ФОРМУЛА 1 / 2014

  • 8 263
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 10 033
Bellisima, Фетел е от височките, даже...питаш ли ме мен. И аз ниска, и мъжът ми нисичък, и пилотът ми нисичък...автограф - друг път! Joy

# 16
  • Мнения: 576
Ами ако билетите ги купуваше ММ, вероятно щеше да е според пистата:) Но той само приказва и вече не знам колко години, все уж ходим. На мен ми е повече за самата дестинация, разчитайки че на него ще му е хубаво навсякъде  Peace Нямаме възможност да отсъстваме дълго, малчо ще е с някоя от бабите и самата мисъл че ще сме разделени няколко дни отсега ме параноясва  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 659
[
Ти пък Абу Даби  Rolling Eyes...това сигурно ми е най-анти състезанието, може би след Бахрейн само. Но предполагам друго те дърпа натам Simple Smile. Иначе с мъжа ти имаме сходни желания - и на мен Спа отдавна ми е легнала на сърцето... Crossing Arms
[/quote] Rolling Eyes...това сигурно ми е най-анти състезанието, може би след Бахрейн само. Но предполагам друго те дърпа натам Simple Smile.

Много правилно си предположила. Аз не съм голям фен, опитвам се да се съобразявам с предпочитанията на мъжа ми. Щото и на Камп ноу съм го завела баш когато гостуват, не ме е срам!  Laughing И е крайно време да организирам нещо, от което ще се размаже от кеф, надявам се.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 4 728
Може ли малко повече информация за Бахрейн. Гледам, че съвпада с пролетната ваканция и се замислих дали не можем да съчетаем формула с малко плаж /всички да сме доволни/ Simple Smile
Предварително благодаря   bouquet

# 19
  • На остров
  • Мнения: 13 498
За Ф1 в Унгария, ММ два пъти ходи с приятели и винаги са много доволни. Вторият път вече знаеха къде са хубавите места и си взеха билети за тях. Ако някой реши да ходи там може да го попитам в кой сектор и какви билети са имали. Иначе цялостната атмосфера през 3 дни е много впечатляваща явно  Sunglasses .

Аз също съм намислила да му купя билет някой път но за Спа ми се ще, няма да е тази година евентуално другата може да се организирам.

# 20
  • Мнения: 576
one, благодаря за включването. Може ли да даде по подробна информация за всичко, т. е откъде да купили билети, за какви места, кога са ги получили и т. н.  благодаря предварително

# 21
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Дрън-дрън, купили са билетите от сайта на пистата, първият път са били Gold 2, а вторият Silver 2 и на тях със сребърните билети им е харесала повече. Около ноември са закупени билетите втория път и тогава са били на много по добри цени. Първият път са си взели билетите на място и е се ходело то това място, а вторият път са си получили по пощата.  Ето линк с цените и видовете билети.
http://www.hungary-grand-prix.com/en/2672-hungary/?utm_source=go … 7sCFYNf3goddhwA8w
после като отвориш мапс значи първия път са били в сектора с номер 4 до един завой, а вторият в сектор с ноемр 5 срещу горичката. Малко нескопосано го обясних, но дано си ме разбрала. Тествали са и придвижване с автобусите и с метро и регионален влак и пеша. Те са по доволни от метро, регионален влак и пеша(около 2.5 км се ходи). 

# 22
  • Мнения: 576
Разликата между джуниър и регулар само номерираните места ли е? Разликата в цените е доста сериозна...
Мне редактирам се, видях че и двата вида са номерирани места. Може би възрастта? Никъде не налирам инфо на сайта.
... Сега прочетох на друг сайт, че това са билети за деца до 16 години.

Последна редакция: сб, 14 дек 2013, 21:33 от Дрън-дрън

# 23
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Ох и аз исках да направя подарък, но няма да се справя с организацията. Питах в една агенция - Караджъ трус -организират. Май ще е по-лесно.

# 24
  • Мнения: 576
мацки, направо се изцъклих  Shocked Тръгнах да поръчвам билетите, и ми друснаха таксичка (не знам за какво) 25 евро, и още 30 евро за пратката до БГ. Направо съм в шок и ужас, не е ли прекалено това... Много тъпо стана, ако си ги купим на място ефекта на изненадата ще е нулев  #Cussing out #2gunfire ooooh! Tired

# 25
  • София
  • Мнения: 10 033
Това за Будапеща ли?  Shocked За Монца беше 15 доставката, но за такса не помня. Ако е имало не е била много.
Я виж тук, било официалната агенция за билети http://www.hungaroinfo.com/formel1/tickets_tri_en.htm, пише 5% handling charge.

ПП Виж и тук http://www.gpticketshop.com/en/f1.html

Последна редакция: пн, 16 дек 2013, 16:59 от Lana

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 4 728

Два пъти съм поръчвала от този сайт , не помня да е имало такса , само доставка. Доставят ги няколко дни преди състезанието.

# 27
  • Мнения: 9 144
Ох и аз исках да направя подарък, но няма да се справя с организацията. Питах в една агенция - Караджъ трус -организират. Май ще е по-лесно.

За кои писти имат екскурзия, защото ако е само до Истанбул май не е вариант  Wink

# 28
  • Мнения: 576
Шантал, същото е, 22,50 Евра такса 5% и отделно разноските за пратката.
Явно просто ще трябва да се примиря...

# 29
  • Мнения: 781
Ох и аз исках да направя подарък, но няма да се справя с организацията. Питах в една агенция - Караджъ трус -организират. Май ще е по-лесно.

За кои писти имат екскурзия, защото ако е само до Истанбул май не е вариант  Wink

Пистата в Истанбул отпадна от календара и няма шанс и 2014 да я включат.

Общи условия

Активация на акаунт