Имението Даунтън

  • 44 615
  • 725
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 25
И аз мисля,че работата е станала. Но ще бъде много интересно ако се окаже,че Мери е забременяла след тази единствена нощ. Тогава ще има екшън.
А Томас,има ли благородник на когото да не се е пуснал? Sick

Мери е бременна, според мен - отесняла рокля, боли я главата, изострени сетива ... Пъзелът ще се обърка ... Ако роди син, ще бъде ли той наследник ? Не знам и не искам да знам предварително.

# 196
  • Мнения: 2 820
Добре че следя темата и ми се изясняват доста неща. Само не можах да разбера от какво си отиде Памук  newsm78

# 197
  • Мнения: 2 757
Добре че следя темата и ми се изясняват доста неща. Само не можах да разбера от какво си отиде Памук  newsm78
Така и не стана ясно. Казаха, че най-вероятно е получил сърдечен удар (което според мен е малко вероятно).

# 198
# 199
  • Мнения: 761
Хареса ми, но не разбрах, като изпусна серия по коя тв ще дават повторения и от колко, ако изобщо има такова нещо? Във Vbox вече не може да се гледа.

# 200
  • Мнения: 2 757
Коя е дамата с червената рокля? Другите веднага вързах кой кой е, само нея не успях.

# 201
  • Мнения: 25
Благодаря ! Личи си английската школа.

# 202
  • Мнения: 2 757
Хареса ми, но не разбрах, като изпусна серия по коя тв ще дават повторения и от колко, ако изобщо има такова нещо? Във Vbox вече не може да се гледа.
Аз току-що пробвах във Vbox-а да пусна 4-и епизод и тръгна без проблем. Thinking

# 203
  • Мнения: 761
Ха, на мен ми изписа, че по желание на незнам кои съдържанието е премахнато.

# 204
  • Мнения: 2 757
Ха, на мен ми изписа, че по желание на незнам кои съдържанието е премахнато.
виж този линк:http://vbox7.com/play:521e8610c6

# 205
  • Мнения: 293
Коя е дамата с червената рокля? Другите веднага вързах кой кой е, само нея не успях.

Лошата камериерка - http://www.zimbio.com/photos/Siobhan+Finneran/Downton+Abbey+Seas … ode+5/YPyvvgKaJMv

# 206
  • Мнения: X
Жената с червената рокля е О'Браян? Shocked Никога нямаше да се сетя. Неузнаваема е.

# 207
  • Мнения: 2 757
Ха, тя била синеока. На тези снимки трудно бих я познала. Благодаря за разяснението!   bouquet

# 208
  • Мнения: 293
В началото на темата я няма в списъка на актьорите - О'Браян (Siobhan Finneran). Моля, автора на темата да я добави!

# 209
  • Мнения: 761
Благодаря, тръгна хм защо така?

Общи условия

Активация на акаунт