Някой иска ли да си вземем на партия бижу комплект на Сваровски?

  • 4 118
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 371
Или с кафе Crazy

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 3 566

Хаха! Първо беше бельото с тюркоазеното, после Израелски лещи, сега всички ще се докараме с еднакви бижута. Форума направо разбива от всякъде........
Бубе, аз с тюркоазено бельо не съм се обзавела и Израелски лещи нямам, ама на тази оферта не мога да устоя  Crazy

# 17
  • Мнения: 5 622
Е, какво чакаш!Отивай в първия Севън секъндс и купувай бельото.после са на ред лещите.Така де..да сме еднакви..да не забравиш предеи това да си напраавиш пилинга обче... и чааак накрая бижуто  Whistling

# 18
  • Мнения: 35 971
 hahaha hahaha hahaha

офф: Бубе, много ги бива очите ти   bouquet

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Валерия, не знам дали на живо си ги виждала, но изглеждат още по-добре. Имат един хубав блясък. Аз има гривна от там, друга обаче и закопчалката даже има камъчета. На самото щифтче, в двата края. И на лампи как лъскат Laughing Луд на бляскаво се радва Blush
Дуци, аз като видя много бижута на купчина и леко се изнервям, нищо не мога да си избера, та в повечето случаи съм го подминавала магазина. Но камъчета не обичам и поради тази причина си избрах по-изчистеният модел. Тази седмица обаче ще опитам да намеря време да мина през ЦУМ и да ги разгледам и на живо, поне знам какво конкретно търся и няма да се лутам.

# 20
  • Мнения: 4 371
Ако можеш отиди и на Алабин, има малко по-други неща там.

# 21
  • Мнения: 4 371
А дали ги имат всички модели и цените като в сайта ли са? Щото нашите търговци каквито са алчни...
Ох, сега го видях този отговор Blush
В двата магазина има различни неща, аз писах и по-нагоре. И някои неща са по-евтини. Не съм сигурна, но в ЦУМ май е малко по-евтино от на Алабин, но пък нещата не са еднакви и в двата магазина. Те се допълват като че ли. И двата магазина не са заедно, различни хора ги държат.

# 22
  • Мнения: 612
Къде на "Алабин" е магазина ?  Flutter

# 23
  • София
  • Мнения: 10 311
Къде на "Алабин" е магазина ?  Flutter
Това не беше ли магазина с очилата  newsm78

# 24
  • София
  • Мнения: 39 773
Над да. Дуци аз що си помислих вчера, че друго беше харесала?
И аз си набелязах няколко неща, сега ша чакам Джони са усети Simple Smile

# 25
  • Мнения: 612
Къде на "Алабин" е магазина ?  Flutter
Това не беше ли магазина с очилата  newsm78
От страната на киното ли?

# 26
  • София
  • Мнения: 10 311
Къде на "Алабин" е магазина ?  Flutter
Това не беше ли магазина с очилата  newsm78
От страната на киното ли?
Че те и от двете страни има кино  Sick
Срещу Макдоналдса, от страната на Бонжур.

# 27
  • Мнения: 612
За страната на Бонжура говоря, там ли е "Сваровски"?

# 28
  • Мнения: 5 500
Дуци, нямаш си ти друга работа ще ме вкараш в приключение и преразход, снощи разгледах обстойно сайта и си харесах две неща, даже ги сънувах  Crazy





И понеже гривната няма как да я разделя с някой, но сърцата мога и аз да използвам темата да попитам някой не харесва ли това сърце с камъните, защото аз харесвам повече другото.
Аз! Обаче на каква верижка са?

# 29
  • Мнения: 4 371
Афродита, каишката е текстилна, без закопчалка. Връзва се. Доста е дълга.

Общи условия

Активация на акаунт