Мнения и коментари за новите промени по визията на сайта

  • 92 127
  • 2 958
  •   1
Отговори
# 60
  • Другата България
  • Мнения: 37 800
Като че ли не е толкова зле....засега.

Това с големия шрифт обаче на темите в подфорумите .....няма ли как да се намали?
П.П. И това с аватарите на започналия темата дразни очите адски, голяма шарения.Няма ли как да е само името на потребителя, коато иска да му гледа аватара може да го направи винаги.

Последна редакция: пн, 16 дек 2013, 20:48 от Merri_An

# 61
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Е, това е добре, щом има промени съобразени с потребителите! Peace

# 62
  • София
  • Мнения: 15 506
  Защо ли пак ме заболяха вратът и очите?

# 63
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
"Виж новото" си остана вдясно. Може би ще свикна, но окото изтърва редове и не винаги става ясно някоя тема има ли нов отговор или в съседната ѝ има такъв. Преди си беше добре "ново" да е до страниците, точно под заглавието на темата в подфорумите.

# 64
  • Мнения: 8 242
Акцентираните теми с картинки отгоре са с променени и редактирани заглавия  Crazy
А таз огромна картинка отгоре за какъв ***** е  newsm78 много тъпо  Outta Joint

# 65
  • Мнения: 6 031
"Виж новото" си остана вдясно. Може би ще свикна, но окото изтърва редове и не винаги става ясно някоя тема има ли нов отговор или в съседната ѝ има такъв. Преди си беше добре "ново" да е до страниците, точно под заглавието на темата в подфорумите.

И аз мисля, че мястото му е до темата.

# 66
  • Варна
  • Мнения: 6 377
Засега всичко ми е наред-ориентирах се бързо на първа страница Peace, претрупаност няма при мен.
Няма бърза връзка с "правила, условия и указания" от менюто вляво.

# 67
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Milka Choco Cow
 
 Искам да сбъдна мечтата
си голяма - да бъда мама!

 местожителство:
 София


При мен като си имам нов отговор си ми свети бутона "Отговори". Peace

  

# 68
  • Мнения: X
Не ми харесва новата визия. Прилича ми на опит да постигнете модерния плосък изглед, но се е получило малко л*йна с гъби. Но пък, каквото такова.

Когато избера да видя старите публикации на потребител, включително моите, виждам следното: Бъг?

# 69
  • Мнения: 1 210
На мен ми харесва. Peace Допадат ми предложените теми със снимков материал в началната страница. Домакинята с телефона ме накара да се усмихна. Mr. Green Много по-подредена и изчистена заглавна страница. Очаквам с нетърпение цялостната промяна. Peace
Аз чак се върнах да погледна- една и съща страница ли гледаме?

# 70
  • София
  • Мнения: 30 253
Защо, когато натисна някой от бързите бутони вляво, ме праща към съответния подфорум, но всичко е сбито вляво, а вдясно има една голяма бяла лента, която е празна  newsm78

# 71
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Не мога да видя-Здравни заведения и специалисти!

# 72
  • Мнения: 158
Не ми харесва, предпочитам си старата версия.

# 73
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 381
.....

В Следени теми (от бутона Известия) се виждат вече само темите, за които сте пожелали известяване и в тях има нови отговори.
.....

Това за мен е огромен минус. Нито мога, нито искам да помня заглавията на всички теми от форума, в които съм намерила нещо интересно. Още по-малко - да губя време да го търся отново, и отново, ако темата не е от най-популярните.

НА прима виста
В отговори не ми харесва да се виждат аватарите на авторите на теми - шаренко е, но е излишно (името на автора го има по-вдясно), заема място в което да има полезна информация

+1 Много е натоварващо.

+1 Размива се още повече името на темата с линка Виж новото.

# 74
  • Мнения: 36
Съдейки по това, да очакваме и промяната в темите, въпреки нежеланието на  хората, така ли? Confused

Общи условия

Активация на акаунт