Имението Даунтън

  • 44 913
  • 725
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 23 151
Категорично реших, че нямам търпение да чакам сериала по тв-то и сега свалям първия сезон. Имам на разположение 15 свободни дни, така че ще си ги уплътня подобаващо.  Grinning

# 241
  • Мнения: 205
Кои дни от седмицата се излъчва сериала по Нова, колко серии са минали тази седмица, има ли ги качени някъде?
Нищо не успях да гледам тази седмица, бях по банкети Laughing, а съм чела много суперлативи за сериалчето и дано да са верни, че ми омръзна от турски бози и български тъпи риалита, ама кое от кое по-тъпо.

# 242
  • Мнения: 11 585
Пет епизода изгледахме. Във вторник бяха два, като за премиера.
Мисля че ще го дават вторник, сряда и четвъртък.
Аз гледам във вбокс, имаше ги качени. Сега са само 4- и и 5- и епизод. newsm78

# 243
  • Пловдив
  • Мнения: 14 141
 В колекциите на тази потребителка има качени трите сезона с двата коледни епизода (първият сезон няма коледен):

http://vbox7.com/lcollections:fiore?&page=5

Аз за господин Памук ще се върна. Чета и ви се чудя ...   newsm78  ... вие не сте ли чували мъжете как лъжат като става въпрос за секс? Докато си постигнат своето обещават и говорят всичко, което момичето иска да чуе - няма да боли, ще боли малко, няма да има проблеми, никой няма да научи ... Особено като са толкова близо до целта и отсрещната страна изглежда склонна. Всичко си е ясно - взема си своето, после вдига гащите и бяга. Е, господин Памук не можа да вдигне гащите, нито да избяга, но това е друга история  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 244
  • Мнения: 1 797
И аз съм от нетърпеливите Embarassed Mr. Green и си дръпнах първия и втория сезон. Още повече, че със субтитри ми е по-интересен.

# 245
  • Мнения: 19 620
Изпуснах 2 епизода по Нова. Знае ли някой къде мога да ги гледам в нета?

# 246
  • Мнения: 924
Изпуснах 2 епизода по Нова. Знае ли някой къде мога да ги гледам в нета?
4 епизод
http://w.vbox7.com/play:521e8610c6

# 247
  • София
  • Мнения: 23 180
Tази вечер ще има ли епизод?

# 248
  • Мнения: 924
Tази вечер ще има ли епизод?
Не  Peace

# 249
  • Мнения: 19 620
Изпуснах 2 епизода по Нова. Знае ли някой къде мога да ги гледам в нета?
4 епизод
http://w.vbox7.com/play:521e8610c6
Благодаря много  Hug

# 250
# 251
  • София
  • Мнения: 5 788
_Jack_ скрий текстта и предупреди,че казваш нещо ,което още не е станало,иначе за доста от гледащите,ще е неприятно,не всички обичат да знаят какво става предварително,преди да са гледали. И аз съм на 2-ри сезон,но ще се въздържам от коментари,какво става преди това.
В стремежа си да ни навре хомосексуалните си предпочитания, не се съобразява с най-елементарни неща. После що били отблъскващи....
Изказването ти е лишено от елементарна култура,звучиш като лелка, чудеща се с кой да се заяде,по много елементарен начин.


Miss Fine, благодаря за информацията. Страхотни снимки има в този сайт.  bouquet
 моля  Simple Smile
 
  Не вярвам да го развият до днешни дни, но пък знае ли човек  Simple Smile  Аз живея в Уелската част на Великобритания и тук има доста замъци и имения, в който си живеят разни хора и графове до ден днешен. До нас живее някакъв Дюк и прави често благотворителни партита, в който е разрешено да се влиза в градините на имението. Мъжът ми е влизал в имението  служебно и е голяма красота, сърни и елени се разхождат свободно, има езера и реки и собствена жп линия вътре в имението. Леко се отплеснах от темата, но мисълта ми беше, че Англичаните си държат на традициите и много хора си живеят все още по подобен начин.

Не търсят ли помощен персонал,някой да храни сърничките например.  Mr. Green Heart Eyes

Последна редакция: сб, 21 дек 2013, 19:46 от taffi

# 252
  • Пловдив
  • Мнения: 41 090
Аз от началото явно изпуснах нещо и не мога да схвана,защо бащата не е наследник,а някакъв далечен братовчед Thinking

# 253
  • София
  • Мнения: 5 788
Аз от началото явно изпуснах нещо и не мога да схвана,защо бащата не е наследник,а някакъв далечен братовчед Thinking

Защото няма син,ако е имал син,тогава той е щял да бъде наследникът,нещо свързано с техните закони по онова време.

# 254
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз от началото явно изпуснах нещо и не мога да схвана,защо бащата не е наследник,а някакъв далечен братовчед Thinking
Бащата не е вечен, но има три дъщери, които не се броят за наследници по техните закони явно. Затова се тръгва по родата, докато се стигне до най-близкия до бащата мъж. Това е моето предположение.

Общи условия

Активация на акаунт