За манджите от 10-я месец.

  • 1 166
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 427
При нас групите са три-първа от 4м. до 6м,после от 6 до 1 год., и от годинка нагоре.Ние сме на 2 група, но си ги яде Йоана Simple SmileНе са пасирани много.Значи има телешко,пилешко в различни комбинации-гювеч,задушено,яхния,фрикасе.Ядем и боб Laughing.Ако Вики не ги иска и аз съм на мнение да й даваш супичките.Или след време да й дадеш пак.Може да й е дошла музата да ги хапва Heart Eyes

# 16
  • София
  • Мнения: 293
Извинявай 4baby, че ти използвам темата ... Искам да попитам за тая възраст (10 мес) дали може да се дава леща? Имам предвид фина леща, тази белената. Оранжева е на цвят  Laughing

# 17
  • Мнения: 5 299
Извинявай 4baby, че ти използвам темата ... Искам да попитам за тая възраст (10 мес) дали може да се дава леща? Имам предвид фина леща, тази белената. Оранжева е на цвят  Laughing

М/у другото, и аз точно това се чудех. В от4етната четох, че някои ве4е са давали леща. Мисля, че може  newsm78 Аз не съм давла още, но мисля да и сготвя тези дни.

# 18
  • Мнения: 2 732
Ами точно в четворката вчера беше супа леща но не е без люспи  Simple Smile

# 19
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Ако взимате от детската кухня ще има и леща, ще има и мусака, ще има и кюфтета в бял сос. Защо пък да не ядат децата леща, много е полезна и не издува коремчетата както боба например.

# 20
  • Мнения: 1 427
Извинявай 4baby, че ти използвам темата ... Искам да попитам за тая възраст (10 мес) дали може да се дава леща? Имам предвид фина леща, тази белената. Оранжева е на цвят  Laughing

Аз вече съм давала веднъж Simple SmileХареса си я детето и нямаше странични явления Wink

# 21
  • Мнения: 2 672
има телешко,пилешко в различни комбинации-гювеч,,яхния,фрикасе.

да , и при нас
също с картофи , с ориз , с праз , с грах , със зелен фасул , със зеле , с домати - всякакви комбинации...Яденето е със средна консистенция - полу течно ,полу гъсто.

Последна редакция: чт, 16 фев 2006, 18:32 от мойри

# 22
  • Мнения: 46 518
За лещата. Аз мисля, че варива е добре да се дават след годинка, но всеки си знае ...

# 23
  • Мнения: 1 427
За лещата. Аз мисля, че варива е добре да се дават след годинка, но всеки си знае ...
Да си призная ,аз също не ги давам често де.Досега два пъти-леща и боб.Ама то не ни остава много до годинката.

Общи условия

Активация на акаунт