Съпруги на военнослужещи - 7

  • 56 143
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 697
Разбира се, че е обезщетение за съпругите, които са последвали мъжете си при преместване на ново работно място и при това съпругите са загубили работното си място. Представя се освен документ за регистрация в Бюрото по труда и копие от заповед за прекратяване на предишния трудов договор. Т.е. естествено, че това обезщетение не се изплаща на всички безработни съпруги на военни - то ако можеше така, да не работиш и да те обезщетяват, само защото мъжът ти е военен... Wink

# 31
  • Асеновград-Стара Загора-Шумен
  • Мнения: 512
 Laughing Нямаше да е лошо  Rolling Eyes
 Благодаря, че ми помогна в анализа. Hug

# 32
  • Мнения: 964
Момичета в крайна сметка ще има ли 13 или е само мит

# 33
  • Мнения: 474
Момичета в крайна сметка ще има ли 13 или е само мит
Другата седмица ще има заплати и ще се приключва финансовата година за МО.
До сега щом няма нещо като заповед ,то едва ли ще има ,за съжаление Simple Smile

# 34
  • Мнения: 1 855
Едва ли. При нас заплати в петък. Днес е последен ден да ги правят, утре ще има фишове. Много ме съмнява да стане в последната секунда. Но помня, някъде  през 2002 или 2003 дадоха коледни  и викнаха счетоводителят между Коледа и НГ да прави ведомости и да плаща. А може и по-рано да е било , защото още нямаше карти и плащането беше на ръка. Така,че историята помни и такива случаи...

# 35
  • Мнения: 474
Това преди 10 години Simple Smile
2013 едва ли някой ще остане да работи между Коледа и НГ ,то всичко още в последния работен ден на обяд вече си е по селата  и по почивките.

# 36
  • Мнения: 2 697
И на мъжа ми финансистките са му казали да чака заплата в края на тази седмица Wink. Допълнително материално стимулиране - едва ли.

Последна редакция: вт, 10 дек 2013, 13:44 от Шехина

# 37
  • Мнения: 2 741
 О, Шехина, Честита ти втора лентичка  Hug

# 38
  • Мнения: 2 697
Благодаря ти, Симпатюхче Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 2 879
Ехеей, Шехина, страхотна новина! Честито! Лека и безпроблемна бременност ти желая!  Hug

# 40
  • Мнения: 911
Привет !
Една без документ  Laughing съпруга на военен ...
На бъдещите мами лека бременост ... за децата здраве и желаните подаръци от Дядо Коледа ...

# 41
  • Мнения: 22 427
Шехина, честито. Simple Smile Безпроблемна да е.

Петък заминаваме за Рибарица за банкет, надявам се да си изкараме супер. )
Уффф....и пак ще трябват копия на свидетелство за брак и акт за раждане на детето....аман. Само заради различните фимилии и адреси...)

# 42
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Засега само запис!! Laughing

# 43
  • Мнения: 843
И от мен запис,че научавам полезни новини от вас:))))

# 44
  • Мнения: 2 141
Добро утро момичета   food010 kaffeetrmker_2
Изчетох ви (+края на предната темичка) на един дъх. Записвам се и благодаря за новата темичка, прекрасна е Hug
Гледам сте обсъждали 13тата заплата, аз до скоро мислех, че ще им дадат, но едва ли.  Crossing Arms
Също и за минималната заплата като обезщетение на безработна съпруга на военнослужещ, но не съм запозната. Знам само, че на военнослужещи, които са на мисия ще се изплаща 310 лв в периода, който са на мисия, но за останалите не знам.

Общи условия

Активация на акаунт