ТЪРСЯ филм, сериал.............Тема 6

  • 83 527
  • 767
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 459
Търся един филм, който гледах преди много години. В джунгла някакъв див мъж (нещо като Тарзан) притежаваше нож, обсипан със скъпоценни камъни. Някакви хора се опитваха да разберат от къде има този нож, заловиха го и го затвориха. Мисля, че дъщерята на лошият се влюби в този дивак. Ножът е взет от нещо като храм, който бе пълен със скъпоценности, злато, огърлици и змии. Змиите бяха абсолютно навсякъде, из златата.

# 556
  • София
  • Мнения: 9 979
Не мога да открия мачовете от 8-нафиналите с качество под 720p - идеи?!

# 557
  • Мнения: 7 255
Здравейте! Извинявам се, ако вече е коментирано, но не успях да да изчета цялата тема. Търся "Столичани в повече" - сезон 6 и сезон 7. Разбрах, че ги има в VOYO, но за съжаление, в Нова Зеландия не е достъпен. Благодаря предварително! Simple Smile

http://petarbg87.co.nr/ 

# 558
  • New Zealand
  • Мнения: 871
Благодаря!:)

# 559
  • Мнения: 7 255
Търся The Wolf of Wall Street, ако е възможно магнет линк, със субтитри на български.

# 560
  • Мнения: 2
Ох много ще съм благодарна ако някой знае къде мога да намеря втори сезон на Борджийте (версията на Канал+, не се и надявам на български субтитри но с английско аудио ще е перфектно). Даваха го скоро по бнт но аз го изпуснах и много се дразня сега Sad. Ако някой може да ме насочи...

# 561
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Ох много ще съм благодарна ако някой знае къде мога да намеря втори сезон на Борджийте (версията на Канал+, не се и надявам на български субтитри но с английско аудио ще е перфектно). Даваха го скоро по бнт но аз го изпуснах и много се дразня сега Sad. Ако някой може да ме насочи...

Пробвай да го свалиш оттук: http://thepiratebay.se/torrent/8571035/Borgia_Season_2_Episodes_01-06_ENGLISH_Audio

http://thepiratebay.se/torrent/8572762/Borgia_Season_2_Episodes_ … -12_ENGLISH_Audio

# 562
  • Мнения: 2
Ох много ще съм благодарна ако някой знае къде мога да намеря втори сезон на Борджийте (версията на Канал+, не се и надявам на български субтитри но с английско аудио ще е перфектно). Даваха го скоро по бнт но аз го изпуснах и много се дразня сега Sad. Ако някой може да ме насочи...

Пробвай да го свалиш оттук: http://thepiratebay.se/torrent/8571035/Borgia_Season_2_Episodes_01-06_ENGLISH_Audio

http://thepiratebay.se/torrent/8572762/Borgia_Season_2_Episodes_ … -12_ENGLISH_Audio
Боже голямо благодаря, незнам как не се сетих за piratebay.   bouquet  Heart Eyes

# 563
  • Мнения: 2
Здравейте, търся един филм от много време. Гледах го по телевизията един следобед преди десетина години сигурно. Може и да са повече))). Беше за някакво момче, което се влюби в учителката си. Някакъв много евтин филм, но просто не мога да се сетя заглавието. Някакви идеи?

# 564
  • Мнения: 2 545
Опитай се да си спомниш някой актьор, сцена или по-особена случка от филма.

Сещам се за "Особен урок", но там "обектът" на чувствата на момчето не беше учителка, а просто по-възрастна от него жена Grinning.

# 565
  • Мнения: 2
Не, не "Особен урок". Не знам, може да е била и по-възрастна жена, а не точно учителка))). Във филма имаше една сцена, където момчето копаеше дупка, за да я шпионира.

# 566
  • Мнения: 1
Здравейте,от много време насам търся един филм,даваха го преди много години по диема +,доколкото си спомняма се казваше "На улицата"(не знам от коя година е).Не си спомням имената на актьорите,но мога да кажа нещо за сюжета.Филма започваше с убийство,някакъв богаташ си поръчваше забавление за една вечер,момичето което отиде при него ,мисля че се казваше Марси,идваше с шефа си и той уби клиента и,след това я заплаши да си трае иначе и нея ще убие,след това сестрата на Марси,пристигна в града и започна да я търси по адрес от който Марси и беше изпратила картичка,но не можа да я намери и понеже нямаше никакви пари започна да краде и да спи по улиците.Полицаят който разследваше убийството,я хвана,че краде и я арестува,след това мисля,че започна да се грижи за нея,но не съм много сигурна,ако някой се сеща за филма и може да ми помогне да го намеря,ще съм му много благодарна

# 567
  • София
  • Мнения: 10 825
Търся си сериалче, с което да убивам малкото си свободно време.  Wink
С интерес следя Supernatural, Game of thrones и Walking dead. Гледам и Дневниците на вампира, Originals, the100, Pretty little liars, Under the dome, Falling skies, Grimm..... ужас! не си давах сметка че са толкова много  Crazy

Sleepy hollow струва ли си гледането? Или пък нещо друго да ми препоръчате?

# 568
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Гледа ми се хубава биография на Пушкин. Нямам особени претенции дали да е цялостна или за определен период от живота му. Гледала съм "Последният дуел" и не ми хареса, нещо по-незахаросано дали има Thinking? Ще съм благодарна, ако ударите рамо в търсенето, имъдъбъ-то не помогна особено   bouquet

# 569
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 508
Няма, Джой.
Руснаците почти не са правили игрални филми за Пушкин.
А не руснаците пък хич.

Помня, че има един за смъртта му, който е хубав, интересно направен. В него самият Пушкин почти не се появява - един-два пъти в гръб май, без никакви реплики. Гледала съм го преди години... Сега го потърсих. Казва се "Последняя дорога" от 1986.
Друг не помня, затова тръгнах да видя, какво казва Уикипедия... и тя не казва много.

Има един от 1981 година - "И с вами снова я" му е оригиналното заглавие. Вероятно е що-годе по-подробен... на плаката е показан доста младичък Пушкин, по това съдя. Не помня да съм го гледала.
Тези двата ги има в рутракер, но на теб не ти вършат работа само на руски. Ако открия поне субтитри някакви, ще ги сваля и ще ти свирна.

Според руската кино-енциклопедия би трябвало да има един ТВ от 2002, пак с Безруков - но не пише никакви подробности никъде за него. Възможно е да е бил ТВ-версия, на базата на която по-късно е направен този, който ти си гледала... Възможно е да е бил такъв провал, че никой да не иска да си спомня за него вече...
И според IMDb има още един от 2004, който дори е награден на някакъв фестивал в Ню Йорк...

Но тези не ги намирам никъде, включително и в рутракер.

Не е голяма помощ, ама като няма, какво да правя.  Peace

Последна редакция: сб, 12 юли 2014, 18:45 от мячик

Общи условия

Активация на акаунт