Девствена съм и това е... проблем?

  • 11 513
  • 91
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Много е странно госпожице, че пощата, която сте дала тук е мъжки профил във фейсбук. На женен мъж...  Mr. Green Laughing Joy

https://www.facebook.com/#!/mizana.dubashkova?fref=ts
Не знам може ли да е по-очевидно, че това е roleplay профил и не е истински. Снимката е на актьор, името е на герой от сериал.

# 16
  • Мнения: 13 033
Оффф,даже не е и оригинално,в момента точим друга подобна тема,но там девственицата е по-големичка:)))

# 17
  • Мнения: X
Нямах представа, че едни пуканки съдържат толкова много твърдения в себе си.  Joy

# 18
  • Мнения: 1
Tова за родителите ми се струва нереално...

# 19
  • Мнения: 5 892
Много е странно госпожице, че пощата, която сте дала тук е мъжки профил във фейсбук. На женен мъж...  Mr. Green Laughing Joy

https://www.facebook.com/#!/mizana.dubashkova?fref=ts
Не знам може ли да е по-очевидно, че това е roleplay профил и не е истински. Снимката е на актьор, името е на герой от сериал.

Joy Вие си знаете най-добре девственица ли сте или скучаещ женен мъж...  Wink

# 20
  • Мнения: 0
Благодаря на тези, които се отнесоха сериозно към темата ми.
На останалите... няма да тръгвам да ви доказвам, че съм девствена. Просто явно идея си нямате колко странни проблеми могат имат някои хора. Не знам прекалено ограничени ли сте, че да си мислите, че ви баламосвам.
Замислете се за момент.. "Ако това момиче все пак не ни лъже, а наистина има подобен проблем.. какво ли е някой да й отговаря с такова пренебрежение?"
Не съм човек, който ще публикува нещо подобно. Дори не знам с каква цел се правят фалшивите теми, за които вие твърдите. Приемете, че не всичко, което изглежда налудничаво, е такова.

# 21
  • Мнения: 187
Кажи им, че си правила секс и ще те оставят на мира  Grinning

# 22
  • Мнения: X
Какви фалшиви теми?

# 23
  • Мнения: 0
Кажи им, че си правила секс и ще те оставят на мира  Grinning

Тогава ще се почне с въпросите Grinning Grinning Кой е, на колко е? Познаваме ли го? Защо не сме го виждали? Защо не си ни казвала преди, че излизаш с него? Grinning Ще се завра в още по-голяма каша ;дд

# 24
  • Мнения: 200
Amely, пишеш много грамотно и добре се изразяваш (няколко изядени буквички и липса на пълен член, не са кой знае какво прегрешение). Направо съм възхитена.

# 25
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Хората проявяват пренебрежение към проблема ти по две основни причини:
1) проблема ти е смешен
2) ако приемем хипотетично, че е реален, то факта, че питаш в бг-мамма как да накараш мама и тате да не те карат да правиш секс е...жалък.
На 18 години си, душицо. Ако искаш да правиш секс-прави, ако не искаш-пази се за сватбата, първата любов или някой случаен...Никой не го касае. Ако  се връзваш на ваще, не е наш проблем. Просто ги игнорираш и толкова.

# 26
  • Мнения: 4 569
Kakво е това масово клониране на девственици?  Shocked

Ако се появи девствен младеж ще стане интересно.  Whistling

# 27
  • London
  • Мнения: 6 732
Много е странно госпожице, че пощата, която сте дала тук е мъжки профил във фейсбук. На женен мъж...  Mr. Green Laughing Joy

Кои са тия жени се питам аз дето се омъжват за подобни самсуляци. ooooh!

# 28
  • Мнения: 36
здравей.Сьжалявам за ситуацията ти.Ако наистина родителите ти те притискат за подобно нещо,то това ми говори,че или са простовати и глупави хора,или са загрижени за израсването ти като човек.За второто,ако е,вярвам че ако се е стигнало до там да обсъждат с теб сексуалния ти живот на 18 години,то може би са се усъмнили,че не си до там оциална,колкото ти се виждаш.Може да се тревожат,че изпускаш ценни мигове от живота,които никога не биха се върнали.Ти си много млада и живота е пред теб,прекалено ти е рано ,според мен,да си така улегнала и сериозна.Едни от най-милите ми спомени са "грешките",които съм допускала като малка.И всяка до една ми е дала опит и незабравимо изживяване.Говоря за неща,които сега никога не бих направила,защото преценявм и мисля за последствията.Не ме разбирай погрешно,не ти казвам да бъдеш безрасъдна,просто си изживей младостта и се забавявай,защото имаш цял живот да бъдеш отговорна,сериозна и улегнала.Ако гледаш на секса като част от любовта сега,на 18,ще бъдеш много наранена.И колкото по голяма ставаш,очакванията ти от тази първа връка все повече ще разстът и става все по-голям шанса да бъдеш наранена.Прото не мисля,че трябва да възвеличаваш 1вия си път толкова.Това е важна стъпка,но прекрачиш ли я  се превръща в неизменна част от ежедевието ти.Направи го,когато се почувстваш готова,но не му мисли толкова,не го планирай толкова.Не живей в рамки,не бъди толкова строга към себе си,а си изживей всички прекрасни моменти Simple Smile Бъди дете,докато все още можеш,защото после много ще съжаляваш,повярвай ми!

# 29
  • Мнения: 5 892
Много е странно госпожице, че пощата, която сте дала тук е мъжки профил във фейсбук. На женен мъж...  Mr. Green Laughing Joy

Кои са тия жени се питам аз дето се омъжват за подобни самсуляци. ooooh!
Тя жената сигурно хабер си няма как се забавлява любимия й... hahaha

Общи условия

Активация на акаунт