Хасково - 19

  • 131 870
  • 759
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 647
В медицинския център до Чочко,д-р Дочева.Работи с направления.

# 676
  • Мнения: 806
В медицинския център до Чочко,д-р Дочева.Работи с направления.
Благодаря! А с предварително запазен час ли?

# 677
  • Мнения: 647
Аз винаги си записвам час.Мед.център Хирон.Телефоните ги има в нета.

# 678
  • Мнения: 193
Здравейте някой може ли да ми предложи от къде мога да си поръчам чамови мебели,търся фирма или човек който си разбира от работата.Искам да направя детска стая и съм решила всичко да е чам Simple Smile

# 679
  • Градът на света Богородица
  • Мнения: 204
Здравейте някой може ли да ми предложи от къде мога да си поръчам чамови мебели,търся фирма или човек който си разбира от работата.Искам да направя детска стая и съм решила всичко да е чам Simple Smile


Чамови мебели има в магазин "Елица" отзад на Веспрем в кв."Орфей".. Peace

# 680
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 794
Здравейте някой може ли да ми предложи от къде мога да си поръчам чамови мебели,търся фирма или човек който си разбира от работата.Искам да направя детска стая и съм решила всичко да е чам Simple Smile


Чамови мебели има в магазин "Елица" отзад на Веспрем в кв."Орфей".. Peace
този магазин вече не съществува

# 681
  • Мнения: 639
В кои лаборатории в Хасково правят микробиологични изследвания на назофарингеален секрет? Имате ли лични впечататления и дали можете да ми препоръчате някоя? Правих едно и също изследване в 2 тукашни лаборатории и резултатите са съвсем различни ...  Confused Тъй като не зная на коя от двете да се доверя, остава да правя и на трето място.  ooooh!

# 682
  • Мнения: 647
Имало нова лаборатория зад очната болница до втора поликлиника тан където беше кабинета на д- р Дачев.Онзи ден ми я похвалиха много от една аптека,че и аз като теб съм с различни резултати от изследванията.

# 683
  • Мнения: 297
Здравейте някой може ли да ми предложи от къде мога да си поръчам чамови мебели,търся фирма или човек който си разбира от работата.Искам да направя детска стая и съм решила всичко да е чам Simple Smile
Чамови мебели има в магазин "Елица" отзад на Веспрем в кв."Орфей".. Peace
този магазин вече не съществува -Добро утро, поглеждам от балкона, даже е отворен и Цвети е на работа.

# 684
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 794
Не говорите ли за този, който беше до пилешкия магазин.  Последно помня, че го направиха магазин ца дрехи.

# 685
  • Мнения: 67
Здравейте някой може ли да ми предложи от къде мога да си поръчам чамови мебели,търся фирма или човек който си разбира от работата.Искам да направя детска стая и съм решила всичко да е чам Simple Smile
Познавам дърводелец който може да ви направи всичко по поръчка,оставям ви телефон за всеки случай ако искате да се обадите и говорите с човека 0883331844 Димитров

# 686
  • Мнения: 67
Препоръча те ми гинеколог в Хасково работещ с деца (3г.).

# 687
  • Мнения: 647
Миналия път като бях в болницата видях,че при д-р Тенева бяха завели едно момиченце на около 5 години.След като не успя да извади това което виждаше докторката препрати родителите другаде.

# 688
  • Мнения: 193
Благодаря на всички,сега остава да решим дали да се доверим на фирма или дърводелец.
.

# 689

Общи условия

Активация на акаунт