Успешно "олежани" бебета - тема фатална

  • 39 290
  • 618
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 38
Здравейте мами,сигурно не ме помните тъй като не бях много активна в постовете,ако се сетят за мен elfi80 и viki_76   покрай историята ми с търсенето на Гинипрал но както и да е исках да разбера как сте,на колко са бебочетата,кърмите ли и такива нещица!Целувкииии

# 601
  • Мнения: 747
Добре дошла Петинка   bouquet Добре сме, благодарим! За дечицата - кой слуша повече, кой не   Mr. Green , важно е разбирателство да има. Все още се кърмим, да. В момента сме в процес на зъбоникнене на кътници и кучешки зъби и дечко е кривчо, да ми е жив и здрав.
Ако нещо по-конкретно те интересува, питай! Разкажи нещо за себе си и бебчето

# 602
  • Мнения: 576
Привет и от мен! Живи и здрави сме Пети, децата лудеят и с тях растат и белите им Simple Smile

# 603
  • Мнения: 1 179
Хайде да се разпиша и аз. Хич не следя вече какво се случва тук, ама да отговоря, че не се кърмим, дивеем и се тръшкаме.  Crazy

# 604
  • Мнения: 1 179
Понеже е станало дума за говоренето, Стилиян си плямпа на бебешки и нищо не му се разбира. Единствено ам-ам, мама и да (вода). Туй то, останалото въпрос на въображение. Не съм се притеснила, рано или късно ще проговори. Явно в момента трупа лексика. Вчера се опита да произнесе името на кучето, каза Йа-йа, демек Рая.

# 605
  • Варна
  • Мнения: 965
Привет! Петинка, радвам се да те "видя". Разкажи за вас. Бях прочела преди време, че бебето се е родило доносено.
Ние сме добре. Е, децата изкараха някакъв вирус. Ники сега е на ситни пъпки. Особено червено е на кръста - на "колана"  на памперса. Надявам се, че е от топлото, а не алергия.
За кърменето - кърмим се. Тези дни му изби последния кучешки зъб и се надявам вече да не търси да сучи нон-стоп.
С яденето е все така - не иска храната от детската кухня. Пюрета на Хип и Бебевита яде, но само като види буркана от кухнята го избутва и не иска даже да опита.
За тръшкането - и Ники е в такава фаза. Гледам да не се давам, че ако усети, че така ще получава каквото иска.. жална ми майка.

# 606
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
И аз рядко чета, но кърмя и помагам в отчетните теми по кърмачески въпроси.

# 607
  • Мнения: 144
Здравейте на всички успяли мами! Искрено ви се възхищавам и се надявам, че този път, когато му дойде времето и нито ден по-рано и аз ще успея да се запиша във вашата тема като "успяла мама" Hug Поздрави на всички и се надявам, че декември ще ми се налага да чета постовете ви за новородени бебчета на термин  Hug

# 608
  • Мнения: 747
Марго, естествено, че ще успееш с един доносен и пухкав завършек в ръце на всичките ти терзания и тревоги  Hug Стиснати палчета всичко при вас да е абсолютно наред до терминче  Praynig Горе главата, пий си лекарствата, пази леглото и както се казва - спокойствие и силна храна.

# 609
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Привет на всички  Heart Eyes
Да растът децата и да хубавеят,да са ни живи и здрави и да си ги гушкаме и да им се радваме Hug
Маргарита,тук всички успяват,темата е късметлийска,пожелавам ти лека бременност,много позитивни мисли,почивка,усмивки и те чакаме с добри новини  Hug

# 610
  • Мнения: 1 298
И от мен успех на Маргарита.
 Криси вече е на 8 месеца, кърмим се, за жалост бяхме в болница със стомашен вирус и преживях един малък ужас, но всичко мина. От вчера имаме и първи зъб  Grinning

# 611
  • Мнения: 747
Честито зъбче  tooth да е беличко и здравичко, както всички останали очакващи се зъбчета. С хъс да се забива надълбоко в пържолите  Wink и всички вкусотийки, които ще опитва.
Радвам се, че всичко е вече зад гърба ви. Дано на никой не му се налага да бъде на подобно място и Бог да закриля дечицата ни да са здравички   bouquet

# 612
  • Мнения: 1 298
Честито зъбче  tooth да е беличко и здравичко, както всички останали очакващи се зъбчета. С хъс да се забива надълбоко в пържолите  Wink и всички вкусотийки, които ще опитва.
Радвам се, че всичко е вече зад гърба ви. Дано на никой не му се налага да бъде на подобно място и Бог да закриля дечицата ни да са здравички   bouquet
благодаря   bouquet

# 613
  • Мнения: 154
Привет от мен Wink и аз да се запиша.

# 614
  • Мнения: 1 298
Тя темата, нещо замря Simple Smile
Аз като съм започнала да пиша поне да си кажа  Laughing Laughing, вчера беше първият рожден ден на Криси, много хубаво си изкарахме Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт