Домакини-24/отброяваща дните до Коледа

  • 37 296
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 11 565
Добро утро! Май стана време за нова тема.
Аз на Коледа ще съм си тук, на Нова Година в нашите. В нас на Коледа винаги има пълнена пуйка и постни манджи. Mr. Green Традициите малко ни куцат. Една от най- тъпите за мен е, че вечерта на Коледа не се раздига масата, за берекет.

# 736
  • Мнения: 884
Пусто, що не виждам какво е в състояние да зарежете всичко тук!

# 737
  • UK
  • Мнения: 5 999
баба Яка де е тоз бутон? Що пък само ти го имаш

# 738
  • при късмета
  • Мнения: 23 995
Дари масата не се вдига на бъдни вечер- на 24. Коледа е на 25
Хортензия, ти четеш от телефона и всичко ти е по старо му. Доколсото разбрах мобилната версия няма промяна. Виждаш само тескта, а при нас точно той е смален на 1/3 от предишното пространство и е много натоварващо. Допълнително излизат реклами и отстрани и м/у последното мнение и страниците на темата т.е. са в темата.
Знам, че на Вио не й до нас в момента, просто искам да чуя, че са добре
Коконче и при мен има бутон "отговор" след всяко мнение, точно до "цитат"

# 739
  • Мнения: 117
Коконке ето го, има го на всяко мнение преди подписа

# 740
  • Мнения: 117
Като гледам май няма желаещи да правят нова тема  Cry
Тук попаднах не една тема за протест днес от 16 утре до 16 ч да не се пише във форума и смятам за този период от 24ч дори да не влизам да чета форума.




# 741
  • Мнения: 11 565
То протести, петиции.. hahaha
Чак почвам да се дразня, не е към вас. Аз си свикнах. Протестиращите да извадят по някой лев и да диктуват правила и визии.
Тема аз не мога да правя, за съжаление.
 Hug

# 742
  • при късмета
  • Мнения: 23 995
Баба Яка нали темите се заключват след 50 стр. Не мисля, че в тази неразбория, някой ще тръгне да заключва теми, но ако искате за всеки случай да направя нова?
Ще видя темата която си дала и сигурно ще се включа.
Аман бееееееееее, празници идват а ни принуждават едва ли не протести да правим.
Дари ако от форума не угодят на тези благодарение на които се издържат, тия които са дали парите за сегашната визия горят. А следващи няма да има

# 743
  • Мнения: 11 565
Аз предлагам и гладни стачки.  Mr. Green
Да, разбирам че трябва да се угоди, ма ко.
Прави, ако ти се занимава, наистина едва ли ще тръгнат да заключват.
Кой питаше за Даунтън сериала? Аз започнах да го гледам, но предпочитам да го гледам на др. ден, веднага го качват във вбокс, поне няма реклами.

# 744
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Добро утро.За мен е много шум за нищо.Всеки вика, кряка, но пак ще пишат, четат и т.н. Това е като наркотик почнеш ли няма спиране:-) Аз привикнах Simple Smile Не мога да кажа, че ме болят очите от пет минути четене, макар, че съм на таблета.Като цяло ме болят, щото си имам нужда от очила за четене.Не мога да обвиня новия вид на форума затова, че всичко ми се размазва.И друго да чета е така:-)

# 745
  • Мнения: 10
Ние  болни  ooooh!Водих пак   децата, на баткото    само   на сиропи   Crossing ArmsВентолин,Флудитех,Клацид   за бебко, суомедикс ли къв беше един сироп ,капки за нос черни  за баткото, капки виброцил   , витамин ц, абееее   45  лв за лекарства, и понеделник   осавих към 30 -ка.
Ходих пазарувах от  Кауфланда, ще правя  пилешка  супа .Трябва   си нареждам   гардеробите, вие о така   не пишете   newsm78

# 746
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Виви, много кофти.Клацида ще оправи положението.Мислиш ли за вариант подсилване на имунитета?Мисля, че стачкува народа заради новия вид на форума:-)

# 747
  • Мнения: 10
Креми, на  баткото   давам  за имуната система   един апитоник / мед,пчелно млечице, прополис, пчелен  прашец/, има ефект  ,но бебко е малък не мога  да давам  мед  на него. Давам и мед  на баткото   по 1-2  супени лъжици да си хапва, в млякото му слагам мед, през ден два   филии с мед и масло му мажа. Януари   го дават  пик  на грипа  и мисля, да го спра  от градината. Малкия  заспа Whistlingголемия   гледа  детски.
Аз  за Бъдни вечер   няма да правя   7-9  ястия,после кой е ги яде. Един  тиквеник, сарми, боб,питка,плодове,
На Коледа   сме при  майка, даже сега  съседката ми  каза ецепта за торта  с цедено мляко,може да спретна   една торта   за  брат   ми,нали  е рожденник,че   с тея финанси  покрай  празниците, не знам  дали , ще  имам  пари  даму взема  подарък .

# 748
  • Мнения: 884
Виви, да оздравяват дечицата бързо! И Ема се опитва да ми се сополиви нещо, аман.
Баба Яка нали беше сложила цитат, че ще върнат старата визия на форума, докато новата се преработи?
Днес от 6 ч. е първата изява на  Миша на сцена с балета (а и като цяло). Започвам след малко подготовката. За пръв път ще й правя кок, дано се справя.
Кой ще прави нова тема?

# 749

Общи условия

Активация на акаунт