Sirius D, Сириус Д, Помощ за контакт с производителя .

  • 109 337
  • 156
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 113
yanatd,благодаря за информацията.  bouquet
Имам въпросче-на бурканчето изписано ли е Сириус 2Д-ЕООД и севлиевския адрес или Сириус
ЕТ"Сириус-Д"

# 16
  • Мнения: 0
На бурканчето е  изписано  Сириус2 Еоод и адрес в Севлиево, на някои от по-старите документи
които ми дадоха виждам, че е изписано ЕТ Сириус-Димитър Димитров , явно като се е увеличила дейността
са прехвърлили всичко на  ЕООД по обясними причини. Адресът на ЕТ- то в документите също е севлиевски.
Мъжът ми се впечатли тази сутрин от един документ от лаборатория по радиационна защита към Министерство на отбраната където се удостоверява, че храната действа възстановително след облъчване с летални дози.

# 17
  • Мнения: 113
yanatd,благодаря!  bouquetЩе очакваме и твоите коментари.
И аз съм решила да вземам добавката,но при мен нещата се случват малко по-бавно.

# 18
  • Мнения: 3 118
Абсолютно и аз ще чакам коментари. Щом казвате, че от една опаковка състоянието драстично се подобрява Simple Smile
На мен ми трябва за ставни проблеми и за перде. Ще си купя при първа възможност. Благодаря на всички за отзивите!

# 19
  • Мнения: 0
Е Пит нека бъдем реалисти  Laughing сигурно има доста такива които чувстват значително подобрение
от една опаковка, но в общи линии изглежда си трябва натрупване .....
Тия дни разглеждах сайта на хората откъдето yanatd си го е купила на тази наистина много добра цена.Изглежда много грамотно написан, има една интересна секция:

http://sirius-d.biz/%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8-%D0%B8- … D1%83%D0%B4%D0%B8

Там ме впечатли изречението: " Сириус Д  няма да повлияе трайно на болести, които постоянно предизвиквате с нездравословен начин на живот"
Забравих да кажа, че свекърва ми между другите неща си оправи и кръвното със Сириус.Тя по принцип злоупотребява с мазничкото и по едно време вдигаше до 200 и го държеше по няколко дена въпреки химиите с които я тъпчеха лекарите за сваляне. Откакто пие Сириус кръвното и се нормализира и вече може да се каже, че забрави за този проблем ( не пие и химиите). Ама като забрави за проблема започна и да не се пази!  Тя твърди, че спазва хранителен режим, ама когато понякога ни гостува за 10-15 дена и я гледам как се храни  #Crazy, много не и вярвам.
Та Сириуса си е Сириус, ама и други неща са важни за това колко бързо и трайно ще подейства.

# 20
  • Мнения: 0
Отново благодаря на всички които ми помогнаха! Обещавам да пиша с резултати, все още сме в началото ......... Само да ви кажа, че вчера научих нещо ново, оказа се, че има Сириус за домашни любимци Laughing
Една съседка, която разбрала от друга съседка, че пием Сириус дойде и ме помоли да и дам малко да пробва, защото котката и имала проблеми .Била чула за някакво куче което било много зле, но след прием на Сириус се оправило.Отсипах и, но започнахме да се чудим по колко ли трябва да дава на котката и накрая  решихме да се обадим на фирмата откъдето го купих  ...... и добре, че се обадихме.Оказа се, че Сириуса за животни е съвсем  друг и не е същото нещо като състав като този за хората, та тя си поръча от него и ще има още  един "пациент" наоколо, който ще следим  Laughing

# 21
  • Мнения: 3 118
Яна, наистина чакаме резултати всички. Интересуваме мен и котката. А манджата за животни колко е и за колко стига опаковката, имаш ли идея?

# 22
  • Мнения: 0
За животни цената е същата 30 лв . За дозата сега не мога да ти кажа, като видя тия дни съседката ще я разпитам и ще пиша. Предполагам днес са и донесли, ако не и още вчера ......Когато се обадихме да ги питаме и съседката ги разпита, бяха искрени да кажат, че те самите нямат много опит от първа ръка как влияе на животни, тък като не са продавали много от нея и от малкото случаи на обратна връзка не могат
да правят генерални изводи . Прави им чест, че се стремят да бъдат обективни , защото повечето от БГ продавачите са меко казано агресивни в усилието да ти пробутат нещо.

# 23
  • Мнения: 0
Сутринта се рових малко из Интернет и видях, че моята "приятелка" Мартина Иванова от свойизбор
има "невероятна " промоция на  Сириус , цитирам:

"Промоционални  цени:

- Единична цена до 4 броя бурканчета -  45лв./бр. (намалено от 60 лв./бр.)"

 Алчността на тази жена няма граници, но по-гадни са лъжите с които заблуждава хората да купуват от нея. Ама не е луд който яде зелника! За бой са такива наивнички като мен, дето се оставях да ме лъжат и да плащам по 60 лв. за нещо, което се продаваше много по-евтино. Ама нали все за духовност говореше ........ И се питам сега щом Яна го намери на 30лв с доставка ( и със сигурност тези дето и го продават имат печалба), каква ли "духовна" надценка е сложила Мартина, за да го продава по 45лв ( с претенции за промоция) ? и каква печалба има на бурканче, за сметка на нас бездуховните?
МАРТИНА ИВАНОВА - ЛИЦЕМЕРИЕ ЗАД МАСКАТА НА ДУХОВНОСТ!

# 24
  • Мнения: 1 180
Професорът ходи да дава консултации в кабинета на един кинезитерапевт, където аз ходя на терапия. Не знам каква е цената на "Сириус" там, но със сигурност е оригинала!

# 25
  • Мнения: 2 343
tanya.d, може ли тел. на лични на кинезитерапевта!

# 26
  • Мнения: 29
tanya.d, може ли повече информация за тези консултации - къде , как да си запиша час и пр., може и на лични.
Благодаря!

# 27
  • Мнения: 11
Кинезитерапевта за който става въпрос със сигурност е д-р Георгиев , наистина много добър, аз ходя от години . За съжаление застаря милия, има проблем със слуха, и ми се струва и лека склероза напоследък. Последния път се уговорихме предния ден и когато на другия ден отидох сутринта в кабинета се оказа, че съвсем е забравил и е отишъл на някакъв курс, имаше и други чакащи уговорили се с него, а пък аз си направих една ненужна разходка Пловдив -София и обратно ..........
От д-р Георгиев не може да си купите Сириус на много добра цена по причина, че професорът се дразни когато се предлага по-евтино. Ние в семейството сме му консуматори и съм издирила възможно най-добрата цена, защото взимам по 10 месечно и това си е сериозен разход за мен.
За 10 бройки го взимам на 28 лв с безплатна доставка по Еконт, това е най-добрата оферта,която съм намерила до сега и със сигурност е оригинален, защото съм го показвала на професора.
Ако някой се интересува това е телефона на човека 0876762491 - Симеонов
Ако някой открие нещо по-добро да пише!

С професора съм се виждала два пъти и няколко пъти съм се обаждала по телефона.Малко е нервен и леко грубичък, ама на неговата възраст е обяснимо вече да не му се занимава ........

# 28
  • Мнения: 1 180
Кинезитерапевта за който става въпрос със сигурност е д-р Георгиев , наистина много добър, аз ходя от години . За съжаление застаря милия, има проблем със слуха, и ми се струва и лека склероза напоследък.
Ааа, моят е млад  Simple Smile! Николай Колев - работи в МЦ "Полимед".

# 29
  • Мнения: 113
Честита Нова Година на всички!Много здраве,щастие и сбъднати мечти!
На мен ми донесоха Сириус.От днес го започнах но....голяма отврат бе хора!Как го пиете това нещо...и свиква ли се с тази миризма!?

Общи условия

Активация на акаунт