Сърбят ли ви гърдите?

  • 8 629
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 272
Когато забременях, започнаха много да ме сърбят гърдите . когато си увеличиха обема 3 пъти разбрах , че е било от екстремнното разпъване на кожата. Трябва да мажат ДА.

# 31
  • Мнения: 2 910
Сърбяха ме ужасно много и гърдите и корема и неспирах да се почесвам.
Мазането с някакъв крем е препоръчително и дано избегнеш появата на стрии.

# 32
  • Мнения: 949
И при мен беше така.Нормално е.Трябва да се мажеш с крем ,за да е мека и еластична кожата и да избегнеш появата на стрии евентуално!!!Аз в началото не ги мажех и ми се появиха,но след като започнах нямам нови.
newsm10

# 33
  • Мнения: 5 391
Зърната ме сърбят, но не мога нищо да направя на този етап.

# 34
  • Мнения: 4 668
Гърдите не , обаче корема така ме сърбеше , че направо не се издържаше . Мажех се по 3 пъти на ден с олио , обаче не помагаше .

# 35
  • Мнения: 2 271
Мажи се със крем!Кожата се разтяга от набъбването на гъдите и може да се образуват стрии!

# 36
  • Мнения: 2 381
И мен ме сърбяха гърдите.Въпреки, че ежедневно ги мажех с олио за бюст, стриите се появиха Sad

# 37
  • Мнения: 2 849
Ох, това усещане ме влудяваше.Просто се чешах, друго нищо не съм правила Confused
И аз така или се мажа с крем и леко масажирам ,влудяващо е .От скоро махнах и сутиените и те ме изнервят . Whistling

# 38
  • Мнения: 277
И гърдите, и корема много ме сърбят още от 2-3тия месец. Мажа се с разни масажни масла, но пак сърби. И се зачервява и стои все едно имам напукани капиляри. Слава Богу стрии още не се забелязват, но това ще стане като се поприбере кожата сигурно.   Cry Дано да няма, де. Иначе ме е страх да се чеша, че ми се люспи кожата - въпреки мазането е много суха. И мразя сутиените, но дразнят или не, няма как с тия големи гърди да ходя на работа без такъв.  #2gunfire

# 39
  • Мнения: 1 006
Мен гърдите не ме сърбят,но корема много ме сърби,чак се зачервявя като го чеша.

# 40
ооооооооо значи е нормално. мисля че никога не съм си почесвала така здраво гърдите. сега съм в третия месец и това докога продължава?
Честит свети Валентин на всички влюбени мамчета  bouquet

# 41
  • някъде
  • Мнения: 4 955
В началото повече, а сега отвреме-навреме. Понякога ме болят зърната особено при излизане от банята, но за щастие не всеки път. Rolling Eyes

# 42
  • София
  • Мнения: 3 390
Сърбежът е нормален, въпреки че при мен се появява рядко.

# 43
  • София
  • Мнения: 85
Сърби и още как. Не само гърдите, но и корема. Мажа яко кремове и това е.

# 44
  • Мнения: 6 164
Гърди, корем... Mr. Green
Но ме сърби рядко, защото усърдно се мажа с кремове. По принцип е признак на суха кожа. От разтягането явно не успяваш да я поддържаш достатъчно хидратирана. Мажи здраво, за да не се нацепиш. Ако е достатъчно хидратирана няма да те сърби толкова. Peace

Общи условия

Активация на акаунт