Газираното-от кога?

  • 1 291
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 377
На големия ми син /който е на 8 г./ рядко му давам да пие газирани напитки. По някога естествено се случва и тогава слагам малко захар.

# 16
  • Мнения: 1 403
Благодаря ви много  Hug И аз така мислех,като много иска просто ще и дам една глътка и край  Stop Сокчета по-добре,отколкото газирано  newsm10

# 17
  • Мнения: 3 932
От газираните напитки давам само...бира  Peace

# 18
  • Мнения: 2 673
от 1-2 глътки нищо няма да стане. Wink
но по принцип след 3-тата година
е , най-добре е без него , ама Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 1 403
От газираните напитки давам само...бира  Peace
Аха бира,слушали днеска новините  Naughty

# 20
  • Мнения: 1 493
По-добре никога да не пие. Вредно е и за възрастните.

# 21
  • Мнения: 521
Не бих дала. Това е САМО химия  umnikuu

Аз самата никога не съм пила газирано и не ми се и пие.  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 6 472
На голямата дъщеря и до ден днешен се старая да не и давам такова нещо, а тя е на 7 Grinning Ако все пак решиш да му даде да опита можеш да я разредиш доста и да я разгазираш с мъничко захар. Аз така забаламосвах Ина и определено имаше ефект:)

# 23
  • Мнения: 1 489
Не смятам скоро да давам.Лично на мен корема ми се подува от газирано,а какво остава за дете.

# 24
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз избягвам газираното, какво остава за децата...

# 25
  • Мнения: 1 410
Ами желателно е никога,ама.... Sad

По-добре не давай.

# 26
  • Мнения: 7 430
И аз не съм давала и мисля скоро да не го правя  Naughty
Ако вземе да поиска, ще му сложа колкото за цвят и малко захат - иначе не Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 2 255
От газираните напитки давам само...бира  Peace

и аз  hahaha

# 28
  • Мнения: 1 403
Аха бира бе  Naughty Не слушахте ли оня ден новите. Казаха,че масово в Б-я се дава на деца да опитват бира. И така след време организма привиква и търси по силен алкохол. За това имало много случай на деца със алкохолни натравяния в домашни условия.

# 29
  • Мнения: 2 255
Аха бира бе  Naughty Не слушахте ли оня ден новите. Казаха,че масово в Б-я се дава на деца да опитват бира. И така след време организма привиква и търси по силен алкохол. За това имало много случай на деца със алкохолни натравяния в домашни условия.

ЕЕЕ-еее  Joy
Кристиан като видеше бира като малък и полудяваше от кеф  hahaha сега само като му поднесеш чаша с бира или какъвто й да е алкохол бяга надалече  Joy, а ако го накараш да пийне, тръгва да повръща "без извинение"  Rolling Eyes така, че кой знае - божа работа  newsm78
А специално бирата, незнам защо, но повечето деца я харесват, е мойто "кърканде" харесва и всичко останало с Градус  hahaha, но не му се полага  Wink  no

Общи условия

Активация на акаунт