Имението Даунтън

  • 44 769
  • 725
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 3 181
Какво стана с кучето на лорда, което скри   Томас?

# 661
  • Мнения: 258
Какво стана с кучето на лорда, което скри   Томас?


Намерило го дете и го върнало на лорда. Съответно си получило парите. Томас обаче набра актив с това, че се изкара пред графа, че го е търсил.

# 662
  • Мнения: 2 826
Страхотен финал на сезона. Heart Eyes

И на мен много ми хареса!  Heart Eyes
Матю и Мери най-накрая се събраха!

Вайълет е култ!

Напълно подкрепям всичко казано  Peace

Сега се чудя и аз - да се изкуша ли или не  newsm78 Дръпнала съм и Отмъщението и все не ми остава време да го гледам. Поне да бяха казали кога да очакваме продължение.

# 663
  • Мнения: X
Наистина страхотен завършек на втори сезон! Матю и Мери са много хубава двойка!
Аз няма да чакам,тъй като от Нова никаква информация няма кога и дали изобщо ще пуснат третия сезон.

# 664
  • Мнения: 113
Уникален е филма и моя мъж много го хареса и май и ние ще си изтеглим другите 2 сезона, пък да видим  Simple Smile Скоро не бях гледала толкова добре изпипан сериал. Някъде назад из коментарите четох, че някой беше казал, че готниното е в това, че нито един герой не е крайно положителен или отрицателен, та - съгласна съм напълно. Снощи дори обсъждахме с мъжО колко много са се променили отношенията от онова време, те се отнасят с огромен респект един към друг независимо кой какъв е.

# 665
  • Мнения: 2 760
Ако искате можем да се разберем всеки ден да теглим по един епизод и после да го коментираме.  Laughing Шегувам се, разбира се. Wink

# 666
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ако искате можем да се разберем всеки ден да теглим по един епизод и после да го коментираме.  Laughing Шегувам се, разбира се. Wink
Има друга тема, в която са гледали от торенти. Аз не се шегувам.

# 667
  • Мнения: 2 760
Знам, многократно беше коментирано вече.  Simple Smile

# 668
  • Мнения: 295
Приемате ли нови попълнения?  Grinning Аз вече съм изгледала и 4-ти сезон, но с удоволствие бих коментирала с вас, без да ви развалям удоволствието от първите ви срещи със сериите.  bouquet

# 669
  • Лондон
  • Мнения: 403
Ако беше турски филм 1 000 епизода щтяха да дадат(та и сутрин повторения),но за такъв филм само 2 сезона.

п.п. Ясно.Ще се тегли филма.

# 670
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Ако беше турски филм 1 000 епизода щтяха да дадат(та и сутрин повторения),но за такъв филм само 2 сезона.

Нали се сещате, че всъщност 10 епизода от този филм вероятно струват, колкото 100 от някой турски.
Все пак е добре да сме реалисти...

# 671
  • Лондон
  • Мнения: 403
Ако беше турски филм 1 000 епизода щтяха да дадат(та и сутрин повторения),но за такъв филм само 2 сезона.

Нали се сещате, че всъщност 10 епизода от този филм вероятно струват, колкото 100 от някой турски.
Все пак е добре да сме реалисти...

Да. Вярно е. Но.... следата която оставят е различна.

# 672
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 055
Аз лично предпочитам да гледам недублирани филмите , гласовете и дикцията на актьорите ми харесват много повече от тези на дублажа. Та аз ще си изгледам сериала от торента , както правя и с всички други сериали , които гледам .Нооо това си е въпрос на личен  избор !!!

# 673
  • Мнения: 2 760
Че турските сериали оставят ли някаква следа изобщо?
Имам една молба. Някой води ли си записки за бисерите на Вайълет? Много бих се радвала да си ги припомним пак. Аз всеки път се смея с нея, но бързо ги забравям. Само от снощи помня, че се смях с глас когато годеникът на Мери каза, че си тръгва и повече няма да идва в имението (или нещо от този сорт беше) и репликата на Вайълет беше: "Обещавате ли?"  Joy

# 674
  • София
  • Мнения: 1 731
... готиното е в това, че нито един герой не е крайно положителен или отрицателен, та - съгласна съм напълно. Снощи дори обсъждахме с мъжО колко много са се променили отношенията от онова време, те се отнасят с огромен респект един към друг независимо кой какъв е.

И аз съм съгласна. Не спира да ме впечатлява почтеността на героите - дори и отрицателните герои имат някаква граница, която не могат да преминат.

Общи условия

Активация на акаунт