Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 47

  • 54 153
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 675
TheBlackWidow, за какви бръчки става въпрос....можеш ли да намериш снимка от Интернет на жена със сбръчкан клепач?

Дали някой пейнт пот на Мак или някое тату на Мейбълин....
Не мисля.......направо съм сигурна, че няма да помогнат

# 721
  • Мнения: 37 256
Няма база с която да можеш да загладиш набръчкан клепач  Peace
Решението е по малко сенки.

Дали някой пейнт пот на Мак или някое тату на Мейбълин....
Не мисля.......направо съм сигурна, че няма да помогнат

да, всички бази, вкл. и Никс, набръчат допълнително клепача - мисля, че точно това коментирахме преди седмица-две; аз съм с нЕбръчкав клепач и той става такъв с база  Tired
само тази на Ейвън общо взето не го набръчва, но и не изглажда, и не бетонира сенки /само увеличава трайността/

# 722
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
http://i1.ytimg.com/vi/VnC0KS_GZk8/hqdefault.jpg

Тънка кожа на клепачите с леки бръчици по тях.

# 723
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 893
Момичета дайте акъл за продукт, който да изглажда бръчките на клепача. Снощи си играхме с гримове на едно женско парти и повечето от приятелките ми вече са на завидна възраст и сенките им стоят някак набръчкано на клепача. Опитах с HD базата на NYX, но не помогна. Дали някой пейнт пот на Мак или някое тату на Мейбълин....

Според мен не е толкова до базата, колкото до сенките, които ползват - като финиш - има такива перлени, които нямам се "набиват в гънките" и така лъска и пречупват светлината, че ги подчертават  Peace

Да подбират по-матови сенки и такива с кадифено-сатенен финиш  Peace



П.П. и да допълня - че в грижата за очния контур - ползвам крема - изцяло около окото, както под него, така и на клепача и до веждата  Peace с изключение на кремове, които не се ползват на клепача  Peace

Последна редакция: пн, 30 дек 2013, 20:15 от a.l.e.n.a

# 724
  • Мнения: 83
На мен, струва ми се, най-гладък ми става клепачът от базата към Naked 1.
https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSwirp6ivzU … 418_u-C23AVs4FPuD
Татутата на Мейбълин по-скоро ще набръчкат още повече.

# 725
  • Мнения: X
Аз затова не ползвам никакви бази за сенки.  Mr. Green Шегувам се, не ги ползвам от мързел. А и насъбрах 4-5 от които не видях никаква полза. Може би щяха да са ми от полза ако ползвах ярки цветове.
За набръчкан клепач и аз мисля, че трябват само матови сенки, но пак зависи. Всъщност права е Трой за пластиката. Едва ли с грим ще се изглади клепачът, може само формата и погледът да се променят.

# 726
  • Мнения: 3 241
Боже доживях и аз веднъж да съм права Simple Smile  и то кой го каза  Joy
Набръчкан ли е клепача сенките почват да седят кофти особено тези лъскавите Simple Smile

# 727
  • Мнения: 34 799
Боже доживях и аз веднъж да съм права Simple Smile  и то кой го каза  Joy
Набръчкан ли е клепача сенките почват да седят кофти особено тези лъскавите Simple Smile
Абсолютно! А всички лелки и бабки реститутки носят само яка перла, обикновено в розово или бежово на очите си.

# 728
  • Мнения: 3 241
Е то на дърти години някои яко изкукват и почват да носят и розови дрехи и панделки  Joy

# 729
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Ех, не забравяйте, че и ние натам сме тръгнали. Би трябало да имаме респект към жени на възраст, които се грижат за външния си вид и искат да изглеждат по млади, а не слагат забрадките и не се прегърбват с фустите си.

Дамите не се гримират, искаха ми съвети, а аз нямам опит с това. Опитах да направя грим на няколко от тях, този сбръчкан ефект ужасно ме издразни и просто сама за себе си се чудех с какво мога да им помогна и препоръчам, ако решат, че искат да носят грим ежедневно.


Благодаря за съвета за перлените сенки, не се бях сетила изобщо, че подчертават сбръчването. Ще се стремя да им препоръчвам по- матови сенки или такива с частички, ако държат да са по- така.

# 730
  • Мнения: 34 799
А имам респект към всеки, който се грижи за себе си, без значение от възраст и пол! И защо от мазотене отиваме директно на забрадките, има и средни положения. Бръчки и перла са взаимоизключващите се понятия. Е освен ако не става въпрос за истинска перла, тя стой все по-добре с възрастта. Wink

# 731
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
А имам респект към всеки, който се грижи за себе си, без значение от възраст и пол! И защо от мазотене отиваме директно на забрадките, има и средни положения. Бръчки и перла са взаимоизключващите се понятия. Е освен ако не става въпрос за истинска перла, тя стой все по-добре с възрастта. Wink

Подозирам, че именно тези перлички са виновни за козметичната "бабешка" линия за лакове за нокти, червила и сенки за очи с този ефект.

# 732
  • Мнения: 2 215
TheBlackWidow и при теб стана като при Весито, ти питаш с какво да намажеш те ти викат прати ги на хирург Simple Smile Така е в нета Mr. Green Ще ти пиша на лични някой съвет за гримиране на такъв тип клепач, а ти прецени дали да го прилагаш или не.

# 733
  • Мнения: 34 799
А имам респект към всеки, който се грижи за себе си, без значение от възраст и пол! И защо от мазотене отиваме директно на забрадките, има и средни положения. Бръчки и перла са взаимоизключващите се понятия. Е освен ако не става въпрос за истинска перла, тя стой все по-добре с възрастта. Wink
Подозирам, че именно тези перлички са виновни за козметичната "бабешка" линия за лакове за нокти, червила и сенки за очи с този ефект.
Спомняш ли си онзи лак на Шанел от серията Моаре?! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Whistling

# 734
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Ахахаха дааааааааа. Направо точно описание на това, за което говоря. Simple Smile

Стихийна.   bouquet Свиркай си и се усмихвай.


Общи условия

Активация на акаунт