Отговори
# 390
  • Мнения: 11 820
ПО повече се гледа,защото актъорския състав е по добре подбран от сериала на Хазал  Peace Там реално Хазал влачи сериала,а в ПО целия състав  Peace

# 391
  • Мнения: 2 784
Не мога да подмина този пост, всеки има мнение, аз също.

Обаче явно говорим на различни езици и не можем да се разберем!  Wink Затова няма смисъл да продължаваме повече, едно и също се повтаря и то с едни и същи думи!  newsm10
Но само те съветвам да си изясниш значението на думата "симетрия". С най-добри чувства ти го казвам.  Peace

Точно от теб съвети не мога да взема, очевидно не знаеш значението на думата,
а като не ти харесва това което пиша, подминавай, не ангажирам никого, както и не съм длъжна да споделям мнението на всеки.

Зиз Hug Heart Eyes, не се напрягай, аз обичам да плувам в дълбоки води   sport027

Айде както казва Дани Hug да бъдем позитивни newsm03

# 392
  • Мнения: 123
Между другото има страхотни неща, които разкрива Елиф Шафрак за случващото се в турската култура, интелигенцията им, журналистиката и тези сфери, препоръчвам ги, това е една уникална турска писателка, която е даста навътре в нещата.

 newsm10

Дани, сладка, в допълнение на това:

 
Слагам ви нещо много позитивно,да се усмихнете и вие  Hug Hug Hug

Скрит текст:
Такива като мен

Не ми отива болката в очите.
Но страшно ми отива радостта!
Избрала съм си пътя на мечтите,
не другия - на страх и суета.
Обичам да закичвам със усмивки
дори и най-намръщения ден.
Раздавам любовта си без почивка.
Тя в двойни дози връща се при мен.
И капка не пестя от добротата
(на нея се крепи и днес светът).
И в грозното откривам красотата.
И в трудности намирам лесен път.
За мене няма четири сезона.
Изобщо не признавам студ и сняг!
В сърцето си съм скрила животворна
и вечна пролет. Само чака знак
да почне да разпръсква пеперуди
и сладък минзухарен аромат.

Такива като мен изглеждат луди
във този ослепял от злоба свят.

Васка Мадарова


Аз слагам това  Heart Eyes

Скрит текст:
Малките неща...

Безкрайно благодарна съм на Бога
не за пари, късмет и красота,
а за това, че с Божа помощ мога
да съм щастлива с малките неща.
Опива ме ухание на цвете
вълнува ме осанка на дърво,
неказаните думи на ръцете,
които ме докосват със добро.
Един изпълнен с благодарност поглед,
една красива песен за любов,
един заслон в снега с дърва за огрев,
молитва за кураж във пътя нов.
Безкрайно благодарна съм на Бога,
че усет ми е дал за красота
и с нея пребогата съм щом мога,
да я намеря в малките неща.

Жива Кюлджиева

И Ви гушвам всички, защото Ви обичам  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 393
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Наде  Hug Heart Eyes  Джейни  Hug Heart Eyes Миленче  Hug Heart Eyes  Диби Hug Heart Eyes  много ми хареса допълнението ти   Heart Eyes   bouquet

# 394
  • Мнения: 11 820
Дани, Heart Eyes мн ти се радвам на дрешките  Heart Eyes като изключим Стефан  Mr. Green

# 395
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Дани, Heart Eyes мн ти се радвам на дрешките  Heart Eyes като изключим Стефан  Mr. Green

На него ще жмиш  Mr. Green  аз тъкмо обмислям днес да пусна шевната машина да си скроя нови и да хвърля тези за пране,че понамирисват вече,пък и да не настинат Керемчо и Стефчо полуголи в този студ  Joy

# 396
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Дани, Heart Eyes мн ти се радвам на дрешките  Heart Eyes като изключим Стефан  Mr. Green
smile3521 smile3521

# 397
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388

Зиз и ти ше жмиш  Mr. Green  Hug

# 398
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 378
Преди време попаднах отново на една от старите анкети, която сме публикували тук- очевидно беше манипулирана. Водеха известни сериали, легенди бих ги нарекла, за тях нямам забележки, бяха с убийствена преднина. В дъното бяха един добре познат нов сериал и един още по-добре познат стар Crazy като на единия заетото място не съответстваше на цифрата гласувания, спрямо мястото на другия и неговата цифра.... Crazy Няма да уточнявам заглавията- стига ми че го видях със собствените си очи Wink на другия ден "грешката" беше поправена, но със сигурност са я видели доста хора....Имаше и коментари Peace
Не вярвам на интернет анкетите Rolling Eyes

И още нещо- как изведнъж се запоявяваха анкети в които Серенай водеше с хиляди гласове на Чаатай Shocked Нужно ли е да напомням, че точно нейните изцепки разклатиха рейтинга на ПО, а въпреки грандиозния скандал от 28.11. с делото и изказванията на Ча рейтинга си остана бетон- очевидно е чии са повечето фенове Wink Точно по същото време, една анкета на Магазинмедия, който е един от най посещаваните сайтове, показа 20 и няколко процента харесване за Чаатай, 18% за Хазал и внимание....2 процента за Серенай! Точно Магазинмедия излязоха с новината, за Серкината молба за замитане на грозните коментари...

Та толкова по въпроса с достоверността на интернет допитванията ooooh!

# 399
  • Мнения: 11 820
Ми то тва ясно,че се маниполира как тоя ушатко  биеше във всички анкети за най красив за най еди си къв  ooooh!

# 400
  • Мнения: 0
Аз изцяло жмъ Mr. Green ма не се оплаквам кат вас Laughing

Анкетите отдавна за мен са мижи да те лажем Laughing

Булка Hug за ушатко Mr. Green и актьорските му качества спрямо Ча в АФК за мен  две мнения няма Peaceза красотата незнам Rolling Eyes аз не си падам по руси Laughingрядкос е Mr. Green

# 401
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
Преди време попаднах отново на една от старите анкети, която сме публикували тук- очевидно беше манипулирана. Водеха известни сериали, легенди бих ги нарекла, за тях нямам забележки, бяха с убийствена преднина. В дъното бяха един добре познат нов сериал и един още по-добре познат стар Crazy като на единия заетото място не съответстваше на цифрата гласувания, спрямо мястото на другия и неговата цифра.... Crazy Няма да уточнявам заглавията- стига ми че го видях със собствените си очи Wink на другия ден "грешката" беше поправена, но със сигурност са я видели доста хора....Имаше и коментари Peace
Не вярвам на интернет анкетите Rolling Eyes

И още нещо- как изведнъж се запоявяваха анкети в които Серенай водеше с хиляди гласове на Чаатай Shocked
Нужно ли е да напомням, че точно нейните изцепки разклатиха рейтинга на ПО, а въпреки грандиозния скандал от 28.11. с делото и изказванията на Ча рейтинга си остана бетон- очевидно е чии са повечето фенове Wink Точно по същото време, една анкета на Магазинмедия, който е един от най посещаваните сайтове, показа 20 и няколко процента харесване за Чаатай, 18% за Хазал и внимание....2 процента за Серенай! Точно Магазинмедия излязоха с новината, за Серкината молба за замитане на грозните коментари...

Та толкова по въпроса с достоверността на интернет допитванията ooooh!

Не е нужно, защото фактите бяха неоспорими и в двата случая, даже и аз го писах преди, въпреки, че очаквах да има лек спад в рейтинга на ПО след случилото се на 28, че даже имаше и повишение с две, три, стотни.
Малииии, Дани, ако твоите понамирисват, значи моите дрешки трябва да са овоняли света, Mr. Green чак се засрамих,  Embarassed че съм все с тях от самото начало, Rolling Eyes ама какво да направя като сърце не ми дава да си ги сменя. Cry
За да се случи това, трябва нов сериал, нова екранна двойка да ме жегнат дотолкова, че да ми изместят ФЕмир от челната класация, но като си се познавам, едва ли, ще се случи подобно нещо....и все пак не смея да кажа никога, защото не се знае, знае ли се.
Зизунче леля, така и не разбрах дали, ще имаме анализче днес, Rolling Eyes но продължавам да тая надежда, че това, ще се случи.

# 402
  • Мнения: 0
Наде Laughing Зиз може да хърка вече Mr. Green

# 403
  • Мнения: 21 201
Наде Laughing Зиз може да хърка вече Mr. Green
Аааа, виж, не се бях сетила.
И аз като теб не вярвам на никакви анкети, че даже, и на рейтингите.
Обръщам им внимание дотолкова колкото от любопитство, а на рейтингите дотам, че да е достатъчен този който ме интересува.

# 404
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Наде Laughing Зиз може да хърка вече Mr. Green
smile3534 smile3533 Още е рано, не са ми посочили креватя... Joy Joy Joy

Лелче, ще се опитам да сглобя анализче, тя проф ми беше дала тема и ще се възползвам. Grinning
Бел, очаквам и твоите предложения. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт