Как бързо времето отмина - петдесета ФЕВРУАРСКА тема вече е в архива! (51)

  • 61 365
  • 726
  •   1
Отговори
# 135
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Почти безобидн@ , каква прекрасна вест ни донесе! Да е много здрава и силна Диана, да расте с голям късмет и в много щастие! На теб бързо възстановяване и от утре да се гушкате здраво!
Развълнувах се много! Да бе, разциврих се и аз от радост! Ах, Ах! /тази нощ те сънувах Безобидна и в съня ми отиваше да раждаш!/

# 136
  • Мнения: 163
Еййй! Знаех си, Павлинке! Знаех си!
Снощи си мислех, че ти е на раждане. Grinning
Радвам се, че всичко е минало по мед и масло.
Да ти е жива и здрава третата щерка и всичко от най– по–най!
Още утре да си я гушкаш!

smile3525 newsm44

# 137
  • Мнения: 76
Каква чудесна вест!!!!!
ДА ВИ Е ЖИВО И ЗДРАВО МОМИЧЕНЦЕТО,ДА ВИ НОСИ САМО РАДОСТ.На теб бързо въстановяване и целувки на каките.
  bouquet

# 138
  • София
  • Мнения: 110
Ох, че се развълнувах и аз!  Heart Eyes

Ла вида, Почти безобидн@, благодаря ти за новината! Браво за усилията и честита ти дъщеричка! Да е жива и здрава (ех, че хубаво име сте измислили, фен съм на вашето семейство - каката ми е адашка, сега мъничето е адаш на моето мъниче  Heart Eyes ), да се приберете вкъщи час по-скоро, двенките в пращящо здраве и да се радвате на много, много любов!   bouquet

Чакаме малко по-подробен разказ като се съвземеш!  Hug

# 139
  • София
  • Мнения: 55
Павлинче, страхотна новина! Да ти е жива и здрава Диана, дано скоро я гушнеш! Бързо възстановяване на теб и целувки на голямата и малката каки Simple Smile  Heart Eyes  bouquet

# 140
  • Варна
  • Мнения: 692
Ла вида, честита Диана! Много се развълнувах, да ви е жива и здрава, да е много щастлива и да ви носи много радост!!!! На теб бързо възстановяване!

# 141
  • София
  • Мнения: 6 011
Ла Вида, честито! От цялото си сърце ви пожелавам здраве и щастие, на вас и сладките ви дъщерички! Да е честита и малката Диана, бързо да се приберете двенките вкъщи!   bouquet

Развълнувах се и аз...  Hug

# 142
  • Мнения: 40
Живи и здрави бъдете цялото голямо семейство, Ла видка! Щастие и обич за малката лейди ДИана! Бързо възстановяване на теб, миличка!  Hug
Честито на патеричка на порасналите ни януарско-февруарски дечица- Калина, Димана и всички, които съм пропуснала!  bouquet

# 143
  • Мнения: 307
Ду!
Да е жива и здрава малката Диана!Много да е щастлива и много да радва всички които я обичат!
Честит рожден ден на рождениците от тия дни!Да са живи и здрави!

п.с.Много се ядосвам на тоя форум,не стига,че се вижда темата на половин екран ми сега и буквите са толкова малки,че не ги виждам #Cussing out

# 144
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Ла вида Лока, честита малка принцеска ! Да е много здрава и щастливааа ! На теб бързо възстановяване ! И чакаме снимки !  Hug

Мяуче
, честит рожден ден на Халюшка ! Много здраве, късмет и усмивки й пожелавам !  Hug

# 145
  • София
  • Мнения: 6 011
Мяуска, да е жива и здрава Халюшка!   bouquet


Пухче, аз цъкнах по съвет на Далчето бутона "стара версия" и ся всичко ми е както преди.  Peace Hug

# 146
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 429
Много ви благодаря, девойки, че се сетихте за Халюша! Аз днес не успях да присъствам на тържеството ѝ в градината, но е минало добре, както си беше по план: торта, пожелания, поканена Людмила и тъй нататък...

Честити рождени дни на Слънчевата Кали, на прекрасната Диманка, както и на всички останали, които са имали рождени дни до днес!

# 147
  • Мнения: 307
Честит рожден ден на Кали!със закъснение
Честит рожден ден на Алето!
Да са здрави и много щастливи деца!

почерпете се и за моя 30-ти рожден ден

и по едно следобедно мартини

# 148
  • София
  • Мнения: 110


Добрютро!

Здрави и честити да са Аля, Пухич и днешните рожденици!



Ние вчера бяхме на опера. Е, в гълъбарника на операта и на адаптирана за деца версия, но все пак... На Диди много ѝ хареса, стоя ей така през цялото време - - и после ме засипа с въпроси, та чак до времето за приспиване.

# 149
  • София
  • Мнения: 831
Пухи, да си жива и здрава! Желая ти много успехи и дай Боже да сбъднеш мечтата си Сисето да бъде една прекрасна кака Simple Smile

Честито на днешните рождненици Simple Smile Нека да са живи и здрави, щастливи, усмихнати и много успешни личности Simple Smile

Към нас нищо ново, отпразнувахме с бабите, трябва да кача снимки тия дни.
Ла вида, честито и от тука! Да ти е жива и здрава малката Диана и да расте като усмихнато и много щастливо дете Simple Smile

Ами хубав ден, ние пак и отново сме сме във финален зор  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт