Коледа е близо вече, а във МАМА се е скрило ЮЛСКОТО човече!

  • 21 736
  • 730
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 256
Всъщност сега се сетих, че има и друг детайл, който доста ме притесни, УЗ показва 6-та седмица и малко, а не 7-ма.. Тази седмица ще е най-мъчителната в живота ми..
Това може би е отговора на притесненията ти - по-късна овулация и съответно 6-та седмица вместо 7-ма, не мисля че има място за притеснение все пак в 6-та седмица рядко се вижда сърдечна дейност!

# 676
  • София
  • Мнения: 1 678
охх, дано да е така.

# 677
  • Мнения: 55
Стискам палци на Мина и Duduna! Praynig Момичета,ще видите,че всичко ще бъде наред!Желая на всички ви хубава седмица,изпълнена само с положителни емоции.На работещите-да избутаме и тая седмица и живи и здрави,другата ни чакат хубави празници и почивка.Оф аз нещо съм хремава,ама дано се задържа само с това.Иначе и аз съм от тези,които засега се разминават с леки симптоми,само ми се догажда лекичко от време на време и нямам търпение да ми дойде поредния преглед на 30.12 и да видя,че всичко е наред! Hug

# 678
  • Мнения: 766
Стискам палци, момичета  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Praynig

# 679
  • Мнения: 8
  Аз в петък съм на преглед и се надявам всичко да е наред, но по-силно болезнините ми гарди и мързела, който ме е налегнал се ориентирам, че животът в мен расте. Още в 6 сед. на първия си преглед доки каза, че долавя сърдечни пулсации, но аз съм с малък цикъл 25-26 дни и овуто ми беше на 5.11 установен с тестове. Така че, мамчета не се притеснявайте първия ден на М понякога не е важен а самото оплождане ако не се знае кога е може да даде 1-2 седмици разлика.  Hug прегращам Ви всички защото се печем на един огън. След прегледа ще споделя с вас как е минал.  Praynig

# 680
  • Мнения: 10 874
Стискам палци на всички и вярвайте, че всичко ще бъде наред! Hug

За новата тема - съгласна съм да е с това заглавие, много е подходящо. Heart Eyes

Моят преглед е в събота и вече не ми остана никакво търпение. Crazy

Успешна седмица на всички!!! Hug

# 681
  • Мнения: 99
Има ли вече нова тема, че изпуснах?

# 682
  • Мнения: 613
Здравейте и от мен! Неочаквано малко сте писали.

Дудуна ; Не се стяскай. Аз самата съм със седмица назад, заради късна ову и поради тази причина сакче и сърце се видя по-късно. Всичко ще бъде наред, стискам палци !

Момичета аз съм много разочарована. След като гадното гадене в 6 и 7г.с. отмина и се чувствай най=накрая добре тази сутрин си  Sick закуската. Лека полека влиам в 4 месец и ей ме на пак с повръщане и гадене  #Cussing out

Аз утре сутрин съм на ранен скрининг и много се вълнувам и едновременно ми е притеснено. В този ред на мисли стискам палци на mama_sancho, чийто скрининг е днес.

# 683
  • Мнения: 10 874
Има ли вече нова тема, че изпуснах?
Като изпишем тази, тогава ще има нова. Последният пост в тази тема ще е с линк към новата. Peace

# 684
  • София
  • Мнения: 547
Duduna Hug всичко ще бъде наред, ще видиш Wink

Аз след прегледа 2 дена ходих увесила нос, обаче после се замислям: гърдите ми са 50% от времето напрегнати, все така лесно се изморявам, отворил ми се е ненормален за мен апетит, и само някой да размахва ядене наоколо, аз се пресягам и си вземам (в това, число неща, които не ям и не обичам от много време: вчера ометох 2 парчета панетоне, както не ям рафинирани захари, а вечерта - поне 4 парченца филе елена от чинията на ММ Shocked Shocked и то толкова ми беше вкусно.. чак се притеснявам, че ще е месарче Mr. Green) Отплеснах се Simple Smile
Освен това взе и да ми прилошава - или прегладнявам, или ми е тежко от яденето. Но като ви чета, май всички сме така напоследък Mr. Green

Предвид всичките тези симптоми, някакси се успокоих, че всичко е наред и просто няма смисъл да се тръшкам.

Duduna, теб пак рано те вика - само една седмица ще се притесняваш. Аз не съм решила още дали ще ходя преди празниците, някъде при друг лекар. Иначе моя доктор ми насрочи час чак за 27ми. Но имам някакво слабо бежово течение, което ме притеснява, та може и по-рано да ида на преглед.

стискаме палци и чакаме отзиви от момичетата, които днес-утре са на прегледи  fingerscrossed

# 685
  • Мнения: 1
Здравейте , малко късно се записвам.На 27 години сам с първа бременност( след две години опити) .Термина ми е на12.07.14 от Ямбол съм. Искам да споделя с вас най-вълнуващия момент в моя живот ,днес бях на преглет и витях как бебо маха с ръчички беше толкова мило и вълнуващо,пожелавам на всички, които все още не са стигнали до там да го изпитът.На всички Ви желая лека и безпроблемна бременност със здрави бебчета.

# 686
  • София
  • Мнения: 1 678
Мина, страхотна си бе! Simple Smile

Аз днес се поразсеях малко на работа и не съм го мислила толкова.. Определено ми харесва как гледаш на нещата, факт е, че и на мен ми се гади.. и там някакви симптомчета..

Дано наистина всичко да е наред.
Прави са хората, които казват да се ходи на преглед 9-та седмица, тогава поне всичко трябва да е ясно..

# 687
  • София
  • Мнения: 547
Мина, страхотна си бе! Simple Smile

Аз днес се поразсеях малко на работа и не съм го мислила толкова.. Определено ми харесва как гледаш на нещата, факт е, че и на мен ми се гади.. и там някакви симптомчета..

Дано наистина всичко да е наред.
Прави са хората, които казват да се ходи на преглед 9-та седмица, тогава поне всичко трябва да е ясно..

Благодаря ти Blush
няма смисъл да се притесняваме  Hug а до извода ти за ходене на преглед след 9тата седмица и аз стигнах. И колко добре правят момичетата дето отлагат ходенето на преглед.

# 688
  • София
  • Мнения: 280
Привет, момичета!   bouquet
Аз съм в 8 г.с. след инвитро и в този ред на мисли, няма как да се размина с ранните прегледи. Mr. Green На 40 г. съм и това ми е трета бременност. Днес бях на преглед и докторката каза, че всичко е нормално, чухме и сърчице! Heart Eyes На 6.01 отново съм на преглед. Praynig

Мина фон В., във връзка с апетита ти  Hug не е много хубаво да се хапват сушени и пушени меса, и меки сирена.  Rolling Eyes

Пожелавам безпроблемна бременност на всички!  Praynig Hug

# 689
  • Мнения: 5
Здравейте и от мен  Hug
Мина фон В., във връзка с апетита ти  Hug не е много хубаво да се хапват сушени и пушени меса, и меки сирена.  Rolling Eyes
Пожелавам безпроблемна бременност на всички!  Praynig Hug
Защо??? Аз много обичамммм.... Cry
Върнах се от преглед: 2.99см сме  Mr. Green , пак си гледахме и чухме сърчицето  Heart Eyes
За тези 2 седмици като сравня снимките и много голяма разлика ми се вижда-как бързо си растат бебоците, а ние се тюхкаме и притесняваме. Да са ни живи и здрави Praynig
Общо взето всичко е наред! Grinning
Ей, мамите с ФМ днес да споделят знае ли се вече пол, моята докторка каза че на мойта ФМ ще ми каже със сигурност, а тогава ще съм в 12+г.с.(имайки впредвид,че вървим с 5дена назад Crazy)
 Hug на всички и сами хубави мисли  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт