Бурята~~La Tempestad~~Тема 2

  • 55 557
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 474
Весело посрещане на новата година,темпестадки!
Исе,това е текста!

Feliz Año Nuevo! Viento de cola en todas las actividades ... ¡Capitán! Saludos desde Bulgaria!

това със обърнатите удивителни,си е тяхна пунктуация Peace

аз ония снимки ги намерих случайно днес и като циганче в сладкарница се радвах Joy иии веднага реших да споделя,не е във връзка с новата година,но го приемете и като пожелание за една много благодатна година,щом ви действа емоционално толкова Joy

Меги,не разбрах,какво трябва да ми отговори Химена newsm78

# 691
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Весело посрещане на новата година,темпестадки!
Исе,това е текста!

Feliz Año Nuevo! Viento de cola en todas las actividades ... ¡Capitán! Saludos desde Bulgaria!

това със обърнатите удивителни,си е тяхна пунктуация Peace

аз ония снимки ги намерих случайно днес и като циганче в сладкарница се радвах Joy иии веднага реших да споделя,не е във връзка с новата година,но го приемете и като пожелание за една много благодатна година,щом ви действа емоционално толкова Joy

Меги,не разбрах,какво трябва да ми отговори Химена newsm78

Кате нали й беше пуснала туит  newsm78 newsm78 не беше ли?

# 692
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Дами,ако ви кажа сега каква простотия направих Joy
пратих хей този си колаж на туитъра на Елизабет, малко да се надъха Joy Joy Joy
аз си казвам,че съм гадничка натура hahaha

текста беше поздрави от България,ох да не ме напипат само тукашните нейни фенки,че.....
ако случайно вземе пък и да ми отговори ще ви информирам Joy


олееее Катеее ти на Ели си го пратила, аз съм пак недоразбрала  Joy Joy Joy малиииииии  smile3555 smile3555 smile3555 tooth tooth tooth

# 693
  • Мнения: 2 474
Дами,ако ви кажа сега каква простотия направих Joy
пратих хей този си колаж на туитъра на Елизабет, малко да се надъха Joy Joy Joy
аз си казвам,че съм гадничка натура hahaha

текста беше поздрави от България,ох да не ме напипат само тукашните нейни фенки,че.....
ако случайно вземе пък и да ми отговори ще ви информирам Joy


олееее Катеее ти на Ели си го пратила, аз съм пак недоразбрала  Joy Joy Joy малиииииии  smile3555 smile3555 smile3555 tooth tooth tooth

ами аз се зачудих какът туит съм и пращала Joyче чак и отговор да чакам

а за това ще видим дали ще отговори...to be continued Joy Joy Joy

# 694
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
ето и нещо от мен  Laughing

# 695
  • Мнения: 2 474
ь

Меги,чудничко колажче,тия нашичките човечета  така по интимно ще си карат новата година,лошо няма,реалност да беше само Joy Joy Joy всичко щеше да е ок

той уили пак ще е с мойта "ЛЮБИМКА" сигурно ooooh!

# 696
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
още едни4ко и отивам да  се разкрасявам за дове4ера  Wink


# 697
  • Мнения: 2 474
Честита Нова година,Дами!Salud!


# 698
  • Мнения: 3 974
Честита нова година, амигас!! Много здраве, щастие, късмет и едно добро начало

Скрит текст:

А това дали е вярно - Уилям Леви загърбва теленовелите и голите снимки Не толкова заради снимките, а теленовелите  newsm78



Меги, може ли да го ползвам за новата тема?

# 699
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
4естита Нова година моми4ета, нека ви донесе много любов и много романтика  Hug Hug Hug

Хриси, разбира се 4е може, за мен е удоволствие  Hug
ако искаш мога да си махна подписа  Wink

# 700
  • Мнения: 3 974
Не, нека си стои.  Толкова много снимки и колажи ми се ще да включа, ама ще се натовари много поста. Избрах тази заради новата година  Peace

Има ли фенове
Скрит текст:



# 701
  • Мнения: 2 474
Дами,тая снимка я набарах вчера ама я устисках до днес Joy за новогодишен поздрав Joy Joy Joy

# 702
  • Мнения: 2 474
Не, нека си стои.  Толкова много снимки и колажи ми се ще да включа, ама ще се натовари много поста. Избрах тази заради новата година  Peace

Има ли фенове
Скрит текст:




Хриси от моя страна,където има мускули,има и фенове Joy Joy Joy
шегувам се разбира се Joy,в сериала ми харесва,в живота ако гледам с едно око Joyстава

За слуха,че уилям приключва теленовелите,не знам колко е вярно търсят сензации май newsm78
той нали все по интервюта си казва,че ако пак така му допадне определен сценарий не би се поколебал,нормално е да се е насочил към холивуд,щом е желан там,но той постоянно казва,че обожава да работи на мексиканския пазар,с две думи клюки само
за събличането е още по не вярно,защото още в Воалът, който снимаше сега,се е разголвал,беше пускал преди 2 месеца едни туити от оклахома,че му замръзвали голите задни части Joy и от там въображението на фенките-високо,високо,ще видим Thinking

Последна редакция: ср, 01 яну 2014, 02:33 от La_TempestadFAN

# 703
  • Мнения: 315


Весела и щастлива нова 2014г.

 baloni baloni baloni baloni baloni baloni baloni baloni

# 704
  • Мнения: 5 591
Добро утро,амигас,левиретки,темпестадки!

Честита Нова 2014 година!Спожелания да бъде здрава,щастлива и успешна за всички!

Днес имам рожден ден и по този повод ви нося почерпка.
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт