Имението Даунтън

  • 44 874
  • 725
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 5 577
Когато Кора предупреди Карсън да внимава с Томас, останах с впечатление, че говори за нещо сериозно, че Томас би остранил Карсън за да му вземе работата. И малко се стреснах.

Хубав епизод. Искам да видя реакцията на Лорда, като разбере за Памук и Мери.

Бейтс хич не го виждам горкия.

# 646
  • Мнения: 5 577
Малко спам - абе Нова какво направиха с онзи сериал, Отмъщението. Беше интересен, още не съм забравила сюжета, и чакам трети сезон, но сякаш мина цяла вечност.

# 647
  • Мнения: 2 765
Лошото е, че никой няма да даде информация кога ще подновят излъчването на сериала по Нова, имам предвид 3 и 4 сезон. Аз едва ли ще издържа да чакам няколко месеца и най-вероятно ще си го изтегля.

# 648
  • Пловдив
  • Мнения: 298
Малко спам - абе Нова какво направиха с онзи сериал, Отмъщението. Беше интересен, още не съм забравила сюжета, и чакам трети сезон, но сякаш мина цяла вечност.

Трети сезон сега го дават по Фокс лайф  в понеделник от 21.50 и повторение в неделя от 19.10  bowuu

http://vbox7.com/search/?completed=1&vbox_q=%D0%BE%D1%82%D0% … %B7%D0%BE%D0%BD+3

# 649
  • Мнения: 5 577
Малко спам - абе Нова какво направиха с онзи сериал, Отмъщението. Беше интересен, още не съм забравила сюжета, и чакам трети сезон, но сякаш мина цяла вечност.

Трети сезон сега го дават по Фокс лайф  в понеделник от 21.50 и повторение в неделя от 19.10  bowuu

http://vbox7.com/search/?completed=1&vbox_q=%D0%BE%D1%82%D0% … %B7%D0%BE%D0%BD+3


А да, знам, но аз искам да си го гледам вечер в нормално време, но Нова, че и мъжа ми го гледаше.  Crossing Arms То така в интернет всеки може.
Според мен не е добра практика, да почват 100 сериала и да не ги довършват.  Crossing Arms
Турските сериали на БТВ винаги са си открай до край /доколкото знам/, няма паузи, няма сезони.

# 650
  • Мнения: 2 826
. Вайълет пак реши по свой начин проблема с произхода на Брансън.  Laughing
Вайълет ми е любимка  Laughing
И на мен  Peace

# 651
  • Варна
  • Мнения: 915
- Не бях забелязъл че в него ( Томас ) има доброта - лорд Грантън
- Има ли ?!? - Карсън  Joy hahaha

# 652
  • Мнения: 2 765
Страхотен финал на сезона. Heart Eyes

# 653
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 061
Да!!!!  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes Дано вече да са заедно Мери и МАтю !!!!!

# 654
  • Мнения: 107
Страхотен финал на сезона. Heart Eyes

+ 1. Доживях го това предложение  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Много са ми любими!!!

Сега какво ще правим, момичета?!? Нова може да ни пуснат 3 сезон след 2 години. Отдавна не съм се зарибявала така по сериал и сякаш не мога да си позволя да чакам толкова.  newsm78

# 655
  • Мнения: 7 284
Страхотен финал на сезона. Heart Eyes

И на мен много ми хареса!  Heart Eyes
Матю и Мери най-накрая се събраха!

Вайълет е култ!

# 656
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
Страхотен финал на сезона. Heart Eyes

+ 1. Доживях го това предложение  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Много са ми любими!!!

Сега какво ще правим, момичета?!? Нова може да ни пуснат 3 сезон след 2 години. Отдавна не съм се зарибявала така по сериал и сякаш не мога да си позволя да чакам толкова.  newsm78

Мисля, че знаеш отговора. Ама искаш после да ни обвиниш, че ние сме те подкокоросали.  Laughing

# 657
  • София
  • Мнения: 6 219
Използвайте замунда по предназначение, уважаеми съфорумки!
Няма да съжалявате Simple Smile

# 658
  • Мнения: 107
Страхотен финал на сезона. Heart Eyes

+ 1. Доживях го това предложение  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Много са ми любими!!!

Сега какво ще правим, момичета?!? Нова може да ни пуснат 3 сезон след 2 години. Отдавна не съм се зарибявала така по сериал и сякаш не мога да си позволя да чакам толкова.  newsm78

Мисля, че знаеш отговора. Ама искаш после да ни обвиниш, че ние сме те подкокоросали.  Laughing

Обвинени сте...  Joy Joy Joy Ще тегля,  Embarassed защото от Нова ни дума, ни вопъл, ни стон... Сменят ми филма другата седмица.  Confused

# 659
  • Мнения: 5 375
Използвайте замунда по предназначение, уважаеми съфорумки!
Няма да съжалявате Simple Smile
+1

Общи условия

Активация на акаунт