Хасково - 19

  • 131 269
  • 759
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 931
Малкия ще е след ваксина и може да е крив, та не знам колко ще е удобно, иначе бих го довела.

И друго да споделя, днес водих малкия на УНГ - при док.М.Момчилова - останах ного доволна, изключително внимателна и обяснява всичко много ясно. Препоръчвам я , ако на някой му се налага.

# 61
  • Мнения: 6
Има ли в града аптека, в която мога да премеря Сияна? Ако да колко струва ?

# 62
  • Мнения: 931
За аптека не знам, нямаш ли кухненска везна , аз до скоро там си го теглих, моята е до 5кг. Simple Smile
Нямаш ли някоя позната продавачка в някой хранителен квартален магазин, пак става.Ама то зависи за какво искаш да го теглиш.

# 63
  • Мнения: 5 958
Има ли в града аптека, в която мога да премеря Сияна? Ако да колко струва ?
А при консулатициите ви с педиатър не я ли теглят  newsm78

# 64
  • Мнения: 6
Още не сме ходили.

# 65
  • Мнения: 0
Споделям след престой - Вип стаята е 30 лв на вечер+5 лв за придружител (ако има такъв) или 30лв+15 лв за придружителя,ако остава за спане и му се внесе легло Simple Smile

# 66
  • Мнения: 4
Polina2806, по-добре не извеждай детенцето по аптеки/магазини, че е много мъничко, а в момента върлуват всякакви гадни вируси Sad . Още го помня този период с притесненията дали наддава. Аз ходех често при личната да я тегли, но тя винаги ни пускаше да влизаме в една съседна стая, за да не прави контакт детенцето.

Има ли други кърмачки тук освен мен и Пепита? Simple Smile

# 67
  • Мнения: 639
... Има ли други кърмачки тук освен мен и Пепита? Simple Smile

Със сигурност има, сещам се поне за няколко.  Wink

# 68
  • Мнения: 931
Котараче вие още ли се кърмите  - БРАВО, аз истински се надявам да имам по- дълго време кърма.Засега се справям , даже и замразаявам.

Относно замразяването да попитам Аmorelove как е правилно да се случва.Аз правя следното, тъй като малкия вече пропуска нощно хранене в 24.00часа , изцеждам тази гърда от която трябва да яде/ Борко се храни на всяко хранене от една гърда, т.е. на едното лявата , на другото дясната и така/ не знам колко е правилно , но му стига , при предлагане на другата на едно хранене ми я отказва. Та като изцедя гърдата около 24 часа я прибирам в хладилника, към 3-4 сутринта Борко се събужда да папа но цоква много малко и заспива.Та доизцеждам и количеството което е между 180-200мл. го замразявам. Та така процедирам аз.

# 69
  • Мнения: 6
Някой продава ли кърма ?

# 70
  • Мнения: 931
Поли едва ли има някой който продава, но преди бях чувала че в по - големите градове има банки за кърма , поразрови се из нета за инфо.
Ти нямаш ли или ти е малко ?

# 71
  • Мнения: 6
Малко ми е Sad Гледах, че май само в София има такава банка. В нета видях, че някой продават, но все Варна, Етрополе....., за това си помислих, че може и някой в Хасково да продава.

# 72
  • Мнения: 5 958
А защо не опиташ да я увеличиш  Rolling Eyes  - почети, има доста информация как  Hug

# 73
  • Мнения: 931
Как реши че не ти стига, по какво съдиш.
И Раличка е права опитвай се да стимулираш кърмата .

# 74
  • Мнения: 6
Опитвам се да я увелича...между другото от няколко дена виждам увеличение...малко по-малко ще стане надявам се, няма да се отказвам за сега.

Общи условия

Активация на акаунт