Домакини-25/Да посрещнем Коледа и 2014 с надежда за сбъднати мечти

  • 31 520
  • 724
  •   1
Отговори
# 705
  • при късмета
  • Мнения: 24 013
И аз съм пушач и пуша в кухнята. Мъжа ми ги отказа. Така де, като се роди бебе трябва някой да откаже цигарите. Само, че у нас ги отказа мъжо  hahaha

# 706
  • София
  • Мнения: 11 713
Марче, не на терасата, а в банята:-) Обаче банята ми е много готина.Да знаеш.Чистак бърсак нова:-) Моя пуши там.Има си и прозорец и затова му давам иначе на терасата не му мърдаше.У нас не позволявам да се пуши:-) Компромиси не правя:
МаКо, и аз затова ще ги мина една вода.Заради прахта, която са насъбрали от лятото:-)
От лятото не са изпрани  #Crazy и в банята ще ме пратиш да си пушкам... #Crazy Направо изгуби една професионалистка  чистачка.. Simple Smile Минавам на другите оферти на ма-ко и бабка. Сега ще видя кой колко дава и ще приемам.  А рЪна,  да хапне нещо ще има ли, че то гладна не си е работа, а..
Мъжа ми ги отказа. Така де, като се роди бебе трябва някой да откаже цигарите. Само, че у нас ги отказа мъжо  hahaha
Joy Joy

# 707
  • Мнения: 117
Ах значи Марчева да почваме да наддаваме, кой с какво ще те гости
 newsm78, аз като първо предложение ще пусна - пържен сладолед - навита ли си  Mr. Green
Я утре май ще си имаме нова тема.

# 708
  • София
  • Мнения: 11 713
Ах значи Марчева да почваме да наддаваме, кой с какво ще те гости
 newsm78, аз като първо предложение ще пусна - пържен сладолед - навита ли си  Mr. Green
Я утре май ще си имаме нова тема.
Пържен сладолед  newsm78 ...е, аз вече съм при тебе. Изобщо чакай гости!!  Heart Eyes Не зная дали нещо ще свърша, но виж сладоледа ще го хапна. Благодаря, ще се възползвам от поканата.
Изгледах един филм много добър. Много! Вероятно ще вземе Оскар.
Лека!

# 709
  • Мнения: 117
Знаех си че с това предложение ще избия рибата. Но да знаеш че го правя със кокосови стърготини, не знам дали ги обичаш  Hug
Абе остави работата, важното е да хапнем и да изпушим по едно кафенце  Heart Eyes

# 710
  • Мнения: 919
Писали, писали...
Докато ви изчета, стана време за лягане. Лека!

# 711
  • Мнения: 644
 Grinning ма ко не си сама  Joy
Вчера ми беше такъв ден.Навиках ги ,а те ми се смеят на среща.
Ами минах със стирката ,качих се на 2. Те бяха  на двора слизам и намирам кал от  на Емо ботушите.Ще викам не ами и във въздуха ги дигнах.
А с тоя пържен сладолед не ме радвате Simple Smile ям го само в нормално състояние.
Марчето само с красива тортичка ще е съгласна усещам аз  Joy
И аз съм пушач.Но си пуша на вратата на кухнята.А като е топличко на двора.
Хайде лека нощ !то вие спите 10 сън вече.Ама аз спах на обяд и сега пак кукувам.

# 712
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Добро утро. Отивам да си доспивам.. Mr. Green


# 713
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Марче, не на терасата, а в банята:-) Обаче банята ми е много готина.Да знаеш.Чистак бърсак нова:-) Моя пуши там.Има си и прозорец и затова му давам иначе на терасата не му мърдаше.У нас не позволявам да се пуши:-) Компромиси не правя:
МаКо, и аз затова ще ги мина една вода.Заради прахта, която са насъбрали от лятото:-)
От лятото не са изпрани  #Crazy и в банята ще ме пратиш да си пушкам... #Crazy Направо изгуби една професионалистка  чистачка.. Simple Smile Минавам на другите оферти на ма-ко и бабка. Сега ще видя кой колко дава и ще приемам.  А рЪна,  да хапне нещо ще има ли, че то гладна не си е работа, а..
Мъжа ми ги отказа. Така де, като се роди бебе трябва някой да откаже цигарите. Само, че у нас ги отказа мъжо  hahaha
Joy Joy

Добро утро.Как сте.Марче, споко бе не толкова много:-) От края на август до сега.Ако се пушеше вкъщи сигурно щях да ги пера всяка седмица.Simple Smile Това да се пуши вкъщи за мен лично е супер гадно.Гнусния дим попива навсякъде.Имам познати, които дори си пафкат във спалнята.Днес съм на фризьор.Трябва да ме филират, но още не мога да се доверя на синковеца за таз цел.После ще има боядисване.Simple Smile Въпроса е тоя път с коя боя да се вапцам.Май ще премина на Вела.Дано имат промоция:-)

# 714
  • София
  • Мнения: 2 265
Добро утро, момичета!

Мари, благодаря за кафенцето!

Днес сложих часовника да стана поне в 9:00, натиснах бутончето и ей сега станах...
Как ще ставам в 6:00 от понеделник... за 2 седмици свикнах да ставам към 11:00. Петьо вчера легна в 12:00 да спи, ама заспа чак към 1:30...

Едно ме радва. Днес съм с 2 кила по-малко... от 1.01... Е пак все още не съм стигнала килцата от преди Коледа. Как сложих тези 5 кила за 2 седмици newsm78. Това, че по Коледа стават чудеса не е бил вица...


Мъжа ми ги отказа. Така де, като се роди бебе трябва някой да откаже цигарите. Само, че у нас ги отказа мъжо  hahaha
Joy Joy

 
Марче, аз те каня на кафенцето, няма да те използвам... Laughing, може и някъде в центъра за да не ме засрамиш от разхвърляната къща Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 715
  • Мнения: 919
Добро утро! Снощи Емка се разкашля в 12.30 и се събуди. Порева, после гледахме Гъми, нейният любимец, до 3. Та се успахме тая сутрин. Сега подхващам къщата, че явно Марчето няма да дойде у нас, защото се пуши на терасата. Мисля да направя меденките на Валето, ако ме оставят разбира се.
Ма Ко,  Hug, благодаря!

# 716
  • UK
  • Мнения: 5 999
добро утро Hug

абе вие що не спите, бре Crazy

# 717
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
И у дома вече не се пуши. Синът не пуши, аз също... Докато беше жив мъжът ми водех вечната война с цигарите. Не ме послуша.

Накрая/каква ирония/, когато нямаше сили аз му ги палех...

Но сега вече никакво пушене. Naughty

В режима на хранене за детето ми противопоказни са и цигари и тютюнев дим дори на пасивен пушач.

Толкоз с пушенето. Марчето определено няма да ме предпочете каквото и да и предлагам за почерпка.. hahaha Joy

Така че захващам си се аз.  Днес чакам племенника да ми дойде на гости.

Хубав ден ви желая. Hug

# 718
  • при късмета
  • Мнения: 24 013
Добро утро,
и аз като Луси станах в 10.30, даже телефона ме събуди. Снощи ми изчезна форума.
Мерси за кафето Мари
Мислехме да се разходим някъде, а пак има мъгла.
Май ще седим вкъщи до понеделник, да е здрав малкия за рождения си ден. Вече едно от децата отпадна, че е болно. Дано не му оредеят много гостите.
Хубав ден, момичета

# 719
  • София
  • Мнения: 9 862
 И у нас не се пуши, нито пък някой от гостите ни проявява желание да го прави. Сори, Марче, Hug! Тераската ни е пригодена за тази цел с пепелник и столче. Laughing Просто аз съм на едно крайно мнение за пушенето и цигарите, но не обичам да го споделям, защото настава война после. Израсла съм в семейство, в което се пушеше, само майка ми пуши, де, но като за десетима. И сега като ходим при тях и се приберем се пере всичко от багажа, независимо че се пуши само в кухнята. То цялата къща мирише, навсякъде, навсякъде. Ужасно ми е гадно, там не го усещам толкова, но като се приберем и отворя чантата с багажа....чудо! Rolling Eyes
  
Хортензия, успех с меденките, няма да съжаляваш. Май още някой ги беше правил така по тази рецепта с кафява захар, но вече не помня кой и дали сподели резултата. newsm78

Аз имам за обяд един боб със свински гърди, за вечеря ще видим.
Снощи гледах тези Челюсти и не спах цяла нощ ви казвам. Едно гушкане паднА Crazy. Бъзла съм голяма.


Една прекрасна песен от мен:
http://www.youtube.com/watch?v=JoZ6P6ihzCU&feature=share
Ето и историята на песента:
Скрит текст:
Уникално изпълнение на една истински влюбена жена! Невероятна!!!
Лара Фабиан – белгийска певица и авторка на песни, загубва мъжът на сърцето си Грег, за когото е искала да се омъжи.
Погребва го, но не може да отмени този голям концерт. Успява да излезе на сцената, пее някак си, но на тази песен - "Обичам те" се облива в сълзи, изпада в шок и не може да продължи.
И тогава цялата публика запява вместо нея „Ние те обичаме...”
В края на песента нейният продуцент Рик Алиссон, който акомпанира на пианото й казва: „Виждаш ли? А ти казваше, че няма за какво да живееш. Живей за тях, за хората!”

Грегори Леморшаля почива на 23 години в болница в Париж. През целия си живот той се бори с кистозна фиброза - генетично заболяване на дихателните органи.
Неговият живот е историята на "Малкият принц", който се бори за мечтите си, без значение какво ...
Колко крехък е човешкият живот. Здравите хора виждат проблеми във всяка дреболия, а болният се бори просто за всяка глътка живот. Грегъри показва на всички, които го познават как да се обича живота и как да продължаваш напред. Затова в едно от интервютата си той казва: не пишете края на историята ...
„Грег е същество, което носи вътрешна светлина. Това, което не казва с думи, казва с очи.”, казва Лара за него.

Общи условия

Активация на акаунт