваш и се охлажда.

Потвърждавам....уиндоус 10 е гаден.

# 59 857
  • София
  • Мнения: 18 746
Уиндоус въобще е гаден.Grinning

# 59 858
  • Мнения: 35 151
Не търпя вече рева и писъците на това дете. За всяко нещо крещи. Направо ме изкарва извън кожата ми .
Не знам какво му става , беше спокойно бебе, сега е станал ужас.

# 59 859
  • София
  • Мнения: 8 348
Пубертет.

Моя уж отдавна ги мина тия неща, а подобрение няма.

# 59 860
  • Мнения: 69 089
Аааа..Пийкок..чакай да стане първолак и да идете да избирате зимно яке Joy

# 59 861
  • София
  • Мнения: 8 348
Чакай да стане на 14 и да избирате яке.

# 59 862
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Че новите версии по-добри ли са? Работил съм с 8-ца-наблъскан с излишни приложения, дизайна изобщо не е хубав. Виждал съм 10-ка-все едно гледах 8-ца.

Уиндоус Виста е най-големият боклук следва 8-цата и трета е 7-маца в топ 3 на боклуците.

8.1 и 10 са най-добрите.

# 59 863
  • Мнения: 13 083
Пази си нервите, Пийкок. Още колко те чака. Моята беше започнала да се тръшка чат пат към 2, до към 3 беше мрънкало, но нищо сериозно. След това започна да си налага мнението, не се тръшка и не ми реве, а с едни равни тонове ми натъртва примерно “Не, ще ми дадеш бонбон преди закуската” 😒 или “Не, просто не искам да обличам тая жилетка и не можеш да ме накараш да я облека” Иска да командва парада и последната дума да е нейна, което ме вбесява много повече от тръшкането ѝ когато беше бебе. Та да, не знаеш какво те чака след това.

# 59 864
  • Мнения: 35 151
Все едно не в моето дете.. сутрин като го обличам за излизане реве та се дере. На площадката не иска да играе, гърне се като червей, в количката , докато му слагам коланите рев. В кухнята ако вляза реве да яде, а е ял преди това. Не мога да вляза в тая тъпа кухня с него. Реве и реве да яде. А това постоянно ядене на солети , за да мълчи ме вбесява. Абе, нещо не е както трябва...

Общи условия

Активация на акаунт