Езиколюбителска пивница - версия 38

  • 16 792
  • 714
  •   1
Отговори
# 675
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Ами, Ники, последната снимка е моя. Без грим съм  Mr. Green
Искаха в съседство да ме сродяват с разни индивиди, заради които да ми турят фередже и шалвари!  Crossing Arms И заплашиха да ме омагьосат, та да приема тези неща. Та биографията е в отговор.

Да се преименуваме с абревиатура?

BARMI - Bar Mozuks Imposibul
Може и на кирилица - БАРМИ

# 676
  • Мнения: 3 784
Ау, Розе, отивам да чета.  Mr. Green

Бар Мозъкс Импосибъл е много супер, но се чудя, мисля, че трябва да е нещо неинтригуващо. Ако е готина абревиатура, човек пак би цъкнал, да види какво е.

Какво ще кажете за Прехвърчат рой снежинки вънка вече, подскача бурно малкото човече*.

*онова, дето вика к'во ше пием, но няма да експлицираме  Mr. Green

# 677
  • Мнения: 3 784
Прочех. Розууу, какви неща твориш, а не ни казваш!

Само не разбрах колко южен е Чаги.  hahaha И в цитираната снимка можеха да отпуснат още някой сантиметър южен изглед.  Mr. Green

# 678
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Шалваресто-фереджеев-южен.
Виж, че ме калесват с баклава и кючек.  Laughing

# 679
  • София
  • Мнения: 5 658
 Tired Ами сигурно във фейса има рестрикции на публикуващия, затова не показва клипчето... пък аз съм индианец там и не знам откъде да му извадя външния адрес  Rolling Eyes

Да съм за преименуване, само да няма минки  Praynig Пък ако е за снежинки и човече, ще се налага всеки път като влизам тук, да пия по един Деган. И не се наемам да отговарям на въпроси от случайно прелитащи "дали съм бременна".

# 680
  • Мнения: 3 784
Мислете, дружина.

А прелитащо-питащите са лесни - на всички казваш "Да, бременна си."  Laughing

# 681
  • София
  • Мнения: 5 658
Сетих се - пускаме ги на мадам Роза и въвеждаме подобаваща такса - нека питат  Mr. Green

# 682
  • Мнения: 3 784
А, да, ще хабим магията на мадам Роза за таквиз неща. Таксата ще я сложим, може да ги откаже, но ще слагаме подгласнички-доброволки да я отменят.

Хм, в тоя ред на мисли, как ви изглежда заглавие - "Вуду практиканти - само за напреднали!"  Laughing

Последна редакция: нд, 22 дек 2013, 11:47 от Nickkie

# 683
  • София
  • Мнения: 5 658
Хм, в тоя ред на мисли, как ви изглежда заглавие - "Вуду практиканти - само за напреднали!"  Laughing
Опасявам се да не привлечем цялата свекървомразеща общност от ДиС  Tired

# 684
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Хм, в тоя ред на мисли, как ви изглежда заглавие - "Вуду практиканти - само за напреднали!"  Laughing
Опасявам се да не привлечем цялата свекървомразеща общност от ДиС  Tired

и Алтернативния също.

Ако заемем малко от идеята в съседство, може да сме

ЕХО + СОМ = ПЕС
(ечемичено-хмелова отвара + сочни отбрани мезета = Пъб на езиколюбителните специалисти)

Последна редакция: сб, 21 дек 2013, 16:09 от Зимна роза

# 685
  • София
  • Мнения: 5 658
Освен това мисля, че не е добре още в заглавието да обявяваме тайните си оръжия.

ЕЛП - чисто и просто?
С подзаглавие - "Архитект, лингвисти, врачки носят коледни играчки"  Flutter

П.С. Абе, ейййй! Тайно удряте шестиците,  чак сега видях и се върнах да видя кой-кво. Честито огнено кълбо, Нике  Hug

Последна редакция: сб, 21 дек 2013, 16:20 от Атти

# 686
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
А! И аз сега видях. Добре, че Атти писа, та рекох и аз да се върна и да прочета.
Ники, честито ти кълбо!  Hug

# 687
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
ПЕС за моят измъчен мозък е ПАртия на Европейските Социалист, бе! Молим!  Shocked

# 688
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
За мен поначало пък е дисциплината "право на Европейския съюз"  Laughing

# 689
  • София
  • Мнения: 6 219
какво е новото кълбо на Ники?

Общи условия

Активация на акаунт