Big Brother All Stars България 2013 - 4

  • 45 254
  • 1 275
  •   1
Отговори
# 1 260
  • Мнения: 924
http://www.dailymotion.com/video/x18fnmx_flashplayerplugin-11-9-900-170-2013-12-12-15-02-23-48-segment1-00-07-38-284-00-09-26-490_lifestyle

# 1 261
  • Мнения: 9 230


Не знам кой им е сценарист и режисьор,но предлагам да уволнят целия екип и на пролет всичко да е ново от водещият до участниците  Crossing Arms

Има ли къде да се подпиша за това?  Peace Laughing
Няма как да стане! Продуцентската фирма е закупила лиценза и правата за организацията, кастинга и излъчването на формата. В тази фирма работи този екип. Нещо подобно на клана Халваджян. Само че тук състава, т.е служителите са по-малко в сравнение с мастита Халваджян.


Пълни глупости НОВА ТВ е притежател на правата , демек тя възлага на когото прецени ...... а олд скул са изпълнители а.к.а. Изпълнителен продуцент четете надписите бе  Mr. Green

# 1 262
  • Мнения: 9 230
И аз от нехаресващите Лео. По - точно ми е толкова досаден, че е 2 мин не мога да го слушам. Много ми е скучен.

Абсолютно откъде, накъде 10години !!!! живее и работи в България,общува с българи, изявява се като готвач в ефира на  7 дни и не седна да научи българския език , да ме прощават фенките му, ама това е неуважение към страната . Имам приятели италианци , французи,американци, немци еми да Ви кажа на 3-4 година почват да говорят много правилен и с характерния на нацията им акцент !!!
Лео е некъв селянин от Аскона ! изживяващ се като ВИП в БГ.
беше различен и приятен преди 10год. в ББ 2 като нещо ново дошло тъкмо и заселило се в БГ.
сега 10 години по -късно е обида за нас българите Mr. Green

# 1 263
# 1 264
  • София
  • Мнения: 22 983


Скрит текст:
Не знам кой им е сценарист и режисьор,но предлагам да уволнят целия екип и на пролет всичко да е ново от водещият до участниците  Crossing Arms

Пълни глупости НОВА ТВ е притежател на правата , демек тя възлага на когото прецени ...... а олд скул са изпълнители а.к.а. Изпълнителен продуцент четете надписите бе  Mr. Green





Добре МА!

# 1 265
  • Мнения: X
Някъде бях чела отдавна интервю с Лео и той там беше казал,че знае български перфектно,но  продуцентите на кулинарното предаване,което водеше, го карали да говори развалено,защото така бил по-атрактивен.Явно с това печели почитатели и до сега.
След това,няколко пъти съм го слушала,за да се убедя дали е вярно,ами вярно е.
Като се отпусне и забърза с говора,т.е. забрави за уговорката  Mr. Green,много правилно си говори даже,само с лек акцент.
Иначе на мен също ми хитрее Лео. Peace

# 1 266
  • Мнения: 2 698

Пълни глупости НОВА ТВ е притежател на правата , демек тя възлага на когото прецени ...... а олд скул са изпълнители а.к.а. Изпълнителен продуцент четете надписите бе  Mr. Green

Бъркаш жестоко понятията. Но подозирам, че някога съм се подписвала да не коментирам точно това, така че само това ще кажа  Sunglasses
Олд скул (поредната реинкарнация на фирмата на Ники-тата) е абсолютен виновник за Брадъра от началото му в България, докато го закОпат съвсем.

# 1 267
  • Мнения: 0
Някъде бях чела отдавна интервю с Лео и той там беше казал,че знае български перфектно,но  продуцентите на кулинарното предаване,което водеше, го карали да говори развалено,защото така бил по-атрактивен.Явно с това печели почитатели и до сега.
След това,няколко пъти съм го слушала,за да се убедя дали е вярно,ами вярно е.
Като се отпусне и забърза с говора,т.е. забрави за уговорката  Mr. Green,много правилно си говори даже,само с лек акцент.
Иначе на мен също ми хитрее Лео. Peace

Лео и тук, в къщата един ден каза, че всички му казвали, че като говори така-т.е. неправилно български било по-интересно (затова и говорел така)

# 1 268
  • SF
  • Мнения: 21 470
тази не я знам що за майка е, НО!?

трябва ли да си супер мадама красавица и прочее, за да бъдеш добра майка?  Thinking



Да кажем, че трява. Но тя и това не е!
Всеки път, всеки път, когато съм я виждала някъде - телевизия, списание, съм се чудила що за модел може да е тази изработка?!

# 1 269
  • Мнения: 4 607
Мамето няма възможност да пусне новата тема, затова го правя аз.

Нова тема

# 1 270
  • Мнения: X
Някъде бях чела отдавна интервю с Лео и той там беше казал,че знае български перфектно,но  продуцентите на кулинарното предаване,което водеше, го карали да говори развалено,защото така бил по-атрактивен.Явно с това печели почитатели и до сега.
След това,няколко пъти съм го слушала,за да се убедя дали е вярно,ами вярно е.
Като се отпусне и забърза с говора,т.е. забрави за уговорката  Mr. Green,много правилно си говори даже,само с лек акцент.
Иначе на мен също ми хитрее Лео. Peace

Лео и тук, в къщата един ден каза, че всички му казвали, че като говори така-т.е. неправилно български било по-интересно (затова и говорел така)

Така ли?!Пропуснала съм го това,аз толкова и гледам,де  Rolling Eyes
Еми значи е вярно  Peace

Скрит текст:
Много мразя такива ''чаршафи'' в темата,ама да не остана по-назад Mr. Green



# 1 271
  • Мнения: 0
ми каза си го човека, както и си каза колко е обиден и защо от Никито.
ама това с пеенето за рд на щерката на НК го резна НТВ  Sunglasses

е, как иначе  Outta Joint

# 1 272
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 079
Така е. Има и конкурс "Майка на годината". Познайте кой го е спечелил!  Mr. Green

http://www.bnews.bg/article-93639


 Shocked Този травестит????
На майката на годината гледачките й изгледаха детето. Трябваше да спечели приза "Родилка на годината".
Ами... да им е честито! Не знам каква е наградата, но те не са закъсали за материалната й част. Да се радват статуетката.

Че тя оня ден роди, а майка на годината  #Crazy

А относно външния и вид - повярвай на живо е още по-страшна.

# 1 273
  • Мнения: 489
Черната...,мисля,нали участваше в "Бягство към победата" при Слави,
(а дали не стана оттам популярна  Rolling Eyes) където с още едно момиче
тичаха неориентирани насам натам...


Да, точно от там стана популярна. Беше си развяла
циците в предаването, след приключването му стана Плеймейт и така до днес.





Обърнете внимание какво пише на мястото на номера на колата...  hahaha hahaha hahaha

# 1 274
  • Мнения: 9 700
Мамето няма възможност да пусне новата тема, затова го правя аз.

Нова тема

Общи условия

Активация на акаунт