Математически турнири - 25

  • 74 938
  • 702
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 200
КМС е с по-ниска категория на трудност като че ли, задачите са 10 на брой за същото времетраене.

# 196
  • Мнения: 1 776
Организаторите на турнири и училищата си продължават по стар обичай да ни праявят сечено...
В ПЧМГ са изкарани резултати от Салабашев, но на сайта... йок - утре мога да мина да ги снимам.
Конспектирано за 6-ти клас:
1-ви - 60 точки
2-ри - 51
3-ти - 39

ПС - отивам да снимам Simple Smile

# 197
  • София
  • Мнения: 5 054
Организаторите на турнири и училищата си продължават по стар обичай да ни праявят сечено...
В ПЧМГ са изкарани резултати от Салабашев, но на сайта... йок - утре мога да мина да ги снимам.
Конспектирано за 6-ти клас:
1-ви - 60 точки
2-ри - 51
3-ти - 39

ПС - отивам да снимам Simple Smile

За 4-ти клас на "Питагор" разбрах следното:
1-ви - 60 точки
2-ри - 51

# 198
  • Мнения: 1 776
http://alekdimitrov.com/comment.asp?NID=144

Уфф, получих сутринта ъпдейт на Андроида и камерата ми беше в безумен режим докато съм снимал... Чак като се прибрах видях каква боза съм сътворил...
Все пак, виждат се резултатите на всички явили се, без топ 4 в 5-ти клас - там точките ги има на друга снимка, първа е Михаела, оттам нататък - интерпретирайте Simple Smile
При всички класове без 7-ми има 2-3 силни резултата и после доста сериозен спад, интересно е какви ще са резултатите в цялата страна.
Браво на децата в 7-ми клас, чудесни резултати на серизони задачи и то не един и два, силен набор.

# 199
  • Мнения: 1 448
Много страсти, много нещо!
Синът ни вече се готви за Коледното, задачите ми се виждат доста по-лесни Laughing
На всички пожелавам успех в неделя!

# 200
  • Sumen, Shumen, Bulgaria
  • Мнения: 834
Много странни ми се виждат въпроси от рода "къде са задачите за Русе или за Стара Загора", примерно откъде да знае Дидева къде ще бъдат изкарани. Вие, които сте от града си не знаете, а какво остава за другите. По-скоро участниците от Русе и Стара Загора трябва да знаят това и да ги покажат на този сайт, мисля, че съм права.

# 201
  • София
  • Мнения: 4 032
Малко снимков материал от днешното награждаване в Еврейския дом. Линкът е валиден за седмица. Качеството - с повредена светкавица - толкова  Confused

 http://dox.bg/files/dw?a=a23a5cbe16

Организаторите отново се постараха , браво и благодаря!

# 202
  • София
  • Мнения: 531
EliG , благодаря, че сподели! Екстра са си снимките!  Peace А децата са направо чудесни! Браво!

Това, че се дават медали, не го знаех. Прекрасен стимул е за децата!

И "Салабашев" ли имат подобно награждаване?

# 203
  • София
  • Мнения: 4 032
Моля ви не ми благодарете поотделно, да не пълним темата с постове. За мен беше удоволствие да снимам доволните ни дечица. Опитах се да снимам колкото мога повече, при 1 клас обаче беше почти невъзможно при толкова наградени Simple Smile

# 204
  • София
  • Мнения: 5 054
Резултати от "Иван Салабашев" в ПЧМГ:

http://www.parvamatematicheska.com/news-bg/132-rezultati-ot-mate … ev-7-12-2013.html

# 205
  • София
  • Мнения: 2 300
Днес чакаме и НПМГ да публикуват резултатите от Салабашев.

И като гледам колко хора са се накачили на клона /разбирай темата/, нетърпението е голямо.
Само че НПМГ този път решиха малко да ни поизтормозят  Wink
Особено с това "... както и резултатите на явилите се в НПМГ ще бъдат публикувани на сайта ДО 10.12.2013 г."



Как така в ПЧМГ има явили се деца от други училища, пък на мен ми отказаха, та трябваше да бия път до НПМГ  newsm78

Последна редакция: вт, 10 дек 2013, 10:58 от Elfi

# 206
  • София
  • Мнения: 531

Виждам, че лиспват деца, които фигурират в снимките на kodbg на предишната страница.  newsm78

# 207
  • София
  • Мнения: 9 140
Здравейте.
Ние ще сме в 119-то за КМС. Вече има залепено разпределение в нашето училище (122-ро) - кое дете в коя стая ще е. Разбили са ги по 5 дечица в стая по азбучен ред. Надявам се това да ни спести блъскането в неделя Wink.

# 208
  • Мнения: 668
Организацията там винаги е на ниво и ням от какво да се притеснявате

# 209
  • Мнения: 864
Гледам, че вече излизат резултати от Салабашев, а още няма информация как ще се процедира с оценяването на 11-та задача с грешно зададеното условие в 125-то училище. Питам от чисто любопитство, не гоним резултати.

Общи условия

Активация на акаунт