Инфо за Весела - Пловдив

  • 21 293
  • 93
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 75
12 лв. е ВИП стаята.Но и аз като бях в следоперативна ми казаха,че нямало свободни стаи.Имах възможност ,но  отказах ВИП.Като влязах в новие стаи се оказах сама в стаята ,в съседната имаше само една мама от възможните 2 легла.Значи.... има стаи,но гледат да си пробутат ВИП-а да им се напълни касичката.  Wink
Кажете нещо повече за д-р Дренски аз ходя при него на прегледи и май ще раждам при него.Не съм говорила с него още нищо за пари. Дали ще трябва да му дам на ръка?

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 349
Не се притеснявай, най-вероятно сам ще заговори за това Wink

# 77
  • Мнения: 690
Кажете нещо повече за д-р Дренски аз ходя при него на прегледи и май ще раждам при него.Не съм говорила с него още нищо за пари. Дали ще трябва да му дам на ръка?

[/quote]

по принцип се говори около 300 за нашия град... но мога да попитам една приятелка конкретно и да ти пиша на лични  Peace

Последна редакция: пн, 09 юли 2007, 23:59 от vesela_123

# 78
  • Мнения: 75
Кажете нещо повече за д-р Дренски аз ходя при него на прегледи и май ще раждам при него.Не съм говорила с него още нищо за пари. Дали ще трябва да му дам на ръка?


по принцип се говори около 300 за нашия град... но мога да попитам една приятелка конкретно и да ти пиша на лични  Peace
[/quote]мерси много
ако можеш да ми намериш още малко информация ще ми бъде от полза
последния пък ходих при него но той много бързаше е не можахме да говорим

# 79
  • Мнения: 4 451
Оооо, ще заговори пръв, не се бой. Това му е специалитета и хич не се срамува човека. Имам грозен опит с него. Като видя, че 300лв няма да му дадем (аз исках да раждам без никакви уговорки с гинеколог и изобщо не съм си правила труда да разговарям за това), свали на 200лв. Пазарлъците той много ги умее, така че както те спазарят с мъжа ти. Грозно, но факт.

# 80
  • Мнения: 150
  mari_anka            А ти какво искаш да те изражда еи така ли??Това е един от най добрите гинеколози и бих го припорачала на всеки!!

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 349
Чак пък най-добрия може и да е бил навремето. Имам отвратително крив шев от секциото при него, да не говорим и че се отнася с теб като към крава. Въпреки 200-те лева !

# 82
  • Мнения: 150
Пациентка съм му от много години и това за кравата е доста грубо............Но всеки има право на личен избор!А това за най добрия съвсем не е само мое мнение!Изключително етичен и некомерисален човек!!!

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Нали е безплатно в държавните болници? Човекът си получава заплата за работата си. Едно е да платиш нещо впоследствие от благодарност и за здраве, друго е да ти искат допълнително, за да ти обърнат внимание. Като подхождате винаги с мисълта да платите още, не мрънкайте после, че имало корупция в държавата.   
Пък като е некомерсиален, защо взима пари?
Не се заяждам, не го познавам, любопитно ми стана. За мен етика не означава да вземаш подкупи под масата.

# 84
  • Мнения: 150
Защото когато искаш да те изражда определен доктор а не дежурния е нормално да си платиш.........Ако не си платиш няма задалжение той да те изражда по което и да е време!!Лично мое мнение!

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 349
Аз исках да си ме изражда лекаря, който си ми следеше бременността и който работи във Весела и Селена. Човека дори ми каза да не се набутвам с толкова пари за Селена, че няма смисъл. Няколко дни преди секциото (наложително, а не по мое желание), обаче д-р Дренски каза, че трябвало и той да присъства и затова трябвало да му се плати. В противен случай да отивам да раждам във ВМИ. Нито съм го познавала преди това, нито е бил запознат с положението ми - видях го 2 мин. преди операцията. И с това поставяне на ултиматуми направо ми се срина в очите, въпреки че бях чувала, че е много добър специалист. Е това, ако е лекар - здраве му кажи. И накрая, когато искахме да дадем нещо на нашия си лекар за благодарност за огромното внимание, което ми отделяше цели 9 месеца, той ги отказа с думите: "Не е важно това, важното е майката и детето да са добре "На това казвам аз Некомерсиален доктор. А то какво стана - напълни си гушата  някакъв изнудвач!
Ама да не коментирам вече, че взех да се ядосвам пак!

# 86
  • Мнения: 150
Това е съвсем друго и ако е така е грозно наистина.Макар ,че познаваики Дренски това не е в негов стил хич!Освен в последната година да е станал такъв защото от година тои ме прехвърли при негов колега тъи като не е специалист по проблема които имам!

# 87
  • Мнения: 75
Аз исках да си ме изражда лекаря, който си ми следеше бременността и който работи във Весела и Селена. Човека дори ми каза да не се набутвам с толкова пари за Селена, че няма смисъл. Няколко дни преди секциото (наложително, а не по мое желание), обаче д-р Дренски каза, че трябвало и той да присъства и затова трябвало да му се плати. В противен случай да отивам да раждам във ВМИ. Нито съм го познавала преди това, нито е бил запознат с положението ми - видях го 2 мин. преди операцията. И с това поставяне на ултиматуми направо ми се срина в очите, въпреки че бях чувала, че е много добър специалист. Е това, ако е лекар - здраве му кажи. И накрая, когато искахме да дадем нещо на нашия си лекар за благодарност за огромното внимание, което ми отделяше цели 9 месеца, той ги отказа с думите: "Не е важно това, важното е майката и детето да са добре "На това казвам аз Некомерсиален доктор. А то какво стана - напълни си гушата  някакъв изнудвач!
Ама да не коментирам вече, че взех да се ядосвам пак!
Кой е този лекар при когото си ходила как се казва?

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 349
д-р Бабаков

# 89
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 841
Защото когато искаш да те изражда определен доктор а не дежурния е нормално да си платиш.........Ако не си платиш няма задалжение той да те изражда по което и да е време!!Лично мое мнение!
Ако д-р Дренски Е дежурният лекар, определено не би трябвало да иска каквито и да е пари.

Общи условия

Активация на акаунт