Децата и ските - 4

  • 17 380
  • 210
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 037
Благодаря за темата!
На Пампорово има увеличение на цените на картите.
Децата под 7 бяха безплатно миналата зима, сега не знам как е.

# 16
  • Мнения: X
Благодаря за новата тема! Моите деца са напълно екипирани и готови, чакаме с нетърпение сезона на Витоша.

# 17
  • София
  • Мнения: 6 375
благодаря за темата!

# 18
  • София
  • Мнения: 2 150
Записвам се и аз в новата тема.
Записала съм хлапето за ски училище от детската градина - ще ги водят на Витоша от курсовете на Мачирски, три седмици е целият курс като ще се редуват една седмица каране, една почивка. Дано само да има сняг. Цялата екипировка е налице без каска и очила, но ще прегледам нещата в Декатлон, които сте пуснали. Цените ми се струват прилични.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 479
Здравейте и от мен в новия сезон.
Моята дъщеря е екипирана до зъби и само чакаме снега.
Миналата зима беше за пръв път и тази зима и ваканцията ще бъде на Витоша.
Мисля ако има сняг, още след 20-ти в работните дни да се качва ако не се разболее.

# 20
  • София
  • Мнения: 6 375
моля, споделете, ако вече имате информация за курсовете по ски на Витоша през ученическата ваканция! моят е първолак, та е по-скоро още за малките групи....

# 21
  • София
  • Мнения: 7 170
И ние пристигаме тук новоекипирани  Crazy

Аз не съм очарована от Декатлона, в други магазини може да се намерят доста по-маркови неща на подобна или по-ниска цена, ако са на промоция   Sunglasses

# 22
  • София
  • Мнения: 4 412
И да се запиша. Благодаря за темата!
Миналата година кара няколко пъти на най-малкото съоръжение на Боро спорт и от там ни казаха, че е готова за уроци със ски учител. Та тази година ще бъде с учител или на ски училище.
 
При ски учителя е индивидуално вниманието, но имам чувството, че доста се изморява детето, все пак учителя се стреми да запълни времето. А при училището има изчакване и то си е вид почивка.

Чудя се какво да избера, но май все пак ще е с учител, а дано да не се претовари и да откаже.

# 23
  • Bristol
  • Мнения: 9 371
Броим дните Simple Smile Моята този сезон ще е на сноуборд! Голям мерак. Вече има няколко урока на изкуствена писта, само където сноуборда не го препоръчват за деца, та беше в групи с тинейджъри и 20+ младежи. Бавно напредва, но напредва. Казват, че на сняг ще й е по-лесно. Проблем ни е облеклото за сноуборд, много по-скъпо е от това за ските. Как няма да е като те повече се въргалят в снега от колкото карат, трябва да издържа повече на влага. Никак не съм фен на сноуборда, но щерката голям мерак има. Няколко години я удържахме и миналия сезон на Банско последните три я записахме най-накрая на сноуборд.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 635
И аз тук. Чудя се как да организирам ски ваканция за щерката през февруари.

# 25
  • Мнения: X
  bouquet

Още се чудя дали да я пуснем тази година. На възраст е ок, но е слаботелесна - 15,200 кг.

Има екип, но друго не.

А при нас в детската градина изобщо не са ни предлагали ски.

# 26
  • Мнения: 5 255
Привет и от нас  Grinning
Луда Мара, готова ли е Витоша за новия сезон?

Какви са настроенията? Да не споменавам името на Ц...

# 27
  • София
  • Мнения: 3 064
Хихи Simple Smile Правят сняг. Да видим дали ще вледенят някоя седалка, като на банско.

Училищата на Витоша организират по три курса за ваканцията. От 21. до 24. 12, от 26. до 30. и от 2. - 6.1.14.
Изборът е ваш.

Както и през цялата зима седмични и съботно-неделни курсове.

# 28
  • Мнения: 11 830
Луда Мара, благодаря за новата тема!   bouquet

И ние сме екипирани вече и готови. Но от всички нови неща каката най-много се израдва на едни ръкавици за тъчскрийн. Simple Smile Задължително щяла да си ги носи някъде по джобовете, освен другите...

Последна редакция: чт, 12 дек 2013, 10:59 от Сиси ♥♥

# 29
  • София
  • Мнения: 3 249
Луда Мара  bouquet
Две години под ред ходи на ски училище, да видим ще потрети ли Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт