Re: Ползвате ли омекотител за дрехите на бебо

  • 2 004
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Аз ползвах омекотител, Ленор за бебета. Дрехите ставаха много меки.



ИСКАМ ДА ПИТАМ БЕЛИЯ ЛЕНОР СЕНЗИТИВ ЛИ Е ТОЗИ ЗА БЕБЕТА??

# 1
  • Мнения: 15 379
ИСКАМ ДА ПИТАМ БЕЛИЯ ЛЕНОР СЕНЗИТИВ ЛИ Е ТОЗИ ЗА БЕБЕТА??

Да, този е.

# 2
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Перете ли с омекотител дрехите на детето си.задължително ли е да е бебешки(от тези на които пише Сенситив)или може да всякакъв друг омекотител
Използвам омекотител.
До към 2г.възраст не съм слагала в прането.
Слагам такива които не са с много силна и натрапчива миризма,но пък дрехите ѝ винаги се перат в отделна пералня.
Доволна съм много от тези:
Скрит текст:

# 3
  • Мнения: 155
Не ползвам омекотител-пера само с прах за бебешки дрешки  Peace

# 4
  • Мнения: 1 359
Използвам омекотител за бебешкото пране. Сано максима Simple Smile

# 5
  • Мнения: 5 393
Не, нито за баткото, нито сега за бебето. Пера с течен бебешки препарат- или Сано или Тео бебе.

# 6
  • Мнения: 40
Ползвам. Или Сано, или Семана.

# 7
  • Мнения: 5 173
Не ползвам омекотител-пера само с прах за бебешки дрешки  Peace
И аз така.

# 8
  • Мнения: 13 301
До година и половина, две не използвах омекотител за бебешките дрешки. Принципно и сега рядко ползвам.  Peace

# 9
  • Мнения: 5 730
Ако бебето ти не е с чувствителна кожа,нищо не пречи да използваш, аз използвам за одеалцата и завивките на бебчо ,за да ухаят на свежест, а за дрешките ние сме още мънички, но по-нататък защо не ?!

# 10
  • Мнения: 1 427
Нито за нас, нито за дребния (иначе цялото семейство се перем с течен бебешки прах за пране и съм много доволна-преди все се дръгнех, а сега нищо). За мен също е ненужна химия, а дрехите ни почти всички са от естествени материи, така че няма нужда от антистатик и прочие Simple Smile

# 11
  • Мнения: 5 173
Нито за нас, нито за дребния (иначе цялото семейство се перем с течен бебешки прах за пране и съм много доволна-преди все се дръгнех, а сега нищо). За мен също е ненужна химия, а дрехите ни почти всички са от естествени материи, така че няма нужда от антистатик и прочие Simple Smile
И ние така Peace.

# 12
  • Мнения: 79
изобщо не използвам

# 13
  • Мнения: 1 110
Перях дрешките със Сано, бебешки омекотител съм взимала, но не редовно и то след 4 - 5 месец на детето. От сушилнята дрешките излизат много мекички, просто няма нужда.

# 14
  • Мнения: 4
да използвам омекотител коколино

Общи условия

Активация на акаунт