Поръчка от Виктория Сикрет?

  • 17 359
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 257
  Ето извадено от сайта на Викториа'с тук

  International Standard Delivery
 
 Order usually arrives within 14-21 business days (for in-stock items only) after the shipping date.
 
MERCHANDISE SUBTOTAL      VIA SURFACE
$    0.00  - 75.00                   $   19.95
    75.01  -  125.00                       25.95
  125.01  -   175.00                      30.95
  175.01  -   250.00                      38.95
  250.01  -   350.00                      48.95
  350.01  -   500.00                      55.95
  500.01  -   650.00                      65.95
  650.01  -   800.00                      80.95
  800.01  - 1000.00                      90.95
 Over $1000.00                           101.95
 
International Express Delivery
 
 Add $20 to Standard Delivery Charges
 Delivery within 3-10 business days for in-stock items only
 
Customs and Import Duties
 
 Your order may be subject to VAT, import duties and/or taxes, which are levied once your package reaches your country.
 Victoria's Secret ships your package DDU, "duties and taxes unpaid", and does not collect the VAT, duties and/or taxes and cannot predict what your particular charges may be. If you do incur these additional charges, they must be rendered in order for your package to clear customs. 
 For more information regarding your country's custom policies, please contact your local customs office.
 

Трябва да влезете на сайта, да си поръчате и да изпозлвате кредитна карта. Чекове не съм пращала, защото става по бавно, а и от БГ с чекове няма как да стане. Шипват ги бързо и идват до седмица нещата, но това тук. Трябва да гледате да са ин сток, защото ако не са, ще ги получите по-късно. Не вярвам да се загубят, защото ползват UPS.

# 16
  • Мнения: 5 500
G&J, благодаря ти, ама отчасти ми куца английския и сега да не будя мъжа ми да ми чете, да те питам: до 75$-доставката е 19.95$ и пр.?! Тя се плаща при получаване на митницата или на куриерската агенция? Какво е ин сток? И къде слагат UPS в самата пратка ли? Направо ме срази, ако е така  Crazy Правилно ли съм разбрала? А има ли още нещо важно, което не съм видяла?

# 17
  • Мнения: 1 045
Афродитке мила .... Първите две неща добре .. ама от там нататък  Embarassed Stop за кога ще ги поръчваш ? За догодина  Grinning Wink

# 18
  • Мнения: 4 156
При стоки до 45 евро не се плащат мита и ДДС. Това е когато се поръчва директно от компания. Ако някой познат ви прати нещо не се плаща мито и ДДС за стоки до 100 евро.
Много, много рядко някой би приел дебитна карта Маестро за пазаруване по Интернет. Виза имат няколко разновидности. Някой сайтове не приемат плащане с Visa Electron - по-евтиния вариант на Виза, който се предлага в България. Ако поръчката е до 2 кг и е до 45 евро може да се получи директно в местната поща. Иначе се ходи до Митницата.
На мен нещата по пощата ми пристигат. Най-добре е да се застраховат, за да се въстановят парите ако нещо се случи при транспорта.
Поръчвала съм само от еbay.

# 19
  • Мнения: 2 257
G&J, благодаря ти, ама отчасти ми куца английския и сега да не будя мъжа ми да ми чете, да те питам: до 75$-доставката е 19.95$ и пр.?! Тя се плаща при получаване на митницата или на куриерската агенция? Какво е ин сток? И къде слагат UPS в самата пратка ли? Направо ме срази, ако е така  Crazy Правилно ли съм разбрала? А има ли още нещо важно, което не съм видяла?

Да, ако нещата, които си поръчала са на стойност до 75 долара, плащаш  19.95 за доставката. Плаща се онлайн, с кредитната карта, заедно с покупките, а не след това на митницата или куриерската агенция. Ин сток означава, че ги имат в наличност нещата в момента. Понякога ако не са ин сток, може да чакаш по седмици и месец, докато ги заредят в склада, образно казано. "И къде слагат UPS в самата пратка ли?" - този съпрос не го разбрах?

# 20
  • Мнения: 5 500
Афродитке мила .... Първите две неща добре .. ама от там нататък  Embarassed Stop за кога ще ги поръчваш ? За догодина  Grinning Wink
Mr. Green Бе ко им има на другите, виж на тъкмо място за корема свободно колкот си искаш  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 5 500
G&J, нали пишеш, че използват система за защита ЮПиЕс? Е, нали това юпиесче трабва да е поставено някъде? Бе и на мен не ми стана ясно  newsm78

# 22
  • Мнения: 5 500
...Поръчвала съм само от еbay.
Е, сега ако ми кажеш и това какво е Embarassed
И как става застраховането?

# 23
  • Мнения: 2 257
G&J, нали пишеш, че използват система за защита ЮПиЕс? Е, нали това юпиесче трабва да е поставено някъде? Бе и на мен не ми стана ясно  newsm78

UPS не е система за защита, а куриерска фирма. www.ups.com чрез тях се доставят неща по-бързо, отколкото с обикновени пощи. Имат клон в БГ.

# 24
  • Мнения: 5 500
G&J, нали пишеш, че използват система за защита ЮПиЕс? Е, нали това юпиесче трабва да е поставено някъде? Бе и на мен не ми стана ясно  newsm78

UPS не е система за защита, а куриерска фирма. www.ups.com чрез тях се доставят неща по-бързо, отколкото с обикновени пощи. Имат клон в БГ.
Ох, простете, ама човек се учи докато е жив  Mr. Green
Някой по-нагоре беше казал, че ВС използват ФредЕкс и за това първото, което ми дойде на ум беше за таз система за защита ooooh!

# 25
  • Мнения: 4 156
Е, сега ако ми кажеш и това какво е Embarassed
И как става застраховането?


http://www.ebay.com/
имат и за Великобритания. http://www.ebay.co.uk
Различни хора и фирми продават най-различни неща. Някой доставят и до България. Някои приемат плащане с чек, moneybookers, western union.
Застраховането е обикновенно като опция когато се оформя плащането. Не е скъпо и е по-добре с него. Застраховаш пратката и ако стане нещо ти възстановяват парите.

# 26
  • Мнения: 5 500
Благодаря ти  Heart Eyes всъщност на всички благодаря!

# 27
  • Мнения: 2 257
Някой по-нагоре беше казал, че ВС използват ФредЕкс и за това първото, което ми дойде на ум беше за таз система за защита ooooh![/b][/color]
Може и ФедЕкс да използват, не помня, но и FedEx и UPS работят на абослютно еднакъв принцип. Успех!

# 28
  • Мнения: 2 529
Лятото поръчах с кредитната карта на мъжа ми и ни чарджнаха и за поръчка и за доставка с обикновена пратка, което беше нашата голяма грешка, защото пратката се изгуби по трасето и край. Сумата беше тази до 75 $ и т.н....В крайна сметка аз реших повече да не поръчвам така  Twisted Evil Съветът ми е само с UPS или Fedex, което пък излиза скъпо и се губи смисъла  Rolling Eyes   

# 29
  • Мнения: 5 500
Лятото поръчах с кредитната карта на мъжа ми и ни чарджнаха и за поръчка и за доставка с обикновена пратка, което беше нашата голяма грешка, защото пратката се изгуби по трасето и край.
Моля за невежите Tiredкакво значи чарджнаха? А беше ли застрахована пратката?

Общи условия

Активация на акаунт