ФОНД АСИСТИРАНА РЕПРОДУКЦИЯ - ТЕМА 16

  • 65 889
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 11 534
petite soleil, вие сте по мъжки фактор, а naskomimi са с неизяснен стерилитет - разликата е доста голяма.

# 721
  • София
  • Мнения: 73
сигурно е разликата е голяма, няма да запълвам темата повече с това.
Уверявам ви обаче че човек дори и никога да не подавал документи за опит по Фонда, ако се запознае с инфото качено на сайта се справя идеално с този проблем!

# 722
  • Мнения: 7
Здравейте, току що ми се обадиха - номер 20718 за получаване на заповед на 13.03, смених си датата за 14.03  Joy

# 723
  • Мнения: 95
    Momodja Честито! Много късмет, мила   Hug
До мен остават 1121...Дано от Фонда продължат в същия дух и през следващите месеци Laughing

# 724
  • Мнения: 7
Много благодаря! Успех на всички чакащи! Дано да Ви се обадят по-рано от очакваното   Praynig

# 725
  • Мнения: 25
Късмет на всички получили обаждане Simple Smile До мен остават 400 номера най-вероятно април месец ще получим обаждане.

# 726
  • Мнения: 2 153
Късмет на всички получили обаждане Simple Smile До мен остават 400 номера най-вероятно април месец ще получим обаждане.

Най-късно април ще е.Wink Малко остава 400 номера нищо не са Wink

# 727
  • Мнения: 25
Дано раздават повече от обявената бройка  Praynig

# 728
  • Мнения: 12
Късмет на всички получили обаждане  Simple Smile. До мен остават 465номера надявам се фонда да продължи да работи със същите темпове.

# 729
  • Ст. Загора
  • Мнения: 396
Здравейте, момичета!
Пожелавам късмет на всички, получили номерца, както и на тези, чакащи обаждане! :cloverН:
Ние сме с мъжки фактор като показателите съгласно правените спермограми не са толкова лоши, колкото е описано на сайта на фонда. Дотук имаме 2 неуспешни инсеминации, 1 неуспешен опит инвитро и едно икси, при което ембриончето спря развитие. Според вас можем ли да подадем документи или не отговаряме на изискванията?

# 730
  • София
  • Мнения: 23 199
май последното не се брои  newsm78

# 731
  • Мнения: 71
Явно позвъняването за заповед не е по ред,или аз не разбирам?
Momodja днес споделя, че е 20718 и я викат на 13.03.2014г, а например номер 20800 от 03.07.2013г да е с вече получена заповед отпреди Нова година?  има някакви други критерии ли?...някой може ли да обясни? питам абсолютно добронамерено и  ако вече сте дискутирали този въпрос МОЛЯ ДА БЪДА ИЗВИНЕНА и да не ме замервате с камъни Laughing

# 732
  • Мнения: 19
Явно позвъняването за заповед не е по ред,или аз не разбирам?
Momodja днес споделя, че е 20718 и я викат на 13.03.2014г, а например номер 20800 от 03.07.2013г да е с вече получена заповед отпреди Нова година?  има някакви други критерии ли?...някой може ли да обясни? питам абсолютно добронамерено и  ако вече сте дискутирали този въпрос МОЛЯ ДА БЪДА ИЗВИНЕНА и да не ме замервате с камъни Laughing
И преди е писано, ако има някакъв здравословен проблем или е в по напреднала възраст тогава е възможно да получи заповед по-рано от останалите.

# 733
  • Мнения: 36
Доколкото знам за възрастта вече не важи от около 2 години, защото удължиха срока от 42 години на 43 години.

# 734
  • София
  • Мнения: 3 669
Възрастта няма нищо общо !
С ПРЕДИМСТВО ПОЛУЧАВАТ ЗАПОВЕДИ САМО ОНКОБОЛНИТЕ!

Общи условия

Активация на акаунт