Имението Даунтън

  • 44 593
  • 725
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 285
Имението Даунтън е шедьовър и го препоръчвам силно. Драматургия, игра, сценография, актьорите са гениални до един - усета към детайла е уникален , историческата епоха е много интересна, обществените отношения и порядки, войната и промяната която носи , просто няма аспект, от който аз да не ах-кам на всеки епизод.

Ако някой гледа този филм с идеята, че ще гледа някаква романтична боза , в която богатите са лоши, бедните добродетелни и тн. може би ще остане разочарован ,независимо че образите са много линеарни, което не е от сюжета - просто живота е бил такъв.

Абсолютно точно! Това е най-страхотният сериал, който съм гледала някога Simple Smile Като свърши единият сезон, едва дочаквам да започне следващият, а времето за чакане е наистина много, защото всеки сезон е от 8 епизода (с изключение на първия) и се получават едни огромни дупки от около 8-9 месеца. Сега с нетърпение чакам да излъчат коледния епизод, за да си гледам целия сезон на спокойствие и с огромно удоволствие Simple Smile

# 31
  • Мнения: 924
Много ми хареса... Peace

# 32
  • Мнения: 2 757
И на мен!

# 33
  • Мнения: X
Страхотно начало! И много добра актьорска игра.

# 34
  • Мнения: 31 186
Не ме грабна първите епизоди, но ще му дам още шанс. Peace

# 35
  • Мнения: 5 462
Не ме грабна първите епизоди, но ще му дам още шанс. Peace
И мен . Peace

# 36
  • Мнения: 1 972
Хареса ми Peace Ще се гледа.

# 37
  • Мнения: 173
Нещо не ми отговаря на очакванията.Ясно е в онези времена какво може да се очаква.
Според мен наследника ще излезе свестен.
Най вероятно ще се влюби в малката дъщеря,понеже е доста красива,а до тук е без реплики??
И кое на фона на тази любовна история ще е интересното?
Готин беше "Отмъщението"
 

# 38
  • Мнения: 5 462
Малко муден ми се стори сериала. Rolling Eyes
Втората серия не я догледах .. Tired

# 39
  • Мнения: 1 402
Нещо не ми отговаря на очакванията.Ясно е в онези времена какво може да се очаква.
Според мен наследника ще излезе свестен.
Най вероятно ще се влюби в малката дъщеря,понеже е доста красива,а до тук е без реплики??
И кое на фона на тази любовна история ще е интересното?
Готин беше "Отмъщението"
 
Скрит текст:
Не, не позна...няма да се влюби в малката дъщеря...филма няма да се върти върху една тъпа любовна история повярвай ми...и съвсем няма да се върти само около наследника и дъщерите...има много други, според мен, много по-интересни персонажи от тях...ако очакваш бозава любовна история - зарежи го.

Последна редакция: ср, 18 дек 2013, 11:10 от lucky mama

# 40
  • Мнения: 258
...филма няма да се върти върху една тъпа любовна история повярвай ми...и съвсем няма да се върти само около наследника и дъщерите...има много други, според мен, много по-интересни персонажи от тях...ако очакваш бозава любовна история - зарежи го.

Това още повече засили интереса ми.  Peace Началото беше малко неясно от въвеждането на много герои и събития, но ще се следи.  Peace

# 41
  • До морето
  • Мнения: 7 065
Хареса ми, записвам се! Отдавна мис е гледаше нещо различно.

И веднага с въпросите, че не догледах края - спасиха ли фермера или Маги Смит  Wink не позволи да му бият адреналин? А онзи херцог накрая к'во, оказа се, че е дошъл само да си вземе любовните писма от лакея или наистина мислеше да се жени за лейди Мери, но нещо не му хареса в разговора с Лорда (пропуснах какво си говориха)?

# 42
  • Мнения: 4 120
 Спасиха фермера, въпреки роптаенето на Маги Смит. Херцогът наистина имаше план да се жени, но за богата наследница, а като разбра, че Мери няма да е такава си тръгна. Междувременно взе и писмата Simple Smile

# 43
  • До морето
  • Мнения: 7 065
Спасиха фермера, въпреки роптаенето на Маги Смит. Херцогът наистина имаше план да се жени, но за богата наследница, а като разбра, че Мери няма да е такава си тръгна. Междувременно взе и писмата Simple Smile

Благодаря! Май ще трябва да си доглеждам отделно, че с детето изпускам разни неща, а тук явно трябва да слушаш всяка реплика  Wink

# 44
  • Мнения: X
Но за ролите на дъщерите можеха по-хубави актриси да изберат. С изключение на най-малката,другите две са зле. Особено като започнат Мери да я спрягат за голямата красавица... Tired
Хареса ми лакеят Томас. Красиво,но подмолно и пресметливо същество.

Общи условия

Активация на акаунт