Национални Туристически Обекти - 4-та тема

  • 86 294
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 404
Здравейте и честита нова година на всички! Повече пътувания, пълни с хубави емоции желая!

Избирам уикенд за Белоградчик-Видин и се чудя къде да отседнем. Става въпрос за м. Март. Моля за препоръка на хотел или къща за гости. Търся малко повече глезотене, защото ще го съчетая и с подарък за съпруга ми, който има рожден ден тогава. Намерих ето това: http://www.castlecottage.eu/index.html, което ми допада. Къщите в Белоградчик не ми харесаха на снимки и описание. Ако можете да препоръчате хотел, дори да е по скоро към Видин, ще съм благодарна.

Два пъти съм отсядала в Мадоната. Вкусна храна, приятна обстановка, любезни са хората. Не е някакъв лукс, но имам много мили спомени.
http://www.madonainn-bg.com/home.html

# 16
  • София
  • Мнения: 7 101
Хубава и пътешественическа нова година  Hug!
Ние започнахме силно с 3 нови печата- Банско, Добърско и вр.Вихрен....успяхме да се качим до хижата Party
Църквата в Добърско е невероятна, заслужаваше си 40-минутното чакане и заслужава да я включат в списъка на ЮНЕСКО  Peace

# 17
  • Мнения: 2 352
Ще трябва да се организираме да обиколим две-три от софийските забележителности, за да се сдобием с първата значка.

# 18
  • Мнения: 57
Благодаря, Анн-    Hug

# 19
  • Мнения: 76
Записвам се и аз да следя темата. От няколко години събирам печати, стигнала съм до сребърна значка, но не съм си взела и бронзова още. Виждам, че новите книжки включват нови обекти, аз си карам още със старата...

# 20
  • Мнения: 1 404
Нещо се говореше, че ще махат връх Ботев от туристическите обекти, понеже бил труден за изкачване... В новата книжка има Чипровски манастир, което е много добре, наистина си заслужава да се види, а около Чипровци има и една много красива екопътека Simple Smile

# 21
  • Мнения: 320
С пожелание за много хубави емоции и повече печати през 2014г.

# 22
  • Мнения: 528
Хубава и пътешественическа нова година  Hug!
Ние започнахме силно с 3 нови печата- Банско, Добърско и вр.Вихрен....успяхме да се качим до хижата Party
Църквата в Добърско е невероятна, заслужаваше си 40-минутното чакане и заслужава да я включат в списъка на ЮНЕСКО  Peace

Църквата наистина е невероятна!

# 23
  • Мнения: 1 404
В неделя си наваксах с няколко софийски печата, не знам защо тях винаги пренебрегвам, другият уикенд -останалите Simple Smile

# 24
  • Мнения: 911
Записвам се да Ви следя ... Simple Smile ...

# 25
  • Мнения: 8
Някой ходил ли е да си взима печат от НДК. Много ми е странно къде щени пуснат там да разглеждаме. Не, че няма какво, ама като не знам къде да ходя. Мислех в билетния център да питам та да ме ориентират. Някой взимал ли е печат от там. Моля кажете.

# 26
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Някой ходил ли е да си взима печат от НДК. Много ми е странно къде щени пуснат там да разглеждаме. Не, че няма какво, ама като не знам къде да ходя. Мислех в билетния център да питам та да ме ориентират. Някой взимал ли е печат от там. Моля кажете.

в билетния център е печата, никъде не се разхождаш, само си го слагаш в книжката  Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 7 101
Аз се дразня на някои печати, които са толкова размазани, че не може да се разбере откъде са Twisted Evil Толкова ли не могат един хубав печат да сложат... Само 10-тина са точни и ясни.

# 28
  • Мнения: 8
Някой ходил ли е да си взима печат от НДК. Много ми е странно къде щени пуснат там да разглеждаме. Не, че няма какво, ама като не знам къде да ходя. Мислех в билетния център да питам та да ме ориентират. Някой взимал ли е печат от там. Моля кажете.

в билетния център е печата, никъде не се разхождаш, само си го слагаш в книжката  Peace

Благодаря  Simple Smile

# 29
  • Юпитер- Сатурн
  • Мнения: 536
Нашата книжка седи в калъфа на фотоапарата. Не бях обърнала внимание, че НДК е в списъка.

Общи условия

Активация на акаунт