За пюретата "ГАНЧЕВ"

  • 1 520
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 140
Ния ядеше предимно Ганчев зеленчуковите и местните, а плодови и купувах на Хаме.
Сънвал също съм и давала, Хипа определено не го харесваше.

# 16
  • Мнения: 1 427
Плодовите ги ядеше, но зеленчуковите  Naughty.Иначе Хип , Сънвал ги яде с апетит.

# 17
  • Мнения: 702
И ние на вашата възраст ядяхме само плодовите а от зеленчуковите ставахме сърдите и неискахме Sick
Но към 6 месец ги прояде и зеленчуковите на Ганчев.А за вкуса както казва един мой познат доктор те бебета имат извратен вкус и неочаквай да ти хареса на тебе това което на тях им харесва  Mr. Green.Разправяше как като били студенти ги карали да опитват бебешка храна като част от практиката и всички ставали  Sick Sick Sick зелени  Laughing

# 18
  • Мнения: 5 370
Не, не е ял Ганчев, пробвах го веднъж-дваж и бях оплюта в буквалния смисъл.
Изхранен е почти изцяло с "АЛЕТЕ", а сега, преди кухнята-и ХИПП, понеже имат разнообразни парченца по-едри в състава си.
Ганчевските пюренца нямат никакво разнообразие за по-големи дечица, които трябва да ядат по-грубо смлени храни.  Confused
А и комбинациите в тях ме дразнеха...или ще има масло, или глутен-когато все още не бях въвела.

# 19
  • Мнения: 983
Явно си е до вкус на детето newsm78
Едни ги ядат с голям апетит, други не Naughty
Приготвях й и домашни, но продуктите са ми твърде ограничени, не мога да й предложа никакво разнообразие - картоф, червена чушка, морков. Но пък морковите зимата са бъкани с нитрати. Картофите са домашно производство, а чушките са от фризера.
Та затова реших да купувам готови, да свиква с различни вкусове, но....... #Crazy #Crazy #Crazy

# 20
  • Мнения: 5 299
Пробвала съм 1-2 пъти.Ядеше ги с мъка,личеше си,че не са и по вкуса.
И при нас така. Не съм си и помисляла да купя след това. Предпочитам да си направя сама, но минахме на кухня. И от кухнята много не го долюбва, ама пак изяжда някоя и друга лъжичка. Аз плодови не давам.

# 21
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Давам на Ганчев - зеленчукови и месни, няма проблеми с тях, но от вносните доста не понася Naughty

# 22
  • Мнения: 274
И ние се пробвахме със зеленчуковите на Ганчев но понеже не му харесаха и започнахме да му даваме на АМ-АМ , но тъй като те нямат мляко им добавям по една мерителна лъжичка АМ и ги яде без проблем.
Rouz понеже виждам ,че си от Ямбол , а на нас ни предстои да ходим до Ямбол в края на месеца на гости на баба, би ли ми споделила откъде  си купувате във Вашият град детските пюрета и изобщо детските храни и какви са цените, за да не ни се налага да купуваме от тук и да си ги носим.
 

# 23
  • Мнения: 983
Yanadark, честно да ти кажа когато й пазарувам, ходя до един детски магазин до болницата, продават дрешки и храни/най-разнообразни/, но тъй като купувам повече неща  не съм обърнала внимание на цените, но там е най-евтино в града. Мога да споделя само някои цени:
Ние сме на мляко Фризовом - 8.08лв.
плодово на Ганчев - 0.86ст.
зеленчуково - около1.00лв/забравих точно/
каша Фризокрем/4плода/ - 4.50лв.

# 24
  • Мнения: 390
Давам му само Ганчев- плодови, зеленчукови, месни. Опитал е целият им асортимент и досега не ми е отказвал нито едно. Той просто не е свикнал на друг вкус. Предполагам , че ако му бях давала при захранването домашно приготвени пюрета, сега нямаше да ги яде. Това, разбира се, е мое мнение

# 25
  • Мнения: 212
Досега съм давала само Ганчеви пюрета - плодовите много ги обича, от една седмица ядем и зеленчукови - тях също си ги хапва с охота. Иска ми се да опитаме и други марки, но наистина идват доста скъпички... Засега ще ди останем с Ганчев, пък да видим...

# 26
  • София
  • Мнения: 3 679
Още от начало само от тях му давам- не е имал възражения- стига да пълни тумбака Laughing
Пробвах веднъж от тези на хип- не видя особена разлика и пак си яде на ганчев
Но предпочитам зеленчуковите аз да му ги правя- купените ми се струват мн. сладички- но за разнообрезие му давам- със спанак или грах- яде си ги- но наистина предпочита по- сладкоко- естествено е не се притеснявай - нали на гова е свикнало отначало детенце- от собствен опит знам че дори кърмата сладни #Crazy
Месни също мисля от тях да давам- но пак нещо по -различно

# 27
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Да, харесваше ги и плодовите и зеленчуковите и месните. Давала съм и други за разнообразие.
Но като направи 8 месеца минахме само на Хип, Семпер и Гербер, понеже Ганчевите всичките са финно пасирани, но не ми излиза много скъпо понеже ги яде само в събота и неделя, а през седмицата е на кухня записан

# 28
  • Мнения: 2 271
Хапваме си Ганчев!Зеленчуковите също.Само спанака не го харесваше,но като спрях да го давам за известно време забрави и онзи ден излапа едно бурканче Laughing

# 29
  • гр.Банкя
  • Мнения: 287
единствено месните на ганчев ги харесва,нито плодовите,нито зеленчуковите.

Общи условия

Активация на акаунт