Магията на изтока - 27

  • 30 512
  • 729
  •   1
Отговори
# 45
  • BG
  • Мнения: 4 456
Помня я много добре тази група, още като ги чух с тази песен ми направиха впечатлени и затова и питах 2в1 кои са, не ги бях чувала,  защо предимно в Япония се изявяват?

# 46
  • DE
  • Мнения: 9 068
Гостче, всички добри изпълнения заслужават да печелят.

Една от основните причини да съм YG фен е, че в тази компания всички изпълнители могат да изпеят на живо всичките си песни. Някой дори звучат по-добре на живо  Peace

Да продължа с женски изпълнения, днес игнорирам мъжете, че нещо са ми докривяли и си пускам прекрасните слънчеви момичета, носещи настроение...

# 47
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 542
Първият им сингъл става много популярен на островите и затова започват да се налагат на тамошния пазар. Пазарът е печеливш, а към днешна дата, в последните две години, те са изключително популярни и много обичани в Япония.
U-Kiss и MYNAME са същите. Ако питат мен тези три корейски групи трябва да си стоят и правят музика само в Япония, а не в Корея. Не е и случайно, че не са толкова популярни в Корея, докато в Япония са луди по тях, а японските им албуми са много стойностни.
За Дайкоку Данджи аз разбрах от едно японско предаване преди години, в което гостуваха. И петимата говорят отличен японски. U-Kiss също, MYNAME и те.

# 48
  • BG
  • Мнения: 4 456
На MYNAME не съм слушала нищо, U-Кiss ми харесаха от това, което freedoms беше пускала в темата, важното е да са печеливши, но ми беше любопитно защо имено в Япония, а не в Корея, хубави момчета са и наистина добре пеят, явно японските и корейските фенки харесват съвсем различни неща.
Почвам сега еп. който си ми дала с ЕХО Peace

# 49
  • Toronto
  • Мнения: 683
Извинете за спама, само да ви покажа какво е при нас, че такова нещо не съм виждала, все едно сме пленени от Снежната кралица (Сосче, още нещо за гледане с Ненагледния Laughing)

Скрит текст:

# 50
  • София
  • Мнения: 562
Нощен гост, аз и на MYNAME съм пускала клипчета, но може да не са ти направили впечатление.Аз много ги харесвам Embarassed.Ето една, която скоро бях показала.



И още една, която много харесвам  Hug newsm44



Тупи, много е красиво, наистина все едно си в страната на Снежната кралица thumbsup

# 51
  • Мнения: 6 760
Тупи, много е красиво при вас, но предполагам, че не е толкова приятно за шофиране и пешеходни разходки. Освен, ако не си шампион по фигурно пързаляне Laughing.


The Boss/ Dae Guk Nam Ah/ DGNA ги цасякох още преди около 2 години. Ето две техни песни от тогава -  I'll Love You Until It Snows in the Middle of a Summer Day и Stumble Stumble.

# 52
  • BG
  • Мнения: 4 456
freedoms, не са лоши тези двете песни, които си пуснала, втората повече ми хареса. Може би не съм си ги пускала преди, аз когато бързам и нямам време само преглеждам новите постове на две на три и бягам , или пък понеже не съм ги слушала по принцип , затова да съм ги пропуснала. В U-Kiss май има двама близнаци, гледала съм ги в дрийм тийм-а, или в тази група ли да са били(ма тука не мернах еднакви физиономии)  Thinking
2в1, сега с удоволствие ще си пусна двете ти предложения на The boss, защото наистина ме впечатлиха с тяхното Why goodbye Peace
Тупи, при мен пък е мъгла като за световно Laughing

ПП дайте повече клипове от  KBS Music Bank Christmas Special 2013-12-20, че на мен нищо не ми излиза.

# 53
  • Toronto
  • Мнения: 683
Тупи, много е красиво при вас, но предполагам, че не е толкова приятно за шофиране и пешеходни разходки. Освен, ако не си шампион по фигурно пързаляне Laughing.

Скрит текст:
Пътищата ги солят стабилно с нещо, също и тротоарите, но все пак... се получават и такива ситуации Laughing

Само вижте заглавието! Joy Новата двойка вече си има име - Ji-hyuk. Не знам дали неволно или нарочно са допуснали грешката, ама се е получило! Mr. Green Heart Eyes
http://www.dramabeans.com/2013/12/choi-jin-hyuk-song-ji-hyuk-sho … emergency-couple/

# 54
  • DE
  • Мнения: 9 068
Ах Тупи, приказно е. Колко градуса под нула трябва да е, за да се получи такъв ефект  newsm78

Относно сборните имена на екранни двойки, това е честа практика на изток. Да съчетаят имената на популярни двойки и да се получи нещо като  Eunhyuk & Donghae = EunHae  Mr. Green

# 55
  • BG
  • Мнения: 4 456
Преслушах още няколко парчета на The Boss ами никак не са лоши, тази много ми хареса, като извадена от някоя кор. драма е.



EunHae е една много сладка двойка  Laughing

# 56
  • Мнения: 14 418
Нещоооо bowuu на сериалитееее bowuu -ще им дам почивка ooooh!


Следващата жертва-Saving General Yang-поне е по-нов,че Зимнатааааа сонаааа много вехтичка ми се сториии  bowuu
Mr. Green

Надявам сеее ,чи и  bowuu се умориии Laughing

# 57
# 58
  • BG
  • Мнения: 4 456
дането, линка сигурно е от allkpop, ще потърся там, мерси Peace
Пуснах да се тегли 1 еп. на Man from the stars, в трейлъра, който видях усетих, че ще има химия , та реших да го пробвам, въпреки че главния въобще не е мой човек, но пък Park Hae Jin ще ме радва.

Последна редакция: нд, 22 дек 2013, 19:15 от нощен гост

# 59
  • DE
  • Мнения: 9 068
Я, какво е това чудо с злонамерения код  Shocked сега и линкове ли няма да може да слагаме  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт