Домакини-25/Да посрещнем Коледа и 2014 с надежда за сбъднати мечти

  • 31 504
  • 724
  •   1
Отговори
# 720
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Вале, аз правих , но стандартните си.По повод миризмата ти си го описала цветно.Аз също съм на крайно мнение.бившите непушач`и сме най-големите гадини.
Коконе, какво правят бебетата?Как я карате?

# 721
  • Мнения: 5 987
Е не може да се вреди да публикува човек Simple Smile
Замесих тесто за пица, мъжа ми е на 90 дневна за ужас на родителите ми те са свикнали да се яде всичко всеки ден и никой не може да ги убеди ,че днес като е сготвено това няма да се яде.
добро утро Hug

абе вие що не спите, бре Crazy


Crazy а спете вие сега ви се е паднало Hug Я сподели слушка ли беба?

Днес сложих часовника да стана поне в 9:00, натиснах бутончето и ей сега станах...
Как ще ставам в 6:00 от понеделник... за 2 седмици свикнах да ставам към 11:00.
Ами аз какво да кажа за първи път от 3 ,5 г детето ме оставя да спя до 8-9 ч.( не че не четох до 3 ч.) , а в понеделник в 5:30 трябва да съм излязла....
Валенцето аз много ги обичам "Челюсти"ама този път ги пропуснах.Майка ми преди 20-на години реши че не чета достатъчно и вместо книжка с приказки ми връчи познай коя книга,та си ги обичам.Тук ми е скучно и чета разни стари книги , вчера "Чичо Томовата колиба" приключих рано сутринта.

# 722
  • Мнения: 117
Добро утро момичета,
и аз станах в 10,15 и то щото сина реши че ми е време да ставам. Иначе като нищо щях да отлепя до обяд.
Мари мерси за кафенцето, добре ми дойде.
Валенце, въпреки че аз съм страстен пушач напълно се съгласявам с твоето мнение. Наистина е ужасно дрехите ти да миришат на цигари (да не казвам по лошо нещо). Миналата година бях спряла цигарите за 1 месец и няма да ти казвам че всичко ми вонеше направо. Прах всичко, голямо чистене беше, ама понеже ММ пушеше ме изкуши пак.
Ма Ко да ни направиш новата тема че покрай рождения ден на шефа да не ни забравиш  Mr. Green, снощи пак имаше профилактика на форума, ама поне бързо го пуснаха тоя път.
Коконке  Hug, как сте с принцесите. Щях да те питам защо я дохранваш с мляко. Така няма ли по бързо да откаже да суче. Браво на момичето ти за зъбчето, герой е тя   bouquet
Днес няма да готвя, имам леща за обяд и картофена яхния за вечеря и хляб си имам. Ще направя само едни кифлички (станах досадна с тях, кой какво прави, аз кифлички Марчева меся) че сина иска да ги пробва с локум  newsm78, дали ще станат хубави.
Отивам до магазина за цигари, а как не ми се излиза, при нас е такава мъгла. Ще трябва да ги откажа тия отрови та да не се налага да излизам всеки ден. Мога да си стоя със седмици в къщи без да си подавам носа на вън.

# 723
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Мога да си стоя със седмици в къщи без да си подавам носа на вън.
Все едно за мен говориш. Simple Smile

Добър ден от мен!
И ние с режима - като при Луската.  ooooh!
Валенце, страхотен поздрав, страхотен, благодаря, както и за историятя на песента!  Hug

С тия профилактики на форума, само се чудя след коя ще цъфне в цялата си "прелест"...  Mr. Green  ooooh!

# 724
  • при късмета
  • Мнения: 23 995
Заповядайте в новата тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=758011.0
миналата година по това време имаше тема с това заглавие и беше наистина много късметлийска, надявам се и тази да е така!

Общи условия

Активация на акаунт